Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Zabawka - HIT ? czy KIT ?

1656668707176

Komentarz

  • edytowano sierpień 2020
    @Rien wg mnie książki zawsze ok!

    Kocham tę serię: Babo chce, Binta tańczy, Lalo gra na bębnie, razem to akurat ok. 50 zł

    Albo książki Erica Carle. Np. Bardzo głodna gąsienica + Od stóp do głów.

    Dzieci też bardzo lubią serię Pucio (książki, puzzle, gry), choć moim akurat nie siadło, chyba zbyt dosłowne są (edit: książki, nie dzieci ;) ). Ale są wszędzie i bardzo popularne, więc może warto jakąś kolejną część, by nie powtórzyć.

    Podziękowali 1Rien
  • @Rien, za 50zł można kupić fajny samochodzik kupić. Nietypowy zestaw do piaskownicy: lodziarnia albo ogrodniczy.
    Puzzle tez sa ok na ten wiek.
    I rozne zwierzatka - figurki
    Podziękowali 1Rien
  • Pucio się uczy mówić polecam. Nasz uwielbia z resztą bracia też ciągle lubią 
    Podziękowali 1Rien
  • edytowano sierpień 2020
    Rien powiedział(a):
    Na szybko - coś dla półtoraroczniaka... O matko, nie znam się na chłopcach. Do 50 zł. Nie mam pojęcia, co. Tym bardziej, że nie znam zestawu zabawek domowych. 
    MonikaN powiedział(a):
    @Rien, za 50zł można kupić fajny samochodzik kupić. (...)
    Maisto - 67,51 zł. 
    Maisto M31514 1:24 Scale Bugatti Chiron Die-Cast Model (Colours May Vary)

    Papo 33016 Mini Knights (Tube, 12 pcs) Figurine, Multicolour
    75,89 zł
    Podziękowali 1Rien
  • Potwierdzam - seria Lalo, Babo i Binta super!
    Podziękowali 1Rien
  • Playmobil seria 123 bardzo trwałe pojazdy nie za małe 
    Podziękowali 1Rien
  • A banki? Chlopaki są pasjonatami ale musiałabym mieć płyn albo przepis dobry .. I co najlepiej takie lejce jakieś czy co? Musza być dla 3 naraz bo inaczej zwariuje  od wrzaskow...@u Ja?
  • W aptece kupujesz gliceryne, do tego płyn do mycia naczyń fairy. Proporcje 1litr wody, 100ml plynu, kilka kropel gliceryny. Lejce próbowałam sama zrobic ze sznurka i patykow, wkurzali sie bo się im zaplatywalo. W pepco byl zestaw za 50zl kilka roznych duzych końcówek do baniek. Tylko zamiast tacy dac miske miednice jakąś  bo całą wode wyleja.
  • Przepis wypróbowałam, działa i niedrogo wychodzi.
  • Odpisała mi jakąś młodą firma z jakimś proszkiem co się miesza z fairy na 5 l wody za 20 zł i kijki do wyboru z 2 ,2 lub 4 petelkami po 10 .. . Podoba mi sie to ze kanistra nie trzeba przesylac ale nie wiem. 
  • A mam ten proszek ale jeszcze nie rozrabialam;) kupuje baniaki na allegro, niestety mojego ulubionego producenta już nie ma przetestowałam wszystkie alegrowe najlepsij wychodzą z takiegor różowego z tych tańszych a w ogóle piękne i idealne z słupskie bańki. Kupuje na all z darmową dostawa.
  • A lecę chyba pojedyncze dla 4 ltakow? Facet pisze że 4 perełki fajne przy wietrze wychodzą ale jednak trudniej . Słupskie?
  • dla 4 latków to bym brała takie paletki, zaraz ci wygoglam, sznurków nie ogarną albo zachlapią sobie oczy i wszystko dookola

  • Pyn do Baniek  Sznurki do Baniek  Kijki do Baniek  apki dotakie cosie na sztywnej rączce

  • A duże wychodzą? Sznurki te najprostsze na wakacyjnych animavjach zaczynali ogarniać ładnie. Fakt że wszystko mokre ale to nieuniknione przy czymkolwiek 
  • Wg mnie ważniejsza jest ilość baniek a nie wielkośc. ;) Lepiej 30 baniek po 30 cm niż jedną 3 metrowa, więcej zabawy, ale jak chcesz;) sznurki se możesz też sama zrobić żadna filozofia kawałek sznurka i dwa patyki.
    Podziękowali 1MAFJa
  • Szukam tych trzepaczek czy sznurkow z kijkami pojedynczo nie mogę znaleźć... trzepaczek wcale... 
  • edytowano sierpień 2020
    @uja wiesz skąd te trzepaczką ew. Kijko sznurki można pozamawiac? I czy ten słupski płyn jest ok czy ma być tuban lepiej?
    Edit. Na razie na tantis pl poznajdowalam. 3 pojedyncze pętle 1 podwójna 1 sznurek ale duży..  I 5 litrów tuban...ok.100 to wszystko..  niestety motylek czyli potrójna petelka akurat niedostępny... myślisz że takie coś starczy?dla mojej 6tki( bo Karolek na razie pasuje)  Bym jeszcze z 2 małe kijkosznurki wzięła ale tam nie widzę..  tylko te na polmetrowych kijach. 
  • Coś dla 3-4 latkow? 3-4 na urodziny? Teraz dostają zestaw do baniek mydlanych, chrzestni kombinują się na duży pociąg duplo... ja bym chciała najlepiej coś co ich rzeczywiście zajmie bo mam dość plastików które się łamią halasuja.. zajmują miejsce bez sensu po dniu zabawy..  chętnie do zajęcia w domu... przed chwilą zajęli się długo klockami drewnianymi... chyba z godzinę... więc kreatywne jak najbardziej ale żebym sprzątania nie miała z dużo bo mnie to do furii doprowadza.. 
  • Samolocik do opuszczania, mogą być takie że styropianu,  lub inne. Dobrych kilka sztuk, bo łatwo się psują, ale zabawy dużo fajnej i nie takie drogie, można więcej kupić.
    Podziękowali 1MAFJa
  • MAFJa powiedział(a):
    Coś dla 3-4 latkow? 3-4 na urodziny? Teraz dostają zestaw do baniek mydlanych, chrzestni kombinują się na duży pociąg duplo... ja bym chciała najlepiej coś co ich rzeczywiście zajmie bo mam dość plastików które się łamią halasuja.. zajmują miejsce bez sensu po dniu zabawy..  chętnie do zajęcia w domu... przed chwilą zajęli się długo klockami drewnianymi... chyba z godzinę... więc kreatywne jak najbardziej ale żebym sprzątania nie miała z dużo bo mnie to do furii doprowadza.. 

    ja odkryłam playmobile (wiem późno :D ) ale fajnei sie bawią wszystkie razem, a drogie to i zestawów sporo można wybrać jakiś jeden duży
    Podziękowali 1MAFJa
  • O tak, też polecam playmobile.
    Podziękowali 1MAFJa
  • Nie ten wiek... noze kradna czSem z kuchni i chca sie pozabijac nimi.. lornetka też nie wiem czy ten przedział... samoloty że styropianu to przebój lata - na dzień dziecka dostali... zostały 2 ale tym akurat wyjątkowo potrafią się dzielić... boję się tego playmobila trochę.. dziewczyny mają jakieś jiezawielkie zestawy ale w środku pełno drobnicy... jeszcze więcej niż w sylvanianach i barbie co mniendoprowadza do bólu głowy;-) ale może to jest dobry trop i lepiej sobie poradzą  niż z duplo choć i to powoli ogarniaja... W zeszłym roku dostali parking i remizie tut tut ale tak jak kochali autka z tej serii tak te sprzęty zajmujące pół pokoju- bawią się mocno okazjonalnie, zastanawiam się czy nie sprzedać..    mąż chciał jakieś strzelające czołgi zdalnie sterowane ale na razie delikatne veto postawiłam..  bo te wszystkie pojazdy plastikowe czy formuły 1 czy inne z napędem są na 1 raz A potem trzeba 3 szt upychac już nie wiem gdzie... właśnie im poczytałam i ładnie słuchali bajek pół godziny A teraz znowu klocki drewniane.. A ja leżę wreszcie .. połóg. :-) może książki jakieś czy gry? Ale oni na prawdę są jak 3 latki trochę nie chciałabym czegoś co musi czekać 2 lata.. 
  • edytowano sierpień 2020
    @MAFJa ;  playmobil dla maluchów,seria 123

    https://www.google.com/search?q=playmobil+123&client=ms-android-samsung-ss&prmd=isvn&sxsrf=ALeKk00gvNKOWcITuWXD7vMe8S9IQamw0A:1598440852212&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwjC48KZ4LjrAhXSRhUIHZDJDTsQ_AUoAXoECAwQAQ&biw=412&bih=718&dpr=2.63

    Tam nie ma dużo drobnicy. Bardzo fajne są te zestawy. Rożne maszyny budowlane kupowałam chrześniakowi,ciężarówka z garażem-super jest,moja ma samolot. Bardzo dobra jakość. Nie łamie się. Fajne kolory. Dużo zabawy.
    Podziękowali 1MAFJa
  • edytowano sierpień 2020
    @Agnicha
    Jak finka to może Mora Companion Knife? W wersji nierdzewnej.
  • U nas już długo się bawią i zawsze coś fajnego wymyśla, ale rzeczywiście, dwa koła połamali. Kilka pojazdów zdekompletowane. Na pewno nie rozpada się  jak lego.
  • Banki na pewno hit... jedno co to w godzinę poszło z 6-7 l płynu... także drugi kanister 5 l obawiam się że na raz też..  żebym taka zabawę tak ich zajmująca do wnętrza znalazła to bym była happy ..
  • a mówiłam że 15 litrów płynu to nic :P:P
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.