Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

moje dziecko powiedziało :)

1222223225227228232

Komentarz

• Przypomniałaś mi @Agnicha,  jak Jacek,  wtedy czteroletni,  przynosił mi telefon żebym zadzwoniła do Pana Boga, że on chce Tatę z powrotem... 
  • Lidka lat 8

Mamo a jak bym spała z Jaśkiem a potem z Leosiem to kiedy by było cudzłóstwo?
    Podziękowali 2Polly mamababcia
  • Nie powiedziało, UGRYZŁO pralkę. Wchodzę do pralni a tam kałuża na podłodze a w kołnierzu dziura po małej mordce Frania :). Pralka nieczynna, część zamówiona, mąż szczęśliwy na myśl o perspektywach na sobotę.
  • O matko.... 
  • Padłam na krzesło z tekstem, że jestem wykończona.
    Wiktor (do siebie): "No tak, trzeba kupić nową mamę."
    Po chwili namysłu, sam sobie odpowiada: "Teraz nie da się kupić nowej mamy, przecież jest koronawirus."

Taki półuśmiech... Bo zaraz po nim, pytanie ile on rozumie z tego świata. I głebokie westchnienie.
    Podziękowali 3Katia mamababcia kiwi
  • Dzieci przysłuchuja sie awanturze jaka zrobila nam (mi)sąsiadka. O pierdy sprzed 20 lat. 
    Sąsiadka nie mówi do mnie inaczej jak 
    Ta kobieta
    Ta młoda dama 
    Ta pani

Ja w kuchni robie obiad i jednym uchem słucham wrzaski na korytarzu
    Maz zdecydowanie probuje wejsc w słowo broniąc mnie itp 
    Znow pada Mloda Dama

Mój syn... To o Tobie Mamo? 
    Tak
    O rany... przecież ty znow nie jestes taka młoda 
     :D 

Umarlam
  • - idę za cmentarz,  idziesz ze mną..?  Pomożesz mi kopać. 

... Odkąd najstarszy kupił książkę pt.,, Dzika kuchnia ", wciąż przywleka do domu jakieś chwasty i korzenie,  a potem cos z nich przyrządza.... I urządza degustacje . 
  • Mój 3 latek:
    - Gdzie jest korona? Mamusiu gdzie jest korona? Poszukamy korony?

Szukał korony drzewa ;)

Podziękowali 3Ojejuju Katia mamababcia
  • Chociaż jeden,  co ma normalne skojarzenia  :) 
  • @Agnicha, Młoda Damo, pomijając wszystko - biedna ta sąsiadka!... tak się udręczać od 20 lat?...

Moja 3 latka ma fazę zabaw w Kopciuszka. Zaczyna "spektakl":

- Ja jestem księznicką - Kopciuskiem. Tatuś jest moim Księciem, a ty... (wskazuje na mnie) ty, ty jesteś yyyy... NIKIM.
  • Może lepiej nikim niż złą macocha z córkami:) 
  • Jabędąc z trojaczkami w ciąży byłam nie pamiętam ale chyba " wróżka co ziga" w mniemaniu 3letniej Tosi 
  • Mój 10 latek skomentował ostatnie ograniczenia: to już lepiej w więzieniu być, przynajmniej za darmo dadzą jeść.

Dzisiaj tak bez zastanowienia powiedziałam że dzisiaj wyprowadzimy was na spacer, a 7 latek: no, jak pieski.
    Podziękowali 3madzikg isza awia
  • MAFJa powiedział(a):
    Jabędąc z trojaczkami w ciąży byłam nie pamiętam ale chyba " wróżka co ziga" w mniemaniu 3letniej Tosi 
     :D 
  • Werka 3l
    Lubię Cię kochać mamusiu.
    Podziękowali 3Ania D. Katia mamababcia
  • 15latek po deserze pyta co dzisiaj na obiad. Mówię że makaron z sosem pomidorowym, o którym wiem że uwielbia. Jednocześnie widzi, że piekę na jutro sernik. Stwierdza z entuzjazmem - mamo, na tej kwarantannie jest lepsze żarcie niż normalnie!
  • Mój dwulatek pokazując na siebie:
    Nja pan czicziarka.

Ktoś zgadnie, o co mu chodzi?
  • ola_g powiedział(a):
    15latek po deserze pyta co dzisiaj na obiad. Mówię że makaron z sosem pomidorowym, o którym wiem że uwielbia. Jednocześnie widzi, że piekę na jutro sernik. Stwierdza z entuzjazmem - mamo, na tej kwarantannie jest lepsze żarcie niż normalnie!
    Szczerze mówiąc zrobiłam dwie sałatki co mi się od chyba roku nie zdarzało, bardziej zwracamy uwagę aby się nie marnowało bo kupowanie upierdliwe
  • ola_g powiedział(a):
    15latek po deserze pyta co dzisiaj na obiad. Mówię że makaron z sosem pomidorowym, o którym wiem że uwielbia. Jednocześnie widzi, że piekę na jutro sernik. Stwierdza z entuzjazmem - mamo, na tej kwarantannie jest lepsze żarcie niż normalnie!
    U nas też padały takie teksty, że lepiej się odzywiamy ;).
  • Jak wyjdziemy po tej kwarantannie to jak Ci ludzie z bajki wall-e.. kulki tluszczu bez mięśni ..
  • Dzisiaj moja 16 latka pyta czy wyjście z psem, który ma 18 lat jest legalne?
    Podziękowali 2Izka Katia
  • Zależy czy licząc psie lata czy realne ;-) 
  • No jak na psie to nawet o sklep mogłyby się pokusić w godzinach od 10-12... B)
    Podziękowali 5Izka isza Polly Joanna36 Haku
  • Nasz dwuletni J. ucieka nam z ogrodu do domu. Wchodzi i mówi "Idę do domu. Jestem wkurzony"...

Kilka minut wcześniej jego starszy o 6 lat brat też wchodził "wkurzony"do domu...

• edytowano 4 kwiecień
    Dwulatka: dzidziuś lubi mleczko od mamusi a ja lubię od buteleczki :)
  • manna powiedział(a):
    Mój dwulatek pokazując na siebie:
    Nja pan czicziarka.

Za chiny nie wiem, czekam na rozwiązanie zagadki 
  • manna powiedział(a):
    Mój dwulatek pokazując na siebie:
    Nja pan czicziarka.

A może, że nie przyjechała śmieciarka?
  • Wedlug mnie to znaczy: wez mnie na rączki! :)
  • edytowano 5 kwiecień
    To znaczy:
    Ja jestem panem ze śmieciarki. :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.