Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Zabawka - HIT ? czy KIT ?

1313234363776

Komentarz

  • edytowano czerwiec 2018
    @blaekie ;Widać kostkę dwunastościenną. Gra z czasów okupacji.
    Podziękowali 1ewaklara
  • Potwierdzam, super gra! Ile jest emocji, pisku i frajdy jak sie stado powiększa albo jak znienacka przychodzi lis i zabiera nam wszystkie króliki :) Na wakacje zawsze zabieramy ze soba i gramy w to z dziecmi, szczegolnie mąż ma cierpliwosc i po kilka partii zawsze gra, dzieci sa w siodmym niebie :)
  • To już mamy. Jest super to prawda.
    Podziękowali 1saga
  • edytowano czerwiec 2018
    Dziewczyny, szukam pomysłu na prezent dla rocznej dziewczynki. Czas na zakupy ograniczony do jutra, więc allegro odpada.....
    Edit, literowki
  • @kiwi ;
    Lalka szmacianka. Są nieraz b. piękne, nie musi być straszydło.
    Podziękowali 1kiwi
  • Jaka kwota wchodzi w grę? 
    W tym wieku fajne jeździki się przydają, ale to dość droga sprawa.
    Podziękowali 1kiwi
  • Książeczka ładna, w ktorej mozna dziecku opowiadac ilustracje, zeby zwierzatka w niej wystepowaly :) Maluchy lubia jak jest krowka, kotek,  a jeszcze jakby tak moc paluszkiem nacisnac w specjalnym okienku i wtedy sie rozlega odglos tego zwierzatka. Albo mini pianinko z milymi dzieciecymi melodyjkami.
    Podziękowali 1kiwi
  • @kiwi może wózek dla lalek, sa tez takie solidne drewniane co służą jako pchacz do nauki chodzenia. 
    Podziękowali 1kiwi
  • Jeszcze są książeczki z okienkami, nie robią hałasu, a dzieci bardzo chętnie oglądają 
    Podziękowali 1kiwi
  • blaekie powiedział(a):
    Jaką grę polecacie dla 5-latki? nie mogę znaleźć wątku o grach.
    Upne sobie. Ktoś coś please?
  • Pędzące żółwie
    Podziękowali 1Joannna
  • edytowano czerwiec 2018
  • OlaN. powiedział(a):
    Pędzące żółwie
    Też mamy. Zerkne do wątku 
  • edytowano czerwiec 2018
    Ze Scrabble'a można składać zdania, nie trzeba się męczyć i grać.
  • @blaekie, a dubble macie? U dzieci mojej siostry się świetnie sprawdzała.

    I jeszcze jedna, ale muszę poszukać jej nazwy i dopiszę. Taka z kartami ze zwierzętami - układa się według klucza - bodaj ich wielkość, waga lub długość życia. Bardzo miła i edukacyjna. 
  • @blaekie, już znalazłam: CardLine - ze zwierzętami. Tę polecam, bo znam. No i 5 sekund JUNIOR - baaaardzo lubimy.
  • Jak nie ma pośpiechu, to Anioł Stróż s. Loretanek jest dobry na prezent. Cyba, że dziecko już ma.
  • @kiwi, u nas ciut ponad roczna uwielbia wszystko, co da się przed sobą pchać - kupiłam na wyprzedaży taki wózek mały (jak sklepowy) - wozi tym wszystko i wszędzie.

    I pudełka w pudełkach - też rewelacja (ale nie wiem, jak z dostępnością w sklepach lokalnych - to akurat kupiłam w necie).

    Książeczkowo miała fazę na serię: Babo chce, Binta tańczy, Lalo gra na bębnie, teraz "Pucio" jest na topie i rano, i wieczorem. 

    Piłek ma z pięć - każda w użyciu. I zabawki do piasku zaczynają ją fascynować (niby takie, ale fajne zestawy już są droższe i osobiście ucieszyłabym się z takiego prezentu dla małej).

    Hitem jest też małe drewniane krzesełko. Wchodzi, schodzi, pcha, siada, przenosi - niekończąca się historia. 

    I puzzelki duże, ale kilkuelementowe - sama nie układa, ale nas dręczy i siedzimy, i układamy w neiskończoność ;-).
    Podziękowali 1kiwi
  • Dla nas super farmer za bardzo losowa. Aby zmniejszyć losowość wprowadziliśmy zmiany w regułach:
    1. Każdy rzuca dla wszystkich, czyli np. jedna osoba wyrzuca dwa króliki dostają wszyscy.
    2. Kolejność rzutów jest taka sama jak w oryginale, zmiana jest w fazie wymiany. Pierwsza osoba wymienia ta, która ma rzucać kostkami po niej wymieniają pozostali w kolejności ruch wskazówek zegara. Wymiana nie jest obowiązkowa. Następnie jest rzut.
    3. Zwierzęta po rzucie rozdzielane są od osoby, która ma najmniej zwierząt danego rodzaju. W ten sposób wyeliminowaliśmy sytuację, że jeden zgarnia wszystkie króliki. 
    Emocje są nie mniejsze niż w oryginale, ale nie ma ryzyka, że gra będzie jednostronna, bo jeden ma szczęście a drugi wyrzuca lisy i wilki. Czasami czeka się na wyrzucenie wilka.
    Podziękowali 1NC500
  • edytowano czerwiec 2018
    OlaN. powiedział(a):
    (...)
    1. Każdy rzuca dla wszystkich, czyli np. jedna osoba wyrzuca dwa króliki dostają wszyscy.
    2. Kolejność rzutów jest taka sama jak w oryginale, zmiana jest w fazie wymiany. Pierwsza osoba wymienia ta, która ma rzucać kostkami po niej wymieniają pozostali w kolejności ruch wskazówek zegara. Wymiana nie jest obowiązkowa. Następnie jest rzut.
    3. Zwierzęta po rzucie rozdzielane są od osoby, która ma najmniej zwierząt danego rodzaju.   
    (...)

  • A u nas jest tak, ze gramy normalnie a jak kogos napadnie wilk albo lis i zeżre caly dobytek to wszyscy gracze robia ściepe na tego bidaka i kazdy daje po świniaku albo pare krolikow, co tam ma :) A najbardziej lubia jak tate napada wilk i wszyscy pomagaja tacie :)
  • Dziękuję wszystkim za polecenia. Anioł Stróż i cadrline sprawdze. Resztę mamy.
  • Song_Hongbing powiedział(a):
    Jak nie ma pośpiechu, to Anioł Stróż s. Loretanek jest dobry na prezent. Cyba, że dziecko już ma.
    Ale chodzi o grę?
  • Chyba prenumeratę :) Też bardzo polecamy dla 5+
  • Też mamy ☺
  • @kiwi zabawki do kąpieli, wydaje mi się, że sprawdzają się niezależnie od płci
    Podziękowali 1kiwi
  • @blaekie wprawdzie dla 6-latki kupowałam ale bardzo się spodobała gra Domek
    Podziękowali 1blaekie
  • chciałabym zapytać o parkingi i autka Majorette
    czy są trwałe, fajne?
    mój 5-latek z uwagi na młodszą siostrę właściwie nie miał jeszcze samochodzików
    a urodziny się zbliżają
    ewentualnie kto jeszcze produkuje solidne, małe pojazdy?


  • In Spe powiedział(a):
    (...)
    ewentualnie kto jeszcze produkuje solidne, małe pojazdy?


    Maisto!!!
    Podziękowali 1In Spe
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.