Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Proszę o modlitwę za małego Andrzejka

1434446484952

Komentarz

  • +++
    Będę pamiętać i bardzo współczuje, żadni rodzice nie powinni tego przeżywać...
    Jesteście dzielni!!
  • są może jakieś info o Andrzejku @Ania_B @jan_u? chociaż może brak wieści to dobra wiadomość ;)
  • Wolę pisać coś optymistycznego, niż smutnego.
    Więc: Jędruś nawet w najtrudniejszych sytuacjach uśmiecha się, przekrzywia filuternie główkę, jest słodki i poprawia humor wszystkim wokół. Akceptuje łyżeczkę. Po operacji wolno mi podawać mu doustnie tylko płyny klarowne na razie, ale akceptuje wodę, wodę z glukozą, sok jabłkowy, a nawet... gastrolit
    Emotikon wink
    (gastrolitu to ja bym nie tknęła...) mój mały bohater
    Emotikon wink
    Po troszeczku, ale otwiera usta, przełyka, nie protestuje jak kiedyś... Wiwat pani Kasia, która pomagała go rozkarmiać!
    A jak się cieszy przy pochwałach...
    Polubił też TVP ABC. Już mu 3 razy puściłam i ogląda bajki z dużym zainteresowaniem. Dzisiaj była śliczna o bocianach, które adoptowały kukułkę. Urocze.
    A poza tym...
    PEG-a, który znowu wypadł, się włoży nowego... Na razie cewnik Foleya jest ok. A stan podgorączkowy... biegunka x 13 na dobę... kaszel i świsty w oskrzelach... miną!
    I dziękuję jeszcze raz wszystkim, którzy odmawiają ze mną nowennę pompejańską w intencji Jędrusia. Z Bogiem!!!
  • +++
    @jan_u dziękuję :)
  • +++bardzo cieszą takie wieści :)
  • "No i jak to interpretować? Biegunka nadal, choć fakt, mniejsza, w płucach orkiestra... ale chyba jednak lepiej, bo znowu zmniejszyli leki, Jędruś pogodny jak zawsze, a nasza lekarka wice-prowadząca coś przebąkuje o wypisywaniu do domu... No nie, jeszcze nie teraz, wice-prowadząca jest zdecydowanie bardziej optymistyczna od prowadzącej, ale to zawsze jakiś zwiastun.
    No i mimo wszystko coś się dzieje. Poznałam ostatnio kilku rodziców dzieci z podobnymi problemami, co Jędruś. Od jednych mam namiary na sklepy medyczne i w ogóle przydatne akcesoria (15 metrowy kabel do koncentratora tlenu! to już prawie można iść na spacer na takim... ;) , od innych na rehabilitację lub na polecane przedszkola. Wiwat kuchnia (bo do swoich pokojów nie możemy wchodzić).
    Jędruś bardzo lubi wąchać róże z naszego ogródka. Choć jeszcze bardziej lubi obrywać płatki... Ale jemu to wybaczam :)
    Dziękuję Wam za każde Zdrowaś Mario :)"
  • "Jak już zejdziemy z 10 inhalacji na dobę, jak się zmniejszy duszność, to możemy myśleć o domu. W czerwcu pewnie jednak nie da rady, więc mimo opóźnienia związanego z ospą pewnie jednak CZD będzie bezpośrednio po Działdowskiej. Zobaczymy.
    A na razie:
    - Jedzenie 7x dziennie co 3 godziny
    - Inhalacje 10 x dziennie, przed każdym jedzeniem i w nocy
    - Jędruś waży już 8800 :) - walczymy o 9 kilo
    - 4 x dziennie próby karmienia łyżeczką, w tej chwili metodą hmmm prawie dobrowolną - ale działa :)
    - z gastrostomią mamy powikłania, o których ze względu na wrażliwość czytelników nie będę się rozpisywać, ale już zlapisowali i będzie lepiej
    - Jędruś dotrzymuje kroku nowoczesnym trendom i z telefonem przy uchu czuje się najlepiej. Jego niebieska komórka z kulką gra melodyjki :) Ale udajemy, że to ktoś do niego dzwoni :)
    - Jędruś, podobnie jak ja, uwielbia arie ze Strasznego Dworu Moniuszki;)
    - życie jest piękne i ma coraz więcej kolorów!!!
    A Matka Boża czuwa nad Jędrusiem...
    Dzisiaj poproszę też o modlitwę za ciężko chorych na nowotwory - 5-letniego Rafałka i 2-letnią Hanię... dziękuję...
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.