Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Krakowska Akademia Mamy Róży - przebój sezonu: SYSTEMY! Prelegentka: Wiadomo Kto!

15791011

Komentarz

  • UJa - "Prawdziwe szczęście w praktyce".
  • Dziewczyny!
    Bardzo dziękuję za ciepłe przyjęcie, wysoką frekwencję i zainteresowanie tematem.
    Może nie bardzo było widać, ale nie spałam w nocy, bojąc się, że zaśpię na pociąg i stresowałam się nieco wystąpieniem.
    Każdy z Waszych komentarzy to dla mnie dowód, że było warto jechać do Was.
    (a do końca nie byłam pewna czy mam co zaprezentować)
    Potwierdzam, że organizacja znakomita! Miejsce cudne jeśli chodzi o zaplecze i słuchaczki.

    Pozdrawiam wszystkich, których dziś poznałam.
    Dziękuję za wszystkie krótkie rozmowy i spotkania - miałam poczucie, że większość z Was znam od lat :)
    Dziękuję @Marcelinie za zaproszenie i organizację.
    @kowalce za przechowanie i mamie @kowalki za pyszną zupę.
    @Barbasi za świetne dywanowe spotkanie.
    Bardzo miło spędziłam czas, byłam w każdym kawałku zaopiekowana i odstawiona na pociąg (dziękuję Darku)

    Wybaczcie smarkanie nosem - jechałam bez kataru a w Krakowie dopadł mnie tamtejszy nos.
    Mam nadzieję, że niedługo znów odwiedzę Kraków!
  • edytowano styczeń 2016
    @Haku , dywan czeka na następne spotkania :D

  • @uJa - mam książkę, mogę Ci wysłać
  • edytowano styczeń 2015
    O tak! Konferencja cudowna, aż chce sie wziąć za siebie i dom :D ma ktoś już może prezentację ze spotkania? Muszę zacząć planować #-o
  • edytowano styczeń 2015
    @Haku - ja Cię zamawiam, serio, drugi raz piszę. U nas zapewne nie tak wspaniale, bo nie mamy żadnego sanktuarium, ale przyjmiemy ze szczerym sercem.
    To kiedy? :)
  • Mnie też się podobało, dziękuję !
  • Chciałam jeszcze powiedzieć, że bardzo mi się poszerzyły znajomości forumowe: @tryna @palusia @hope @anulek @gorzka_czekolada - bardzo miło mi było Was poznać!
  • @juka - o Tczewie mówiłam. :)
  • edytowano styczeń 2015
    Ok. Jesteśmy umówione. :)
    Bliżej jest jeszcze "Święte Miasto" Pelplin. To, gdy idzie o zwiedzanie.
    Z tego co wiem, @Katarzyna była zachwycona. :)
  • Ja czekam z niecierpliwością na prezentację od @Haku i bardzo się cieszę, że mogłam w realu poznać forumowiczki: @Marcelinę @Madikę (której dziękuję za opiekę za niesfornym mym synem) @kowalkę @gorzka_czekoladę @OlęOdPawla @uJę @Barbasię

    ...że mogłam się zobaczyć z @maliwiju

    niestety moje dziecko mi za bardzo nie pozwoliło uczestniczyć w całości, ale @Hope była zachwycona i to mnie cieszy jeszcze bardziej (tym bardziej czekam na prezentację)

    No i niezmiernie cieszę się, że mogłam poznać szanowną prelegentkę :)

    :):):)


    PS. Jak widzę, po komentarzach były jeszcze inne forumowiczki, ale niestety nie jestem w stanie przypasować twarzy do nicku. Nie wiem, czy dane mi było z Wami zamienić kilka słów, czy też nie, tak czy owak ogólnie było bardzo miło :)
  • Aaa, no i zapomniałam - jeszcze poznałam @Emma !
  • To ja jeszcze dodam od siebie, że świetne spotkanie, ogromne dzięki dla Haku za wykład i prezentację, oboje z Pawłem stwierdziliśmy, że takie szkolenia powinnaś robić zawodowo! Naprawdę chciało się słuchać:)
    Podobnie jak @gorzka_czekolada odnajdywałam się w stu procentach w tym, co było mówione - plany, tabelki, excell, optymalizacja, harmonogramy i listy to moje drugie imię:)
  • edytowano luty 2015
    Tak się zbieram, co by tu sensownego napisać - i powtórzę to, co w tytule wątka -
    PRZEBÓJ SEZONU!
    Bardzo się cieszę, że mogłam Cię, @Haku poznać, i mogłyśmy spędzić trochę czasu razem - a dywanową imprezę trzeba powtórzyć i już :)! @Barbasiu - dzięki!!! (Basia plany pozmieniała, żeby nas gościć)
    "Babciu, a była u nas taka pani, karateka, i ona zrobiła szpagat i ona nazywa się Karateka. A potem poszliśmy do domu, ale nie do niej, tylko do innej pani i jak zaproszę do nas Anię, to Wojtek będzie w pokoju starszaków, żeby nam nie przeszkadzał. Bo oni przeszkadzali."
    @Haku, @Barbasia - to dzisiejsza relacja L. :)

    No i reprezentacja forumowa była imponująca - od wschodu (Tarnów) , zachodu (Katowice), południa (Nowy Targ) i północy (Michałowice).
    @gorzka_czekolada, @palusia, @hope, @anulek (taaak! - To dziewczę jest mamą dwójki dzieci), @emma - nowo zapoznane forumki. (jeśli kogoś pominęłam, przepraszam!)
    Z osób znanych mi wcześniej, a nie wymienianych była @rduszka, która co prawda daawno już na forum nie pisze, ale bywa to tu, to tam.
    No i spotkałam także dawno nie widzianą koleżankę, mamę 4., ale chyba nie ma jej tu.
    Oj, bardzo bogato było!
    W końcu miałam więcej czasu, i nie musiałam w pośpiechu opuszczać zgromadzenia. Za to był czas na rozmowy, i to takie ważne, choć nie w temacie wiodącym.
    @Marcelina - dzięki za pomysł, i całe spotkanie!
    k
    ps. mój syn ZWYKLE nie chodzi przy mrozie w spodniach do kolan i bez skarpet (za to w butach zimowych). Moje wyluzowanie i dryl wojskowy tak daleko nie sięga.
    pps. @Haku - zupa made in my mother-in-law :), drugie takoż.

  • Następnym razem przyjadę jako uczestnik i wezmę moje paskudy ;)
  • Koniecznie!!! Chcem już popatrzeć na duet H&A, oraz na F. - dyrygenta chóru męskiego :).
    Zapraszamy niezależnie od terminu AMR, dywanów Ci u nas dostatek!
    k
  • edytowano styczeń 2016
  • A okazja - zapewniam - się znajdzie.
    W piątek przed feriami będzie o kreatywnych i nie-za-nudnych zabawach z dziećmi, a prowadzącej nick zaczyna się na Ma i kończy na -liwiju.

    :)
  • Ja również dołączam do chóru bardzo zadowolonych ze spotkania. Wykład był bardzo inspirujący i motywujący, świetnie przygotowany i przeprowadzony.
    Myślę @Haku, że bezwzględnie masz dar wystąpień publicznych i zdecydowanie powinnaś napisać poradnik czy przewodnik po systemach!
  • halo-halo

    to co z tym nagraniem?:)
  • Wszystkich, którzy czekają na prezentację informuję, że próbowałam ją przerzucić w pdf co byłoby prostsze w używaniu (nie wymaga ściągania programu) ale robi mi się błąd przy 99%
    Poświęcę jeszcze chwilę na przełożenie prezentacji w inny format, a jak się nie uda, wówczas prześlę w formacie Prezi
  • Nagranie będzie umieszczone w sieci, myślę, że linka damy na stronie Mamy Róży.
  • Może na razie tylko Krakowiankom puścić :P ?
  • No, w sumie nie ma co psuć puenty pozostałym. Masz rację.
    To inaczej: będziemy linka wysyłać na priv tym, którzy poproszą.
    OK?
  • A czemu Warszawa ma byc wykluczona? [-X
  • Juz je sprawdziłam, przyzwoicie bardzo sie nagralo, wieczorem późnym powiesze gdzies.
  • Nie mam nic do umieszczania, ale jeszcze nikt nie przyjedzie z Warszawy i sama będę musiała zjeść tarty :D
  • @Haku, ja przyjadę, bo Cie lubię, choć mam pewność, że brak systemu jedynym moim systemem. :D
  • Tez uwazam, ze prezentacje warto powiesić po 12.02 :).

    Reszta wytrzyma.
    Chyba ze jakieś inne miasta sie zdecydują na Haku :)
  • Ja proszę o nagranie na priva, bo się zabrałam za planowanie i czekanie jeszcze 12 dni to tyyyle czasu ;)

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.