Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Krakowska Akademia Mamy Róży - przebój sezonu: SYSTEMY! Prelegentka: Wiadomo Kto!

15678911»

Komentarz

  • Poproszę również. :)
  • Martyna,nieposkladanych pewnie?! [-X
  • Ja zazwyczaj mam czyściej niż moja teściowa, a i tak się ciągle stresuję jej wizytami. Jest na to jakiś system ;) ?
  • @Haku dopiero dzisiaj udalo mi sie odsluchac wyklad i lubie to! Zupelnie inaczej wyobrazalam sobie Twoj glos, nie taki dorosly ;) No i biore sie za planowanie oczywiscie. Zawsze to lubilam robic, ale braklo mi planu do planowania. Zdobylam ostatni kawalek ukladanki. Dzieki!
  • Marcelina, Haku - koniecznie poproszę!
  • O ja tę samą prośbę, co Basja ma :)
    @Marcelina, @Haku podeślijcie mi, proszę.

    maila już privem posyłam
  • edytowano marzec 2015
    Podnoszę po pierwsze dlatego, że po ponad miesiącu od spotkania musze przyznać, że systemy naprawdę porządkują mieszkanie (a nawet trochę życie ;) ) a po drugie dlatego, że psują mi się marchewki i cebula :D tzn. kupiłam na zaś, ale nie mam pomysłu gdzie je trzymac w mieszkaniu i jak... (juz wiem, że foliowy worek nie jest dobrym rozwiązaniem), psują się nawet w lodówce dość szybko. Proszę o radę doświadczone Panie Domu :)
  • Kupić dom i wykopać ziemiankę ;p
  • Czy ktoś ma może pod ręką prezentację @Haku? Tylko chodzi mi o tę w prezi, a nie nagranie, bo nie mogę odszukać, a trzeba odświeżyć wiedzę ;) Będę wdzięczna za pomoc :)
  • też się podepnę pod prośbę Hope :)
  • Eeeekhm... bo ja dopiero odkrywam AMR i inne - moge prosic o takie nagranie rowniez?@Haku
  • hop! może jednak ktoś ma? :) @Marcelina ?
  • @Marcelina przepraszam, poszukałam jeszcze raz porządniej i już wszystko mam, @Rogalikowa @ramatha mogę podesłać :)
  • @Hope... bardzo prosze...
    A na marginesie poszukalas u siebie czy na orgu?
  • @Rogalikowa @ramatha wysłane, a znalazłam u siebie, bo to szło na maile :)
  • @Hope mi tez podeślij, jesli mozesz
  • @Hope i ja poproszę.
  • Wysłałam, mam nadzieję, że mnie @Haku nie pogoni za nielegalne rozpowszechnianie własności intelektualnej :D jakby co daj znać proszę, to zakończę ten szemrany business ;)
  • @Hope dzieki. Zarejestruje sie i lece sluchac:)
  • Ja odkrywam ze czym dluzej na forum jestem (ajestem niecaly rok) nie wiem nic :)
    Wiec mam pytanie...
    Czyli ze ten ladny glos co leci to Haku?...
    Na razie jestem zbyt niezprganizowan zeby znalezc czas na sluchanie, ale fragment sie udalo i tak mnie to rozbawilo :) jakos jeszcze eykladu nie posluchalam ale juz czune ze to cos wnioslo - troche lekkosck do mojego wisielczo-zmeczeniowego humoru.
    Dziekuje.
  • Ja też bym prosiła prezentację @Haku jeśli można >:D<
  • @Hope-ja też poproszę
  • @Hope masz to lokalnie gdzieś na dysku zapisane?

    Czy link na prezi?

    Bo na prezi już nie działa :(

    Jakby ktoś miał, to ja poproszę.
  • Ktoś ma?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.