Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Krakowska Akademia Mamy Róży - przebój sezonu: SYSTEMY! Prelegentka: Wiadomo Kto!

1235711

Komentarz

  • Maliwiju, ja będę bez dzieci, bo M. bierze urlop, i od zachowania i samopoczucia młodej zależy, czy będę mogła jeszcze się wywieźć do Ciebie.
    Haku jest do wieczora, i towarzysko chętna, z tego co mówiła.
  • Dziewczyny, jak długo może potrwać wykład?
    I jak dojechać z Dworca Małopolskiego. Ile czasu zajmuje dojazd?
  • krakow.jakdojade.pl

    Około 30 minut. Byłaś u Faustyny w Łagiewnikach? Sanktuarium JP II jest zaraz obok.
    Nic tam nie dojeżdża raczej, trzeba piechotą kwadransik.
  • Chyba będę:) z dwójką dzieci ale autobusem więc muszę obczaić co i jak; ) potwierdzenie wyślę na maila
  • @maliwiju jeśli mnie także
    zaproszenie dotyczy, to ja z przyjemnością :) będę z @Hope

    ... no chyba, ze miałaby Ci chałupa w szwach popękać, to damy sobie spokój i spotkamy się kiedyś u nas przy jakiejś okazji.
  • Zapraszam tyle że mój Wito coś choruje ale dam znać w czw czy sie wykaraskał.
  • możesz nawet dać znać w piątek - na wykład przyjedziemy tak czy owak :)
  • kurcze, wszystko wskazuje na to, że nawet samej żonki nie będzie na AMR; pochorowały się dziewczyny; a na tej to jakoś szczególnie miałem ochotę być
  • No, jest nadzieja, że jednak dojadę. Najmłodszy dziś znów w formie. Się zgłaszam więc. Pisać jeszcze na oficjalny mail z plakatu? No i czy 16miesięczniak, nie rozstający się z mamą po dobroci, będzie mógł ze mną zostać?
  • Może zostać, pewnie że.
    Jeśli nie masz dzieci "do opiekunek", to nie musisz maila pisać.
  • Marcelina a z Zakopianki to daleko? opłaca się wysiąść na Zakopiance czy jechać do centrum i stamtąd mpk?

    kurde zaczynam się łamać :/ jak wysiądę gdzieś na drodze to muszę jechać bez wózka, jak będzie daleko to nie zajdziemy
    patrzę na mapkę ale nie widzę na niej nic konkretnego ;)
  • uJauJa
    edytowano styczeń 2015
    aa ok znalazłam na plakacie adres ;)
    jakdojadę pokazuje mi że z Borku Fałęckiego 800 m tylko chyba każe skakać przez płot :D

    edit: nie przez płot tylko przez tory :/

    pytanie do znawców czy na tyłach kompleksu galerii jest przejście przez tory? na teren sanktuarium? czy trzeba deptać dookoła? a to już się robi spory kawałek do przejścia dla trzy latki ;(

    próbowałam trasy z dworca to pokazuje żeby dojechać tramwajem na borek i stamtąd tą samą trasą pieszo
  • edytowano styczeń 2015
    @uja z Borku Fałęckiego (przystanek Góra Borkowska k. Kościoła, to jest o jeden dalej od Borku) jest rzeczywiście w miarę blisko tylko trzeba pójść ul Jugowicką w dół i potem za mostkiem (górą idą tory) skręcasz w taką niewielką drogę Józefa Marcika. Może będzie ok 1km w sumie. Zobacz sobie na google maps to dobrze widać.
    Edit: przez te tory na przełaj nie przejdziesz za bardzo bo tam wysoki nasyp jest i potem straszne krzaki;).
    http://rozklady.mpk.krakow.pl/index.aspx
  • Pieszo z Borku Fałęckiego nie dojdziesz... A gdzie możesz jeszcze wysiąść? Tam dojeżdża autobus 135 ale nie z borku
  • mi jakdojade pokazuje, że na Bujaka trzeba by się przesiąść... Może Paweł mógłby po Was podjechać, tylko że my mamy tylko jeden fotelik, bo Tesia jeszcze w tym nosidełku dzidziusiowym... A O. już normalnego fotelika używa?
  • Emma dzięki właśnie tak pokazuje google maps ale to i tak 2 km dla małej to za dużo;/ wózka nie mogę wziąć bo nie wysiądę z nim na przystanku

    OlaOdPawla mogę wysiąść na:

    Borek Fałęcki
    Rondo Matecznego
    Konopnickiej
    AGH
    Plac Inwalidów
    Małopolski Dworzec Autobusowy
  • Pisałyśmy równocześnie, więc nie wiem czy doczytałaś, ale jakdojade pokazuje, że na Bujaka trzeba by się przesiąść, musiałabyś na Borku faktycznie wysiąść.
    Ponawiam pytanie o foteliki? W trójkę będziecie?
  • w trójkę
    O. jeździ w zwykłym, no bez kombinezonu zapina się w dzidziusiowym ale trzeba dopchnąć kolanem ;)

    Olu nie chcę robić kłopotu, coś wymyślę a jak nie to następnym razem przyjedziemy
    ja jutro w pracy od rana do nocy w sobotę też, nie wiem czy mi się chce o 6 rano w piątek wstawać, dzieci budzić zbierać i cały dzień z nimi w podróży być :/

    może faktycznie te 2 km moja Mimi przejdzie, w końcu to duża i dzielna dziewczynka ;)
  • Ja bedę chyba sama jechać wiec mogłaby was zgarnąć tylko napisz mi jak z fotelikami jakie rozmiary.
  • UJaaa... jest na to jeden prosty sposób.
    Wiesz jaki?
    Prosto-prosto-prosto-w prawo i za wiaduktem w lewo.
  • O, widziałaś w poczekalni? Tryna się oferuje z podwózką.
  • maliwiju też proponuje.
  • Szykuje się mega impreza.
    Jeszcze ktoś by chcial?
  • Nie wiem. Może i ja przyjadę ;))
  • @uJa - jak jeszcze potrzebujesz, to ja mogę z Myślenic lub innego miejsca Zakopianki między Myślenicami a Krakowem Was zabrać.
  • edytowano styczeń 2015
    @rusalka

    Piwnica działa, ale w innym miejscu. Tam gdzie dawniej była, jest chyba restauracja.

    http://www.piwnica-sw-norberta.art.pl/graf/plak/koledowanie2015.jpg
  • Dziewczyny, prośbę mam: będzie nas sporo, więc przynieście poproszę trochę owoców, albo ciastka, albo wafelki ryżowe.
    I jak któraś ma - jednorazowe kubeczki, bo mam raptem 25 sztuk, właśnie policzyłam.
  • Dzięki :) już się z Kowalką dogadałam, jak nic się nie wydarzy to będziemy ;)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.