Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Krakowska Akademia Mamy Róży - przebój sezonu: SYSTEMY! Prelegentka: Wiadomo Kto!

13468911

Komentarz

  • Bardzo Wam wszystkim dziękuję. Mam nadzieję, że się bawiliście równie dobrze jak ja.
  • Jakies szczegoly?? No nie badzcie tacy :P
  • Btw czy @Haku obecnie zwiedza Krk od 13.00 czy miała jakąś metę na rozpłaszczenie się?
  • U Kowalki mecz ogląda :)
  • Jeść też jej dali.
  • Ja bawiłam się bardzo dobrze. Mam nadzieję, że jakikolwiek system uda mi się wdrożyć. Oby więcej takich spotkań.
  • Ej no! Jakieś relacje! Plis! Najlepiej foto!!!!
  • uJauJa
    edytowano styczeń 2015
    Nie nie foty to nie:) fajnie było przyjadę jeszcze kiedyś na wykład Katarzyny

    świetna organizacja. , fajne miejsce. , cudne opiekunki polecam

    Lila strzelam focha! Toż ja tyle km jechałam by CIĘ spotkać a ty?

    Iwona dziękuję za transport
  • Kalejny raz doszłam do wniosku że moim systemem jest brak systemu.
    @Haku byłaby wymarzoną córką mojej mamy.
  • Byłam pierwszy raz i potwierdzam - miejsce fantastyczne, prelegentka zachwycająca swobodą wypowiedzi i profesjonalizmem w dziedzinie systemów, świetna organizacja i cudowne towarzystwo. Miło było Was zobaczyć na żywo! No i mam motywację (oby do jutra nie zgasła), żeby wreszcie rozpisać plan...
  • I co, nagrały, hę???
  • A jaką prezentację Haku miała!
    Strasznie lubię jej słuchać, przycupnąć w kąciku i słuchać, w sumie wszystko jedno, o czym mówi. Dziedziczy moc przyciągania uwagi.
    :)
  • w temacie ;)
    dziewczyny czyj był ten zabawkowy laptop na punkcie którego zwariowała moja córka? @Madika @Marcelina? jakiej on jest firmy? wytrzymały?
    już tak dawno miała obiecany komputer, myślałam że zapomniała a tu się okazało że nie :/

    ale od dziś oszczędzam :D więc może na niego oszczędzę ;)
    i jeszcze proszę o powtórzenie tytułu książki Bogny



    @Taja relacja jest taka, że wszystkie Krakowianki i około Krakowianki są coraz młodsze i coraz piękniejsze :) żadnej z nich bym nie dała więcej niż 32 lata i max 3 dzieci :) szykowne, eleganckie, spokojne kobiety z klasą ! :)

    Prelegentka doskonale przygotowana ;) usystematyzowana no i co by tu jeszcze :)
    jak chcesz wiedzieć jak wygląda MonikaMa, Gorzka Czekolada, Anulek i inne to Ci mogę na priv opisać :D generalnie jw ;)

    bardzo się cieszę że byłam, myślałam że będę żałować i się wściekać że w zimie z dwójką marudów wybyłam Pksem w świat, tymczasem wróciłam zadowolona, uśmiechnięta i nic mnie nie wyprowadziło z równowagi (nawet O. która dała wyjątkowy popis marudności zamiast sprytu i przebojowości ;) )

    także tego polecam :)
  • Madiki jest laptop.
    BTW, Madika mówiła, że mam go pilnować, a on mi zniknął z oczu i mam nadzieję, że po prostu Ona go wzięła.
    M. jest na konwiwie, więc dostępna będzie w niedzielę.
  • No to teraz kto rozpowszechnia, za ile i jaki procent z tego bierze ZAIKS?
  • Madika ma w telefonie, dostępna będzie j.w. :)
  • nie wzięłyśmy go ;) :D

    szukam podobnego w necie, założyłam że skoro jest od was czyli od rodzin wielodzietnych i dodatkowo zabrany na taki spotkanie to musi być trwały :D
  • UJa, no co Ty.
    ;)
  • Tytuł książki Bogny poproszę jeszcze, baardzo prosze póki mam właśnie tą chwile gdy dzieci śpią :D no i oszczędności na koncie i wyprany dywanik łazienkowy :) właśnie jest w pralce bo go O. do..... :D

    a @Haku widziałąm dziś czarne dywaniki w biedronce ;)
  • Madika pakowała jakiś fioletowy laptop.

    Idę włączyć pralkę z dywanikami! O!
  • A jak ktoś nie ma dywanika w łaźence to aby być poprawnym forumowo to koniecznie powinien nabyć takowy co nie?
  • Dwa, koniecznie dwa! Jeden na wypadek niespodziewanej wizyty teściów :P
  • uJauJa
    edytowano styczeń 2015
    też nie miałam dywanika
    ale jakiś miesiąc temu teściowa mi przyniosła ;) (od tej pory nie była u nas ;) )
  • edytowano styczeń 2015
    Usilnie szukam w moim życiu systemu....
    I mam jeden opracowany uff ale się cieszę.
    Na trasie dom- kraków odmawiam jedną cześć różańca, jak wracam drugą część zawsze mam to w planie i realizuje.
    Chętnie też jeżdże wieczorem mężowi po piwo albo inne zapotrzebowania zbieram bo mi zostaje trzecia część a że do sklepu tylko dwie dziesiątki to w dwie strony cztery i na kolanach wieczorem ostatnia ;)
  • Laptop trwały i nasz faktycznie :) kupić sie nie da raczej bo to stary model, sa teraz jakies nowszy wersje. Ale miesza wersja tez zapewne taka niezniszczalna bedzie.

    Nagralam ale niestety nie odsluchalam, wiec jaka jakość nic nie wiem - sprawdze w niedziele. Teraz odplywam sie nawracać, wracam za dwa dni :) dam znać jak tylko sprawdziym jakość nagrania!
  • edytowano styczeń 2015
    . Dubel
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.