Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Zabawka - HIT ? czy KIT ?

1626365676876

Komentarz

  • Poszła;-) 
  • Nie wiem.. wzięliśmy te droga bo u Tosi ważniejsze estetyka niż cokolwiek A ona chyba też jakąś taką bardziej lepsza... mam nadzieję że babka wysłała i w pon dojdzie.. 
  • Proszę o podpowiedź jaką fajną zabawkę/gre/ gadżet w cenie 10-20 zł można kupić chłopcom 3-4 lata 5-7 lat 8-11 lat.
    Kompletnie nie znam się na chłopcach ;)
  • Chlopaczki w wieku 4-5 uciesza sie z Hot Wheelsow( resorakow), w tej cenie sie zmiescisz a HW sa porzadne. Dla chlopcow nieco starszych moze byc taki gadzet: jest cos takiego jak "zdrapki"- czarne kartki, rysujesz na tym a pod spodem sa kolory. Wychodza bajecznie odlotowe rysunki. W Empiku np.byly do kupienia 3 kartki po 5 zl. Mozna kupic caly blok takich kartek i podzielic na sztuki.
    Natepny gadzet +-7 lat to karty pilkarskie, jajko gumowe odbijajace sie od ziemii a imitujace prawdziwe. 
    Dalej: zeszyt/albumik na naklejki( okolo 4,5,6 zl, nie pamietam dokladnie ale kupowalam kiedys kilka sztuk, hicior to byl) + naklejki w zestawie lub bez naklejek.
    Podziękowali 1uJa
  • Syn mi tu jeszcze podpowiada slajmy i latarki :)
    Podziękowali 1uJa
  • super, jeszcze pewnie te super zingsy co sa popoularne :) a dziewczynom w takim wieku? masz pomysł? na dziewczynach znam się już lepiej ale zawsze to większa próba badawcza :D

  • Tiger jest świetny.
  • Okey :) No to tak: moje dziewczyny(11 i 15) mi tu podpowiadaja pierscionki, bransoletki, takie gumowe(gluciakowe) zwierzatka do sciskania - mielismy takie żabki, jaszczurki, jeze, pieski. Z zewnatrz jest cienka warstwa gumy a srodek jest wypelniony takimi malusienkimi kuleczkami. To dla takich dziewczynek starszych niz 3-4 latka, zeby nie przegryzly ale naprawde wdzieczna jest taka zabawka i niedroga. 
    Cotton ballsy i przerozne lampki do ozdoby pokoju( Biedronka, Pepco, Rossman).
    Albumik na naklejki oczywiscie. Fajny kubek!
    Dla starszych dziewczynek, ktore chodza juz do szkoly i lubia ozdabiac swoje zeszyty to tasiemki( w rolce, wyglada to podobnie jak tasma klejacs tylko jest kolorowe, ma przerozne desenie, jest na to moda obecnie. Poza tym zakreslacze, modelina z Astry. Wszelkie artykuly pismiennicze, fajne zeszyty np. na sprezynie, typu kolonotatnik.
    Ksiazka: Kawai. Jak rysowac( sa 3 czesci:
    1. Naprawde urocze zwierzatka, 2. Naprawde urocze potrawy i 3. Jak rysowac uroczo.
    Ta ksiazka to hicior, sprawdzilysmy teraz, w Empiku jest za 19 z groszami. Moje dziewczyny i starszy syn mnostwo z tego rysowali i mowia, ze chcieliby taka ksiazke miec swoja. Mielismy ja wypozyczona z biblioteki. I prolongowana ze 2 razy :)

  • Tiger nie ma online a tak to za daleko :)
    fajne te gry magnetyczne!

    Ksiażka o rysowaniu mega! mamy inną ale ta zdeycodowanie fajniejsza,

    Moje panny mówią że pluszowy notes jest super i jedna dostala taką szczotkę chowaną w lusterko, i jest nią zadowolona :)

    Dzięki zanotowalam wszystko, googlam jak coś wymyslicie jeszcze piszcie :)
  • Dla dziewczynek są jeszcze Moji Pops, taka dziewczyńska wersja Zingsow. 
    Podziękowali 1uJa
  • Ja Ance kupilam https://m.ceneo.pl/71452923;pla?se=YxWbm1iqQxdyrhZALD2q0_UL_WUc7rQs&gclid=EAIaIQobChMI96jc3aWT6QIVA7p3Ch02ZQs4EAQYCCABEgKm-fD_BwE#tab=click


    Sa rozne wersje, tansze I drozsze  . 
    Anka wciągnięta na maksa. I bardzo rozwijającą zabawka. 

  • @Agnicha, masz jakiś link do tych magnetycznych?
  • edytowano maj 2020
    uJa powiedział(a):
    Proszę o podpowiedź jaką fajną zabawkę/gre/ gadżet w cenie 10-20 zł można kupić chłopcom 3-4 lata 5-7 lat 8-11 lat.
    Kompletnie nie znam się na chłopcach ;)

    @Rejczel  Z samochodzików to Matchbox, koniecznie też Maisto.

    Figurki - od biedy mogą być Schleich'a, ale Papo dużo tańsze, lepsze i robią duże tanie zestawy minifigurek:
    Papo 33016 Mini Knights (Tube, 12 pcs) Figurine, Multicolour
    Papo 33013 Mini Fantasy (Tube, 12 pcs) Figurine, Multicolour
    Te mini są bardzo małe, ale dla dziecka żaden problem.

    Papo 39109 Guardian of the forest ENCHANTED WORLD Figurine, Multicolour
    Papo 55001 Figurine - Tyrannosaurus Rex
    Papo 39345 Red catapult THE MEDIEVAL ERA Figurine, multicolour

    Podziękowali 1Rejczel
  • Doczytałem, że wiertarka musi być stara, z drewnianą rączką, a nie nowe plastikowe badziewie.
  • @NC500 ale wypasiona fura! Kazdemu chlopcu i jego tatusiowi takie cacko by sie spodobalo i te figurki tez super sa ale chyba wychodza poza widelki budzetowe -> 20 zl. 
  • Minifigurki Papo wychodzą tanio.
  • Wiesz co, @NC500 Ty masz racje z tymi figurkami Papo, bo jak zaczelam guglac, to rzeczywiscie mozna i za dyszke lub np.12 zl wypatrzec fajna figureczke( tak na szybko wypatrzylismy slonika i zimorodka). Ale takie superanckie jak wkleiles to juz drozsze sa niemniej jednak na pewno warto.
  • edytowano maj 2020
    Rejczel powiedział(a):
    (...)Ale takie superanckie jak wkleiles to juz drozsze sa (...)
    @Rejczel
    Chodzi mi o całe tuby minifigurek:
    Z tego zestawu wkleiłem rycerza i konia:
    Papo 33016 Mini Knights (Tube, 12 pcs) Figurine, Multicolour

    A z tego Nazgula:
    Papo 33013 Mini Fantasy (Tube, 12 pcs) Figurine, Multicolour

    Katapulta, tyranozaur, ent i feniks faktycznie są drogie.  :'(
  • Wooooo jakie fajne! Jestem stara kopa ale bym sie takimi bawiła :)
  • Kojarzycie jakieś puzzle, które miałyby dużo elementów (Tak z 500) ale żeby te elementy były też w miarę duże,  nie takie jak w tych typowych puzzlach dla dorosłych - żeby z dziećmi dało się układać?
  • Stare Trefle miały po 400 dużych elementów, ale jak teraz jest to nie wiem ;/

    Podziękowali 1OlaOdPawla
  • @groszek, jak byłam mała, to zawsze chciałam mieć... bumerang, bo one z takich amerykańskich filmach familijnych często były... I mnie fascynowały. Ale to pewnie nic specjalnego faktycznie jest...
  • Fajne bardzo są bule. 
  • I to z dechatlonu do speedball
  • Bule sa super jak sie ma kawalek płaskiego pustego terenu. I jeszcze Kubb, gra Wikingów.
  • Ja też kocham bule. Tylko warto kupić przyzwoitej jakość. 
    Ale zabawa jest super. 
  • @Bambidu, a Kubb na czym polega? Wymaga dużej sprawności czy Wiktor mógłby próbować (problemy z koordynacją i równowagą)?
  • edytowano maj 2020
    @Polly, wymaga celnego rzucania. Poza tym dość statyczna, nie wymaga biegania, skoków itp. To gra drużynowa dla 4 -12 osób. Banalnie prosta do wykonania we własnym zakresie  szczerze mówiąc. 
    Instrukcja gry:


    Tu pierwsza lepsza rozgrywka, gdzie z grubsza widac w czym rzecz:


    Trzeba zbić kubby (klocki) przeciwnika, a na końcu króla (klocek po środku boiska) zbite kubby sa odrzucane na pole drużyny przeciwnej i te należy  zbić w pierwszej kolejności.
    Szczegółowe zasady łatwo  znajdziesz w sieci.
    Edit: chyba udało  się poprawić.




    Podziękowali 1Polly
  • A skoro wchodzą filmiki to jeszcze zobaczcie jaki ładny zestaw kubba tu sobie pan zmajsterkował:


    Też taki chcę!

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.