Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Giełda prezentów dla dzieci

edytowano listopad 2015 w Pomagajmy sobie
Zbliżają się "grudniowe okoliczności prezentowe" - nie wnikam, przy jakiej okazji (Mikołajki czy Boże Narodzenie, a może Nowy Rok) i od kogo (Mikołaj, Gwiazdor, Aniołek, Dzieciątko, Dziadek Mróz) - dzieci w większości domów będą czekać na prezenty. Żeby ograniczyć koszta, proponuję giełdę prezentów z drugiej ręki.
Proponuję w tym wątku wpisywać, co macie Wam niepotrzebnego, a nadającego się na prezent dla dziecka (stan niezniszczony, choć nie sądzę, by musiało być "z metką" oraz czego poszukujecie na prezenty dla Waszych dzieci, co ktoś mógłby mieć na wydaniu.

Sama na początek mogę zaproponować NA WYDANIU:
- Gra "Wilki i owce" - bardzo fajna. Wskutek pewnych okoliczności mamy dwie, więc jedną chętnie odstąpię, za co łaska (bylem do przesyłki nie dołożyła). Nowa kosztuje ok. 40 zł. rezerwacja dla Anna78
image
- Gra "Moje pierwsze sudoku" - problem, j.w. Cena nowej 40-60 zł rezerwacja dla Anna78
image
- Gra "Drabina 2" logopedyczna. Nam zbędna. Cena nowej 20-35 zł
image
To, tak na dobry początek. Mam tego towaru znacznie więcej i chętnie poślę tym, którzy wykażą zainteresowanie i zadeklarują wsparcie mnie drobną kwotą ;-) Wyjaśniam - nie chodzi mi o to, żeby zarobić, ale żebym nie czuła, że dokładam do: pakowania, jazdy na pocztę, opłaty pocztowej.

POSZUKUJĘ i chętnie odkupię za nieprzytłaczającą kwotę:
- odczynniki chemiczne, naczynia i przyrządy do domowego laboratorium chemicznego - może ktoś ma jakieś resztki po zestawie "Mały Chemik", czy czymś podobnym.
«13456

Komentarz

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.