Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Ks. Krzysztof Charamsa - ksiądz???

12467

Komentarz

  • edytowano październik 2015
    bo zacytuję najbardziej popularny text argento...
  • Eh weszłam na fejsa @jan_u

    Kolejny ksiądz odchodzi tym razem dziecko


    taką sytuację to ja akurat mam pod nosem:( O tym że nasz ksiądz lubi sobie poza parafią z dziewczynami poszalec mówiło się już od dawna. Obrońcy twierdzili ze ksiądz bardzo przystojny to zazdrośnicy obmawiąją go za plecami. Niedawno został przeniesiony do innej pobliskiej parafii a teraz okazało się że został zawieszony bo mu się dziecko urodziło:(
  • I niestety orientacja homo jest coraz bardziej "modna", "trendy" wiem, co piszę, bo pracuję z młodzieżą...


    Chłopak siedzi ze swoim chłopakiem...
    itd.

    Traktuje ich, jak normalnych mężczyzn, nie inaczej, ale jednak u niektórych te gesty, te piskliwe głosy...
    Tak jakby były trzy płcie. Dziewczyny, chłopaki
    i osoby pomiędzy...dziewczynkowaci faceci...przedelikacone ruchy, poruszanie się, sposób bycia, głos...

    Ale są też na szczęście geje na zewnątrz "normalni" nie epatujący swoim stylem...

    Ogólnie postawa wśród młodzieży...małżeństwo...? Nieee
  • Ori a czy ten pan to nie pan??? No wybacz ale gość który powinien być wzorem dla wiernych, a obściskuje się z chłopem i przyznaje się do dupczenia tegoż, sam wykluczył się z kaplaństwa...a Ty jak chcesz możesz nazywać go księdzem...
  • Zgadzam sie z argento...nawet nie tylko przyznaje sie do wspolzycia, ale jeszcze jest z tego dumny. To jest zgorszenie dla wiernych, a ksiadz winien zyc wzorowo.
  • No ja akurat uważam, że gdyby to kogoś nie gorszyło to to nie byłoby normalne...
    Ale ja nie jestem neonem ;)

  • Ale historia z zakonnicą piękna...mimo wszystko
  • edytowano październik 2015
    @argento najgorsze fakty, ale ksiądz pozostaje księdzem. Dożywotnio. Tak jak facet żonaty w sensie sakramentalnym pozostaje żonaty bez względu na ilość zaliczonych panienek...

    Jak patrzę na dzisiejszy swiat to wszędzie Sodoma i Gomora. U nas, u protestantów, u Żydów, u Arabow, na wschodzie... No wszędzie. Upadek cywilizacji. :-(
  • ja myśląc o wiadomym księdzu nie czuję się lepsza
    tylko zaledwie normalna
    to złe?
    niemiłe Panu Bogu?
  • edytowano listopad 2015
    Ja ch...
  • lecę do gugla sprawdzić kto to "nasz rodak" i kto to "Dan Brown" :\">
  • edytowano listopad 2015
    .
  • ja nie mogę!!!!
    to ten Charamsa to Polak???
    fakt, nie oglądałam filmików, ani nie czytałam szczegółowiej na jego temat
    no zamurowało mnie 8-}
  • tym bardziej przykro mi i wstyd jakoś :(
  • Ale Chrystusa chyba powinniśmy widzieć w każdym. Co jeszcze nie znaczy, że z miejsca mamy otworzyć więzienia.
  • Ostatnio gdzieś usłyszałam, że księża są jak samoloty. Jeden upada i wszyscy o tym mówią, a nikt nie pamięta o tych, co latają.
  • edytowano październik 2015
    Nie rozumiem dlaczego zgorszenie jawnym i publicznie pochwalanym grzechem miałoby się z automatu wiązać z poczuciem "lepszości".

    Mnie ks. Charamsa jednocześnie oburza i potwornie smuci. Nie o jego homoseksualne akty chodzi nawet ale o obłudę i jawną kpinę z Kościoła, którego kapłanem został z własnej i nieprzymuszonej woli.

    Ale to nie znaczy z automatu, że sobie ego karmię w stylu "ja to jednak mniejszego kalibru..." #-o

    Żal człowieka i żal wszystkich, którym ks. Ch posłuży za pretekst do dalszych ataków.
  • @juka to oznacza, że twój diecezjalny hierarcha to albo sodomita albo idiota. Bo nie wierzę, że podczas formacji skłonności x. Ch nikt nie zauważył.
  • zastanawiam się czy ten ksiądz to nie jest osoba celowo podstawiona
    formowana przez kogoś innego, kamuflująca się w seminarium...

    ( wiecie, oglądałam kilka filmów o agentach z Korei Północnej przenikających na Południe, takie zjawisko jest częstsze niż mogłoby się nam wydawać)
  • In Spe ja przepraszam koleżankę, ale w przypadku x. Ch trudno cokolwiek ukryć, bo on to ma wypisane na facjacie
  • myślałam, że tylko ja mam jakieś zwidy i nieskromne myśli :\">
  • @Gregorius
    Zaraz, bp Kasyna rządzi diecezją od 3 lat, a ten ksiądz od 18 lat jest w Rzymie. Twoja opinia jest nieuzasadnioną obelgą.
    Druga sprawa to formacja. Jestem w stanie sobie wyobrazić, że facet nie wyróżniał się, po czym trafił na sprzyjające okoliczności i popłynął. Jak było, pewnie są tacy co sprawdzają.
  • Zaraz, bp Kasyna rządzi diecezją od 3 lat, a ten ksiądz od 18 lat jest w Rzymie. Twoja opinia jest nieuzasadnioną obelgą.
    ----------------------------
    W dodatku w polskim seminarium formował się tylko dwa lata, potem studiował za granicą, m.in. w Szwajcarii.
  • Dwa lata to o dwa za dużo. w takim wypadku w ogóle nie powinni go dopuścić. Ktoś przespał procedury weryfikacyjne. i za to odpowiada diecezjalny hierarcha
  • Greg zjedz Snickersa, bo za bardzo gwiazdorzysz...
  • Oglądnęłam wideo @maxStirner (str.3)

    Kościół MUSI się zmienić, a ja nie.

    Dobrze zrozumiałam?

    Kościół MUSI się dostosować, a ja nie.

    W końcu będzie Kościół 'a la carte' i każdy sobie wybierze to co w menu mu pasuje, oczywiście bez ograniczeń. :D .

    Chybam za stara, nie na moje nerwy.
    :-&
  • Przepraszam za niezdrową ciekawość ale jak wyglądają procedury weryfikacyjne???
    Jeśli kandydat do seminarium, żyje w czystości i nie afiszuje się ze swoimi skłonnościami, to w jaki sposób to zbadać?
  • Spytać Grega?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.