Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Giełda prezentów dla dzieci

1235730

Komentarz

• @minka, dzięki, super! dziś planuję przegląd zabawek, napiszę jeszcze:)
  • Mimo, że jeszcze nie skorzystałam z tego wątku to baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo mi się podoba. Brawo Katarzyna za pomysł!!
  • Poszukuje:
    - FINKI czyli noza harcerskiego
    - Hobbita po angielsku, ksiazki
    - cokolwiek tygrysie, lamparcie lub po prostu kocie dla córek 6-8lat (zabawki, ciuchy, książki)
    - cosik z dziewczęcego lego friends.
    - ukladanki logiczne 8+, 13+ (granna ma fajne)
    - książki detektywistyczne ;-) dla mlodszych
  • @groszek - myślę, że sommelier ma szanse docenić. To jest wersja kieszonkowa (składana, jak scyzoryk), w odróżnieniu od servingowej, co ma kształt łyżeczki. Elegancja - rączka jest obłożona czerwonym drewnem. Jak możesz, zapytaj, ile by dał? Nie oczekuję ceny, jak za nowe.
  • @Savia - mam jakieś detektywistyczne, dla młodszych. Szukać?
  • No pewnie! :-)
  • @minka @Dorotak ja tez chetna na takie wymiany jestem. Szczegolnie ksiazeczkami....
    ....
    Ja mam w domu 3 letniego fanatyka puzzli. Moze ktos ma wieksza ilosc do oddania/sprzedazy puzle do 160 elementow (ewentualnie moga byc tez wieksze). Chodzi o to ze puzzle w tym rozmiarze kosztuja ok 10 zl wiec pojedynczych nie chce kupowac, bo przesylka zezre, ale jak ktos mialby wieksza ilosc to chetnie.
    ...
    Poza tym szukam lego duplo. :)
  • edytowano listopad 2015
    @Savia - Chmielewska dla dzieci Cię interesuje ("Nawiedzony dom" i kontynuacja)?
  • @Monira @uJa
    Już pisałam w "oddam" mam kask carrera XS obwód 53-54 jak przymierzalam moim 4i5 latkom to wydawał się ok, najstarszy ma głowę obwód 56 i wcisnął ale dla niego jest ewidentnie za mały, nadaje się i dla chłopca i dziewczynki oddam za przesyłkę
  • Zaraz srawdzę.
  • Potrzebuję dla 7 i 6 latki. Nada się, czy będzie za mały?
  • @Katarzyna dla jakiego to wieku? Zbyt poważne dla 8latki prawda?
  • edytowano listopad 2015
    o czymś takim myślałam,
    niekoniecznie ta seria, ale coś dla młodszych
    image
  • Może trochę... To co, "Detektywa Pozytywkę" chcesz?
  • Wela jak córka wróci z przedszkola to jej przymierzę ten co mamy, jakby był za mały to się odezwę.
  • @groszek- nie mam pojęcia, ile wypada chcieć.
  • @Monira sprawdź obwód głowy bo inaczej to nie da rady określić (koleżanki 5-latek ma głowę większą niż mój 11latek więc wiesz...) jak będziesz zaintersowana i z @uJa się dogadacie to priv której wysłać z adresem :)
  • @Groszek, znalazłam że takie pudełko z zawartością ok 130 dolarów kosztuje w sklepie, to jakis punkt odniesienia jest. :)
  • @Katarzyna czy detektyw pozytywka ma różne części? Możesz mi fotę podesłać? Bardzo chetnie bym wzięła, tylko najstarszego musze zapytać czy nie ma. Przy okazji i Chmielewska bym wzięła co by na pusto nie slac. :D
  • Przez Was zaczelam robic porzadek w rzeczach dzieci. Dzieki:-D dawno tyle nie wyrzucilam:-D

czy kogos interesuja puzle dziewczenskie 60? Mam 3 nieruszone pudelka, Z.nie kreca puzle...
  • Wela- wieczorem, ok?
  • Jak na Monirę będzie dobry to odstępuję :)
  • skąd wy bierzecie tyle zabawek dla dzieci
    ja to w ogóle mam wrażenie że moje mają najmniej zabawek na świecie ;) a już żeby wydać coś czym się nie bawią to prawie nie możliwe
    chyba że mi się tylko wydaje że jest mało :D
  • @uJa, u nas te,które leżą, to w głównej mierze... prezenty:D
    bo dzieci mi się bawią 3 zabawkami na krzyż... te lubią ijuż... a, no i lego w kółko;-)
  • Jam na wydaniu rzeczy zlikwidowane przez moją szwagierkę po jej dorastających dzieciach oraz trochę, co moje dzieci dostawały w różnych okolicznościach jako prezenty i nie zawsze to trafiało w ich lub mój gust.
    @Savia - zbiorę wszystko, co mam, fotkę strzelę i Ci tu umieszczę, a Ty sprawdź, czy masz tego Pozytywkę.
  • @groszek - tu znalazłam po polsku informacje o tym "kluczu do wina". Jak pisała @Skatarzyna, nowy w sklepie kosztuje 130$ (wg dzisiejszego kursu ok. 500 zł), to może zaproponuję 100 zł na początek? Rzecz jest bez śladów użytkowania. Nawet instrukcję oryginalną ma w pudełku.
  • @Katarzyna ok, tylko sob-niedz będę wyjechana rekolekcyjnie, wiec w razie czego zajrzę po. :-)
  • @uJa, a ja przeciwnie, mam wrazenie, ze moi maja najwiecej zabawek na swiecie.

I kurcze nie ma czego wyrzucic, bo sie wszystkim bawia.

Np. dzis: klocki wader, klocki duplo, kolejka wader, kocyki, patyki, szalas robili, domek drewniany z mebelkami, liscie i patyczni, robili roze do wazonu, kredki, pisaki i blok.

a i akcesoria kuchenne :). a dopiero 11.
  • Jak Was czytam to sie zastanawiam nad poziomem rozwoju F. 8-}

On glownie ksiazeczki, bębenek,kulki nosi w ta i "nazad", lubi jedna przebijanke,ktora dla niego jest przeciskanka i ostatnio takie wieze co sie naklada klocki z dziurka na kijek.
    I zwierzatka wszelkie lubi.

Klocki-to se my mozemy poukladac.
    Wieze - to on moze porozwalac.
    Pilka-czaasem se "turlnie" :P
    Etc.etc. Etc.

@Dorotak Twoj F. Naprawde sam uklada klocuszki lego??

Mam sie martwic,czy co ? 8-}
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.