Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Ks. Krzysztof Charamsa - ksiądz???

24567

Komentarz

  • Synod się zaczyna.
  • muszę powściągnąć wyobraźnię, bo po zobaczeniu powyższego zdjęcia stoi mi przed oczami jak to ks. Krzysztof po wyjściu z łóżka "narzeczonego" idzie odprawiać Mszę Św. :(
  • edytowano październik 2015
    Teraz zobaczcie, w jakiej kondycji musi być Kościół, jeśli suspendowali x. Natanka za jego gorliwość, a względem ks. Charamsa są wyjątkowo cierpliwi. Powinien być od razu zakaz pokazywania się w mediach i suspensa za cynizm. Ale ryba psuje się od głowy, a papa Francesco ostatnio sam serdecznie, obściskując, przyjmował parę gejów.
  • a ksiądz Małkowski?

  • gadałam dziś z naszym wikarym i mówi, że najpierw musi być upomnienie a dopiero potem cięższa kara.
  • o! Johann Kaspar Schmidt powrócił z zaświatów ;)
  • @Max Stirner, @Aneczka08, czy naprawdę musi być to zdjęcie tutaj? Jest gorszące niczym Charlie Hebdo. I obrzydliwe po prostu :-&
  • Zastanawiam sie, czy ow czlowiek nie byl aby tzw 'uspionym agentem' w Watykanie. Przeczytalam jego postulaty - on chce nawet Biblie przepisac na nowo, aby nie byla homofobiczna... To juz jakis obled. Mam nadzieje, ze albo sie opamieta, albo go suspenduja...
  • A propos wpisu dotyczącego "spania przed ślubem"-ze tez jest grzechem. Taki argument podał mój znajomy w rozmowie z księdzem.

    Ksiądz mu powiedział, że to nie to samo, że trzeba odróżnić naturalny pociąg od dewiacji.
  • edytowano październik 2015
    wyszedł szatan z szafy
    udał się do żyrafy...
    wziął partnera swego
    w niego wpatrzonego...
    ubrał się w sutannę
    przypominał pannę...
    popłakał się prawie
    ja puszczałem pawie...
    spojrzał wprost w kamerę
    myślał, że jest szczere...
    to co bredził o byciu
    gejem już nie w ukryciu...
    pokazał swą nędzę
    mówił, że jest księdzem...
    a Bóg litościwy
    dopuścił te dziwy...
    bo zbudował na skale
    Kościół, a więc trwale...
    i żadne dewianty
    geje i pedanty...
    nie zniszczą go nigdy
    choć diabeł jest perfidny...
    Podziękowali 1mamababcia
  • Sieje zgorszenie, poniesie tego konsekwencje...
  • Lol, nawet na pudelku (tak, jest tam o nim tekst) w komentarzach ludzie zauwazaja, ze... W pierwszej kolejnosci obowiazuje go celibat.

    A przecie jakby sie z kobieta zwiazal, to dyskurs medialny bylby zgola inny.


    Tez mysle, ze spioch. Tyle ze przeraza mnie jak wysoko zaszedl.
  • A ja se myślę masoneria, o! :P
  • E tam; po mojemu ksiądz się nieźle przysłuży Kościołowi. Tego nie idzie łyknąć. Nawet jeśli ludzie dopuszczają zwiększoną tolerancję dla gejowa, to już dla hipokryzji i zakłamania - niekoniecznie.

    Ksiądz zrobił zawrotną karierę w Kościele, homofobicznym (sic!) Kościele. I jakoś przez te lata nikt mu pod kołdrę nie zaglądał. Zaraz się jeszcze okaże, że Kościół jest (częściowo) wręcz ostoją dla pederastów i orientacja może być przepustką do kariery.
  • Faktycznie, skioro juz jakies redakcje postepowe okpil, to zakaz lgarstwa jak najbardziej wywalic powinien... Bedzie nowa, postepowa biblia ( mala litera celowo)...
  • Czytaliscie Niesiołowskiego?

    http://stefanniesiolowski.natemat.pl/156855,ksiadz-udajacy-glupiego

    Ja po przeczytaniu mam dysonans poznawczy trochę, jak to możliwe, że to Niesiołowski :) Ale uważam ze bardzo sensownie, do rzeczy, i merytorycznie.
  • Faktycznie, zaskakujaco sensownie, jak na Niesiolowskiego wrecz szokujaco dobrze.
  • Niesamowite o tyle, że nawet Wyborcza już drugi dzień pisze jaka to sciema i że ksiądz przy okazji uderzył w zaprzyjazniony tygodnik i wzmocnił ks. Oko. Co to się porobilo...
  • edytowano październik 2015
    Myślę ze nic sie nie dzieje przypadkowo.Dysonanse poznawcze również byly zaplanowane Znaczy ich wywolywanie
  • Tez mi to tak wygląda, tak przedwyborczo, żeby "normalny i konserwatywny" elektorat przywołać.
  • ależ czemuż obłudnicy się podniecacie x. Ch skoro mamy taka sytuację nieco "wyżej" (na zdjęciu co najmniej dwóch sodomitów)

    image

  • skoro mamy taka sytuację nieco "wyżej" (na zdjęciu co najmniej dwóch sodomitów)
    -----------------

    jak na zdjęciu to "niżej" obłudniku...
  • "wyzej" bo kard Bergoglio stoi hierarchicznie wyżej niż x. Ch. . Nie przeszkadza mu to błogosławić i obściskiwać sodomicką parę.
  • nie przegapisz żadnej okazji by dowalić papieżowi
  • edytowano październik 2015
    @Joanna nic o JŚw. Benedykcie XVI ostatnio nie pisałem≥ a rzeczywistośc sama "dowala" kard Bergoglio, znaczy on na to przyzwala. jak widać
  • najchętniej widziałabym te wpisy w kąciku ekumenicznym
  • edytowano październik 2015
    Greeeeguuuu, ja tam sie za bardzo nie znam, ale jakoś mi tak sedewakantyzmem zapachniało.
    Ale może ja się nie znam.

    edit: po ryju miał dać? z liścia? toż to bliźni, godny szacunku
    ale ja się widać nie znam
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.