Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Proszę o modlitwę za małego Andrzejka

1404143454652

Komentarz

  • "Jędruś w piątek został rozintubowany i oddycha od tamtej pory sam. Trochę dłużej to zeszło, niż planowaliśmy, no i te leki na krążenie też nie były planowane, ale teraz został mu z leków tylko jeden usypiacz (no, i oczywiście długa lista tych leków "oiomowych"). Może w poniedziałek na zwykły oddział pójdziemy.
    Rana operacyjna na razie goi się podobno dobrze. Przy okazji chirurdzy naprawili mu też przepuklinę, którą miał po poprzedniej operacji (a spora była).
    Jędruś w piątek kontaktował dobrze, płakał, jak odchodziłam; w sobotę był bardzo wyciszony, ale śmiał się też chwilami.
    Gastrostomia, czyli tzw. PEG wygląda ładnie, aż się nie spodziewałam. Chwilami trawi jedzenie "zwykłe". Więc tak bardzo nie schudnie.
    Nie wiem do końca, jak będzie teraz, ale prawdopodobnie na chwilę pójdziemy na chirurgię (oby się zwolniła izolatka, bo tu niby zdrowsze dzieci niż na pediatrii, ale jak się ktoś z katarem trafi, to już problem może być dla Jędrusia). Potem na pulmonologię. Potem do Centrum Zdrowia Dziecka, mają nas kwalifikować do programu żywieniowego. A potem... czy to możliwe?... do domu...
    Ogromnie dziękuję Wam wszystkim, którzy włączyliście się w post i modlitwę za Jędrusia. Na stronie Jędrusia było to 141 osób! a na moim profilu jeszcze 26. Pan Bóg i tak kocha Jędrusia najbardziej na świecie, ale sam mówił, że "proście, a będzie Wam dane". Więc prosimy. A On daje:)"
  • Więc prosimy. Mam Andrzejka w codziennej modlitwie.
  • "Jędruś jeszcze na oiomie, zobaczymy, co będzie dzisiaj, ale raczej marne szanse, żeby się dla nas izolatka znalazła na oddziale dziś.
    W weekend Jędruś słabo trawił jedzenie, dokładniej mówiąc prawie nie trawił. Dobrze, że pozajelitowo go można odżywić.
    I dobrze, że mimo osłabienia po operacji i lekach trochę się jednak uśmiecha... a z jakim zainteresowaniem oglądał filmiki z urodzin braciszka... Na filmie Kubuś pytał go - Jędrusiu, przyjdziesz pojutrze? Jasio pytał - czy Jędruś już jest zdrowy? Czy przyjdzie?
    Przychodź, Jędrusiu, do domu, już coraz bliżej!
    A ja proszę o wsparcie w nowennie pompejańskiej, bo nie daję rady. Czy ktoś chciałby się zobowiązać ze mną do odmawiania jednej lub kilku dziesiątków różańca dziennie, przez 54 dni? Zbieram chętnych :) Taka mini-róża różańcowa za Jędrusia!!!!"
  • Mogę wziąć kilka dziesiątek w intencji Jędrusia.
  • "Jędruś dzisiaj ma iść na chirurgię - do sali 4-osobowej niestety. Izolatka się nie zwolniła. Pocieszam się, że tam powinny być zdrowe dzieci. Oby odwiedzali je zdrowi rodzice. Potem na pulmo, nie wiem, kiedy.
    Na razie oddechowo jest z Jędrusiem ok, tylko trawi bardzo mało jedzenia (0-30 ml). Żołądek ma po operacji skurczony, to naturalne, oby był to jedyny powód.
    Dziękuję za każde Zdrowaś Mario - a szczególnie tym, którzy włączyli się do róży różańcowej za Jędrusia! Modlimy się nowenną pompejańską od 1 czerwca do 25 lipca włącznie (dzień dłużej niż normalnie, bo może ktoś zacznie dopiero dziś). 3 nowenny błagalne i 3 dziękczynne, intencja - zdrowie i szczęście Jędrusia. Dziękuję!"
  • edytowano czerwiec 2015
    @kiwi - skontaktuj się najlepiej z Izą, Mamą Jędrka przez facebook- https://www.facebook.com/izabela.korkosz.5?fref=ts
  • JĘDRUŚ JEST BEZ TLENU!!!
    Od 13.00 dzisiaj (wtorek). I natlenienie krwi ma rewelacyjne (saturacja). Tętno nareszcie mieści się w normie, liczba oddechów... no, nie może od razu być wszystko idealnie, ale nie jest źle. Ale bez tlenu... bez tlenu...
    Więc póki co tylko 3 kable nam zostają - browiak pośrodku żeber, gastrostomia z boku, pulsoksymetr na paluszku... a cała twarz bez plastrów!!!! Jaki on śliczny bez tych plastrów... tak się cieszę... Tak płakał przy każdym ich zmienianiu...
    I już nie dostaje jedzenia do żyły, tylko mini kroplówkę.
    I zaczął coś trawić dzisiaj. Porcje już po 60 ml. I buzią wypił 45 ml wody (z glukozą, takie cukierki dla szpitalowców

    Dziękuję Wam za modlitwy za Jędrusia!!! Jak widać - działają!!!
    Chwała Bogu Ojcu, i Synowi, i Duchowi Świętemu!!!
  • to ciagniemy dalej!!!+++
  • Super wiesci!!!!
    +++
  • Wzruszenie i łzy radości. Niech Bóg będzie uwielbiony za swoje miłosierdzie!
    +
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.