Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Haku - urodziłam i ściskam Trzeciuszkę

191011121315»

Komentarz

  • Tez znam tego Kena
    On ma taką amerykanska fryzurę
  • Żeby nie to, że nie ten szpital, to bym myślała, że to mój dr Z. Ja się przyzwyczaiłam, ale jak przyszedł mnie odwiedzić na salę po porodzie, to pozostałe dziewczyny zamilkły z otwartymi buziami. No, dekoracyjny mocno jest.
  • edytowano sierpień 2015
    A na Żelaznej jeszcze ze 3 takich widziałam...
    I wchodzi taki jak z reklamy Calvina Kleina do naszej sali po porodzie i mowi "Przyszedłem pooglądać krocza"

    :))
  • Jak Igę rodziłam to też był dr.młodziutki wyżelowany itd.Jak urodziłam najstarsza byłam na sali a on przychodzi i do mnie -a do pani będę miał romans jak nakarmi małą.Na osobności.Potem okazało się,że potrzebował wiadomości na temat powodu dlaczego na patologii byłam i takie różne.Wracam na sale a te młode dziewczęta zazdrosne pytania co on chcial.
  • Duża dopiero co wyszła - po 18
    Ja się zapłaczę w poniedziałek jak będzie wyjeżdżać :((







    Mogę ją adoptować? Proooszzzęęęę ;;)
  • @Haku

    A bedzie opis porodowy???
  • Ah, na zelaznej usypial mnie tak przystojny anestezjolog ze az sie rozczulilam na samo wspomnienie ...chociaz juz za chiny nie pamietam jak wygladał haha ;)
  • @chabrowa. Byl :) str 8 od Predi a potem Haku jeszcze z kilka stron pozniej pisala :)
  • Spóźnione troszeczkę ale bardzo szczere gratulacje, piękna córeczka i piękna mamusia!! Gratuluję także osobistej przyjacielskiej Asysty i życzę Zdrówka. :)
  • Gratuluję maleństwa. To kucyki będzie jej można wiązać:) Śliczna dziewczynka.
  • Felka to nawet nie, bo to duża dziewczyna była, ale z Himka to się zrobił TAAAKI WIELKI CHŁOP, że się nie mogę nadziwić... Normalnie się zszokowałam.
    Ale dzisiaj się tulał do mnie pół nocy. On chyba najgorzej to przejdzie, bo do tej pory mama zawsze była dla niego a tu nowa dzidzia.
  • Jakieś pozwalające komentarza duetu F. i H.?
  • Komentarz był od razu to prawda, ale dziś rano był lepszy:

    "Mama, jaka ona jest piękna! Bardzo mi się podoba. Może tu zostać".
    ----------------------
    "Kosia, jesteś piękna, PRAWIE tak piękna jak ja kiedy się urodziłam"
    _____________________________
    F: "Mamo, a jak Kosi będziemy mówić, że jest najpiękniejsza na świecie, skoro TO JA jestem najpiękniejsza na świecie?"
    Ja: Hmm. Może będziemy jej też mówić, że jest najpiękniejsza na świecie?
    F: W sumie możemy. Ona i tak nic nie kuma.
    -----------------
    F: No dobra, ona tak leży i leży, a kiedy będzie się ze mną bawić?
    Ja: No cóż... pamiętasz jak ci mówiłam, że małe dzieci tylko śpią i śpią i robią "łałała" i robią kupy i nic więcej?
    F: No?
    Ja: No to tak będzie dosyć długo
    F: Do niedzieli?
    Ja: Myślę, że trochę dłużej. Tak z miesiąc.
    F: Ile to jest miesiąc?
    Ja: No tak ze cztery niedziele.
    F: (cisza) Ale gadać będzie szybciej???
  • Powiem Wam też, że imię już zaczyna ewoluować - a ja się martwiłam brakiem zdrobnień!
    Dla Himka Kosia to "Dzidziuś", w ogóle nie kojarzy, że ma jakieś imię.
    A Fela wyszła od Kosi, potem przeszła przez Kośkę (tak ją przedstawiła sąsiadom), Kośnicę a teraz to już jest Kosizna. :D
  • Jeszcze może być Kocia i Koko
    - tak dwie moje przyjaciółki wołają swoje córeczki :)
  • Gratulacje!!!!
    Przez brak stalego netu nie jestem na bierzaco.
    Porod super, ciesze sie ze juz w domu jestescie.
  • Gratulacje! :)))
  • Kosizna czyli Fokardka ostatnio skończyła miesiąc :)

    1 miesiAC

    Przybrała koło kilograma, nocą śpi 22-5 rano, potem dosypia do 10, a koło 12 zaczyna drzemkę popołudniową.
    I tylko wieczorami nieco miewa kolki.

    Fajny człowiek :)
  • moja pierworodna słysząc jak goście zachwycają się jej młodszą siostrą, która miała niesamowite rzęsy czarne i zakręcone jak zalotką ...po jakimś czasie ( widać przemyślała tę kwestię) głaszcząc Ewcię po główce taką zarzuciła refleksję ( miała 21 miesięcy)
    - Ewciu mas takie ślicne rzęsy...może Ci je obtniemy?
  • Do Ciebie podobna! ...i jej... jak ten czas pędzi!!!
  • Noooo - podobna do mamy :)
  • To ja się też przyłączę do gratulacji dla mamy i udanego dziecięcia!! Muszę przy tym dodać że ten wątek znakomicie przyczynił się do tego, żeby się tu w końcu zapisać:) Czy każdemu porodowi towarzyszy tu grzeszny chipsowy doping?:))
  • Ale piękna, no naprawdę druga najpiękniejsza na świecie
  • Cudowna ! I już jakby jaśnieje (w sensie , że już nie taka czarnula).
  • Fqjna dzieczynka :) a jaka w aparat wpatrzona :) moze druga artystka do kompletu Ci rosnie :) Sliczniusia. Jak ten czas leci ze wlasne dziecie juz mi sie takie dorose wydaje (11 miesiecy) :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.