Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Dla tych co jeszcze wierzą w niefałszowanie wyborów

12346»

Komentarz

  • Juz Ci chyba dostatecznie jasno napisalam, w zakresie jakich zagadnien wykazalas sie totalna nieznajomoscia tematu? Zawsze tak ciezko zalapujesz, ze trzeba Ci po sto razy powtorzyc, zeby dotarlo? Poczytaj sobie watek, to moze zrozumiesz w koncu. Ja nie mam juz czasu na dyskusje z osobami pojetnymi inaczej. EOT.
  • draconessaJuz Ci chyba dostatecznie jasno napisalam, w zakresie jakich zagadnien wykazalas sie totalna nieznajomoscia tematu? Zawsze tak ciezko zalapujesz, ze trzeba Ci po sto razy powtorzyc, zeby dotarlo? Poczytaj sobie watek, to moze zrozumiesz w koncu. Ja nie mam juz czasu na dyskusje z osobami pojetnymi inaczej.

    Jest gorzej niż myślałam, ale w sobotnie wieczory to się zdarza.
  • Ja nie mam juz czasu na dyskusje z osobami pojetnymi inaczej. EOT.
    ------------
    Doskonały pomysł @draconessa. Oszczędzisz sobie czasu potrzebnego na dokształcenie się i lekcje grzeczności, której jak zwykle Ci brakuje.
  • >Wg mnie przyczyna katastrofy jest złożona

    nie obraź się ale nie interesuje mnie twoje zdanie jaka jest przyczyna katastrofy . chciałbym przyczynę poznać z niezależnej międzynarodowej komisji. przez takie podejście wszystko wiedzacych ci którzy chcieli poznać prawdę, byli wyszydzani, a skutek jest taki że jesteśmy gdzie jesteśmy nic nie wiadomo pozostają domysły.
  • Przyczyna katastrofy to start samolotu z taka obsadą.
  • Tomek to nie chodzi o ego ani nic personalnego. Ja w 2010 nie cierpialem pisu i prezydenta. Jednak po katastrofie chciałem poznać prawdę a za samo zwracanie uwagi ze nie tak się bada wypadki lotnicze (skrzynka, wrak, dostep do dowodow, zalozenie wszystkich mozliwosci lacznie z zamachem )szybko wśród znajomych dla ktorych wszystko było jasne stalem sie mocherem. Gdyby nie podejście wyborców ' i tak wszystko wiadomo' i ' uspokujcie się swiry' pewnie byloby dzisiaj mniej gdybania. Dlatego nie lubię tej postawy bo ludzie nieświadomie przyzwolili na anodine..
  • I o to dokładnie chodzi Putinowi. Polacy żrą się o pietruchę.
    ------------
    Nie zrównuj wszystkich do jednego poziomu. Uwagi draconessy były naprawdę wyrazem jej zarozumialstwa i zwykłego chamstwa.
  • Przyczyna katastrofy to start samolotu z taka obsadą.
    ---------------

    aha...i jeszcze zapomniałeś dopisać, że koklusz oraz brak na pokładzie księdza odprawiającego msze w starym rycie...
    MSPANC
  • @argento żadne rozsądne państwo nie wsadza takich osobistosci pełniace takie funkcje do jednego środka transportu.
  • ale co to ma wspólnego z katastrofą???
  • Gregoriusżadne rozsądne państwo nie wsadza takich osobistosci pełniace takie funkcje do jednego środka transportu.

    Zapewne nie wsadziło. Wiedzieli o grożącym niebezpieczeństwie nie tylko z alertu antyterrorystycznego U.E. z 9 kwietnia z godz.20-tej.
    To nie były dzieci, tylko wyszkoleni wysocy oficerowie NATO, której służby też były do dyspozycji. I jakaś kontr operacja musiała być wdrożona.
  • edytowano kwiecień 2015
    ale co to ma wspólnego z katastrofą???

    w zestawieniu ze stenogramami oraz z historią
    gruzińską baaardzo uprawdopodabnia
  • baaardzo uprawdopodabnia
    ---
    co uprawdopodabnia?
  • edytowano kwiecień 2015
    w zestawieniu ze stenogramami oraz z historią
    gruzińską baaardzo uprawdopodabnia
    ---------------


    a pan major dalej bredzi ???
  • ale co to ma wspólnego z katastrofą???
  • a pan major dalej bredzi ???

    spierdalaj :)
  • BabUska czyli dobrze, że te osoby zgineły, bo były idiotami. żaden rozsądny człowiek by nie wsiadł. Nad czym wiec płacz ?
  • Tomasz, akurat nawet bez tej tezy Twoje wnioski opisują stan faktyczny.
  • Gregorius,...BabUska czyli dobrze, że te osoby zgineły, bo były idiotami.
    Mniej więcej od trzech lat jestem przekonana, że na polance samosiejek obok lotniska w Smoleńsku była inscenizacja katastrofy, a większe części samolotu zostały wysadzone. Jeśli kogoś temat zaiteresuje, wiele informacji znajdzie w internecie.
    Trochę tę wiedzę uporządkował kiedyś piko;
    http://piko.salon24.pl/508520,abc-maskirowki-calosc


    Żeby nie odbijały się przez wiele dni czkawką moje tłumaczenia jak np. te w temacie pokładu i napojów gazowanych i nie były przedmiotem rozlicznych kpin, pozwolisz Gregorius, że żadnych odpowiedzi nt. inscenizacji udzielać nie będę.

  • TiE...

    1. Ruscy siedzą nawet na wysokich stanowiskach w USA, zatem skąd pomysł, że nie mogą i u nas rezydować?

    2. NATO to przecież rzeczywiście lipa jeżeli ufamy w pełne zabezpieczenie. To jest sojusz wasalny wobec USA mający na celu realizację ICH celów, nie naszych. USA palcem nie kiwną jeżeli nie będzie zgodne z ich interesem, mogą co najwyżej pozorować jakieś działania.

    3. Władza w Polsce to kontynuacja tej z PRLu. Tak jak kiedyś istnieją frakcje wzajemnie się zwalczające, ale przypominające wybór między dżumą i cholerą. Ku uciesze państw sponsorujących ten zamęt. Nie dziwi zatem nic, zarówno samobójstwa poprzez trzy strzały w brzuch jak i wszelkie inne niewyjaśnione zjawiska czy tragedie. Po prostu społeczeństwo ma nie pytać jak władza rządzi.

    W tej chwili nie ma znaczenia czy był zamach czy błąd pilota. Istotniejsze jest jak to wszystko jest wyjaśniane, czy raczej zaciemniane. I to śmierdzi. To zresztą nie jest związane jedynie ze Smoleńskiem, tak prowadzone jest wiele spraw w naszym kraju. Dlatego "ofiary" nagrań w restauracjach zamiast odpowiadać karnie za to co powiedziały, cieszą się statusem pokrzywdzonych. Dlatego bohaterowie większości afer które doczekały się jakiejś reakcji, czekają grzecznie na ciepłych posadkach i po kilku latach znów wracają na salony licząc na krótką pamięć wyborcy i odpowiednią robotę mediów. To jest taka wzajemna sieć powiązań tysięcy ludzi, że rozplątanie może okazać się niemożliwe.

    Popatrzcie jak działa wymiar sprawiedliwości w sprawie dr. Kękusia (cała historia od kilku lat na YT). Niby drobna sprawa, a pokazuje jak umoczeni we wzajemne przysługi są ludzie ze "środowiska". Dla nich złamać prawo i w żywe oczy upierać się przy kłamstwach w swoich wyrokach, nie stanowi żadnego problemu.

    Popatrzcie jak toczą się procesy katów żołnierzy wyklętych. Obserwując przesłuchania ma się wrażenie, że to świadkowie i rodziny są przestępcami, a mordercy bardzo szanowanymi ludźmi.

    Czyż są jakieś granice bezprawia których nie da się osiągnąć w świetle prawa w naszym kraju?
  • edytowano kwiecień 2015
    @Turturek to co napisałeś jest oczywiste, tylko nie zapominaj, że ten stan ma błogosławieństwo Epidiaskopu. Nie zauważyłem, aby Polacy masowo chcieli na taczkach wywozić polityków lub tych co się poprzebierali w purpurę. Jeszcze większość wymaga abym brał w tej farsie udział wrzucając kartkę do urny.
  • Tomasz i Ewa w samolocie rozbitym w lesie Kabackim nikt z zarządzających państwem nie leciał. Niby mała jednak chyba istotna różnica
  • tu prędzej, bo nie pozwolił Agorze kupić telewizji
  • @Pioszo54 bo ci ciśnienie dekiel urwie...
  • :)

    projekcje...
  • Szkoliłem Protasiuka
    ----------

    szacun majorze... B-)
  • bez zadnych ciec
  • >Posłużmy się analogią do wypadku nad lasem Kabackim. Rosjanie wcale nie chcieli przyznać się do wad konstrukcyjnych silników.

    Swoją drogą w katastrofie z 80 roku zrzucenie winy na rosjan (nawet półgębkiem) spełniało oczekiwania opinii publicznej. Przyczyna była z resztą podobna w obydwu iłach.
    Natomiast przynajmniej w 80 prawda jest inna, dzień po katastrofie piloci odmawiali latania i przybli do drzwi dyrektora artykuł sprzed tygodnia, gdzie było sprawozdanie z nagrody dla dyrektora za oszczedności na dewizach.

    Oszczędności uzyskano ustalając w LOT, że przebieg silnika pomiędzy generalnymi remontami może wynieść 7500h,a nie jak zalecał producent 5000h.

    Do tej pory jednak pokutuje powszechna opinia, że winna jest sowiecka konstrukcja.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.