Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Haku - urodziłam i ściskam Trzeciuszkę

17810121315

Komentarz

  • sielankowo :)
  • a tu jeszcze Kosia z mamą, też 30 minut po porodzie. Haku wygląda kwitnąco, prawda?
    Zdjęcie0022
  • Nie ma zyrafek na koszuli... To się nie liczy.
    @Haku ttlko szczęście na twej twarzy lśni:)
  • Cudowna jest!
  • mama i córka pierwsza klasa :x

  • Wspaniale, że tak szybko i dobrze poszło. Cieszę się, że miałaś tak udany poród. A córcia przepiękna.
  • @Haku coz za osobliwy ten kocyk w kroliczki, mam takiego rampersa i uwielbiam jak go nosza
  • edytowano styczeń 2016
    Haku, pięknie wyglądasz!
    Malutka śliczna i bardzo podobna do Ciebie!

  • @elizarybka prosiła abym przekazała i od niej gratulacje słodkie maleństwo
  • Gratulacje! Przepiękna córeczka! I jaką ma burzę włosów! :D
  • Jakie slicznosci!!!Haku, przecudne masz dzieci, ale nie ma sie co dziwic- masz niesamowity urok, taki dziewczecy bardzo, no piekne jestescie!
    Nie moge sie napatrzec na malutka, ja zawsze tez mialam takie kudlate ,a Hela sie urodzila prawie lysa, ciekawe, jak tym razem bedzie :-)
    Caluje i sciskam !
  • @Haku gratulacje!
  • Haku
    Cudowna
    Ale nie dajcie się nabrać_)
    Ona.za.rok będzie filigranowa blondynką :)


    A Ty wyglądasz jakbyś do sklepu poszła i z powrotem

    Ja pewnie dziś po wędrówce do sklepu wygladalabym jak po porodzie z blizniakami;)
  • Piękna mama i córcia - serdeczne gratulacje dziewczyny !!!

    K
  • GRATULACJE:)!!!!!!!!! Śliczna, a poród super! Ty Haku miałaś którąś CC prawda?

    Sama czekam na naszą akcję porodową....ja chyba nigdy nie urodze....:(
  • Fantastyczna Niunia!
    Śliczna!! I ta czupryna! Zamarzyła mi się taka czupryniasta dziewczyneczka - wiecie, jak ma się przy sobie półrocznego łysego prawie chłopa to takie piękności jak Konstancja same wchodzą w marzenia :D
    @Haku kurka zawyżasz poziom! Normalnie pięknie wyglądasz te 30 minut po porodzie ::-)
    i Asysta przy porodzie -miodzio!

    Teraz będzie nowe hasło na forum - naleśnikarnia od teraz poród będzie oznaczało w asyście forumek :-)
  • @karolkakos, odpowiem za Haku, ona trzy razy sn :)

    @Agnieszka82, mam tajną recepturę na naleśniki wywołujące ;)
  • Absolutnie cudowna :)
  • Gratki, śliczna Młoda :x
  • Gratuluje, piekna mama i coreczka
  • Haku proszę zmień tytuł wątka,bo tyle godzin rodzę i rodzę.
  • Ale ładna ta Trzeciuszka.
  • @Predikata, jako, ze moje dzieci tez sobie lubia posiedziec, to koniecznie do mnie przyjedz z ta nalesnikarka w okolicach porodu, ok?

    @Haku, Ty slicznie wygladasz, Dzidzia tez slicznie. No same slitfocie mozesz na fejsa wstawiac ;).
  • @Haku Gratulacje ogromne! Pozdrawiamy forumowa bliźniaczkę :-h
  • @MonikaN gratulowac??? :bz
  • AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!! Przespałam Twój poród i piszę z opóźnieniem ale moje myśli wspierające i modlitwy były cały czas z Tobą!

    Wielkie Gratulacje!!!!!

    Tak się cieszę, że wszystko się tak dobrze ułożyło, że miałaś takie wsparcie logistyczne i psychiczne! Normalnie wzruszyłam się bardzo, tak się Bóg o Ciebie zatroszczył! Super.

    No i wyglądasz cudownie! A Twoja córeczka jest tak rozczulająco piękna, że aż sama zaczęłam myśleć, że już od dawna nie ma w moim domu takiej kruszynki. ;)
  • Zazdraszczam dn.
    Pięknie wyglądacie.
    Gratulacje.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.