Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Haku - urodziłam i ściskam Trzeciuszkę

1911131415

Komentarz

  • @MonikaN - tłumacz się nam tu biegusiem ).
  • @Haku Gratuluję Tobie i Mężowi Córki!!!!
  • Piękny poród! I taki cudownie po ludzku niezaplanowany!
    Gratulacje! Śliczna Kosteczka
  • Oj dziewczyny, chcialabym Wam bardzo cos powiedzieciec. Jas ma 5 lat, Piotrus zaraz 2. stare juz te moje dzieci, ale nic drogie Panie, zastoj...

    czekamy

    zdaje sie, ze bedzie tak jak po I ciazy, zeby zajsc w II musialam odstawic calkowicie Jaska od piersi.

    Teraz dylemat, bo jeszcze bym pokarmila. Karmie juz chyba kolo miesiaca tylko do snu i ze 2-3 razy w nocy. I cisza, nic sie nie dzieje. I nie chodzi o sama ciaze, ale chocby moglby cykl wrocic. a tu nic a nic.
  • Słodka córeczka. Piękne rysy.

    Ja też chcę!!!!

    Żegnam się z towarzystwem i lecę do męża. :D
  • Zdecydowanie Wasza jest:) Podobna do reszty stada! Serdecznie gratulujemy. Niech rośnie zdrowo, na chwałę Pana!!!
  • @chabrowa - nie dyskwalifikuje.
  • śliczności!
  • Gratulacje!
  • Aaaaa, ja też chcę taką!
    Cud-miód @Haku, Twoja najświeższa córeczka ;) Uściskałabym ;)

    Naleśniki, mówicie?...
    Czy naleśnikarka?...
    A może @Predi?...

    hmmmm...
  • Haku, ogromne gratulacje.
    Buziaki dla Maleńkiej.
  • Serdeczne gratulacje!!!
  • @Rosea to do roboty;)
  • Kiedy wychodzicie do domu?
  • ja cały czas w robocie ;)
  • @Rosea, ja Ci mogę w stosownej chwili zrobić specjalne niskoglikemiczne naleśniki, serio.
    @MonikaN, u Ciebie z tą naleśnikarką to kiepsko by było, bo ona bardzo grzeje, będziemy musiały się na plener porodowy umówić.
  • @Predikata, a moze zimowy czlowiek sie trafi?
  • Konstancja... śliczna!!! :) gratuluję :)
  • @MonikaN, jak będzie zimowy i wyłączymy ogrzewanie to damy radę :D
  • Mozemy wylaczyc ;). U mnie stale okna otwarte, takze jakby komus zimno bylo czy wiosna czy latem, czy jesienia czy zima, to zapraszam serdecznie na dogrzanie! :)
  • dzięki za wszystkie komplementy!!!

    te naleśniki to naprawdę niezłe wychodzą. Jadłam z nutellą śliwkową Lili i z warzywami - gorący cammembert i pomidor - mniam!
    I w wersji pomidor i ser podpuszczkowy kozi od @nowa - mniam mniam!

    Nie wiem kiedy wyjdziemy. Na razie młoda nie odróżnia siuśków od kupy i w każdy worek na mocz obficie ładuje to drugie ;) na oddziale jest znana jako 'dziecko co już zabrudziło trzy worki pod rząd'
    mówią, że jest duża a dla mnie taka malizna, że hej!
    Modlicie się o tą żółtaczkę - coś jej nos zażółciał... Mam nadzieję, że dalej nie pójdzie.

    W domu wolna partyzantka. Córka Lili walczy jak może, mój mąż walczy jak może, a ja się martwię - wiecie jak to jest. Chciałabym wyjść jutro, ale to chyba nie uda się (no chyba, że młoda trafi w worek właściwą zawartością i zdołają zbadać że nie ma wirusa).
    No nic - czekamy.

  • Piękny poród, piękna córa i mama tez! Gratulacje dla Ciebie i asysty!
  • już jest dzieckiem, które zabrudziło 4ty worek...
    X_X

    co zrobić żeby zmusić noworodka do sikania???
  • @Haku, kochana - ale piękny ten Twój i Wasz poród, z serca gratulujemy!!!
    Konstancja śliczna, i taka podobna do "starszyzny" :).
    Odpoczywajcie, karmcie się spokojnie i w najlepszym czasie wyjdźcie do domu,.
    ściskamy,
    kowalusy
  • @Haku!
    Dopiero wczoraj wieczorem wszystko przeczytałam! Nie sądziłam ze jak nie wejdę jeden dzien na forum to tyle sie wydarzy!
    GRATULACJE!!
    Czytałam wszystko z zapartym tchem. Niesamowity porod. Predi az słów mi brak na tą Twoją asystę!
    I Anulcia z K.przy piersi...
    I jeszcze "niech pan posunie tą stopę" hahahahahahahahaha :))

    Tylko nie czaję dlaczego ona cię usadziła na wc jak czułaś ze popiera... Ja mojej jak powiedziałam ze popiera i chce na wc ( bo myslalam ze to co innego niż główka ;) ) to mi nie pozwoliła pójść tylko na lozko zawlokła..

    Ach Haku i ten dom narodzin... Ta chwila nie mogła byc piękniejsza... :x

    Mam nadzieje ze Kosia bedzie w 100% zdrowa!
  • Nie mogę się doczekać książki Haku (bo mam nadzieję, że napisze).
  • @Agnicha wie, jak zmusić.
  • Wiecie co, jak rozmawiałam z kimś (spoza forum) o tym właśnie, że dokarmiłam czyjegoś niemowlaka, bo była potrzeba, to usłyszałam, ze to obleśne i jak mogłam w ogóle... że ta osoba w życiu by tak nie zrobiła i by się brzydziła :-O
    W ogóle nie wiedziałam co powiedzieć...
  • Ja tyż kiedyś dokarmiłam, bo nie wiadomo było czy dziecko źle ssie, czy źle jest przystawiane, a sama miałam 4 miesiące starszego malucha i byłam świeżo przebadana po ciąży, ale lekarka zganiła tamtą matkę że to ryzykowne.
  • Mi kiedyś koleżanka dokarmiala. I ja też bym nie miała problemu. Ale ludzie są różni. Niektórzy mniej inni bardziej brzydzący się różnych różności.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.