Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Giełda prezentów dla dzieci

1246730

Komentarz

• @uJa - jak chcesz będę się widzieć z minką po odbiór swoich rzeczy, to Twoje tez mogę pozabierać.
  • ja chętnie kupię jakieś mebelki do domku dla lalek (najlepiej drewniane)
  • o i może komuś znudziła się gra Osadnicy z Katanu albo dodatki do Carcassone ?
  • @MonikaN

@Lila

Ja dla dziewczynki, więc boisko niekoniecznie 2 lub 3 bym wzięła. @Daga a w 3 jest jakiś konkretny zestaw czy raczej luźne klocki?
  • Ja pisalam o budowlanych. @Daga, moi sie nie interesuja wcale pilka, boisko slabe dla nas.
  • edytowano listopad 2015
    NA WYDANIU:
    Garfield. Ok. 40 cm wzrostu:
    image
    Ma jeszcze rodzinę dość liczną, ale muszę poczekać, aż moje dzieci spać pójdą, żeby im zdjęcia porobić.
  • M. Zobaczyl Garfielda i od razu "kup mi!" @Katarzyna ile go cenisz?
  • Kurde, sporo miejsca zajmuje
  • Nie ma ktos do pdsprz4dania drewnianego domku dla lalek?
  • @Monika n
    Ok
    To budowlane dla was

Dziewczyny
    To nie są konkretne zestawy
    Tylko lumpeks;)

Jak ktoś życzy sobie konkretny zestaw
    To w sklepach są idealne
    Jednak jak wiecie "nieco" droższe ;)

Boisko to nie tak dosłownie
    Można to potraktować jako trawę;)
    Właśnie moja.mała.przed chwila zbudowała z tego zestawu jakąś fortecę.na trawie

Jeśli slac
    To poproszę adresy
  • @Lila to daj znać który wolisz i ja biorę drugi.
  • Ze sprzętu narciarskiego dziecięcego mam dla dziewczynki (mogą być też dla chłopca, ale mają różowe misie) buty tego typu http://allegro.pl/buty-narciarskie-rossignol-17-5-28-i5720255149.html Tylko inny obrazek, 17,5cm za 50zł. Prawdopodobnie też narty różowe 90cm i kask decathlonowy rozmiar s http://www.decathlon.pl/kask-narciarski-dla-dzieci-onefeel-girl-id_8285948.html , ale te dwie ostatnie rzeczy muszę odnaleźć i przymierzyć czy się jeszcze nadadzą, więc dajcie znać czy ktoś byłby zainteresowany.
  • uJauJa
    edytowano listopad 2015
    Ja!
    Zwłaszcza narty.
  • A na jaki wzrost/ wiek te rozowe narty. Bo ja laik totalny jestem. A moi co roku jeżdża z mezem.
  • @Małgorzata32 - to jak, zmieścisz tego Garfielda gdzieś? Chcesz go? Za dychę wyślę.
  • A może ma ktoś krecika? Takiego pluszowego jak z tej bajki czeskiej o Kreciku?
    Moi marzą o tym, a zdzierstwo straszne.
    Mały pluszak 30 zł, za dużo. A pluszak z 5 cm miał,

Może być też żaba, jeż, zając, i inne stworzenia z krecika.
    Książeczki dotyczące krecika też chętnie odkupię. Wielkich fanów mam w domu.
  • To daj znać, jak się namyślisz.
    NA WYDANIU:
    - prezent całkiem nie dla dziecka. Przyrząd do badania wina w pięknym drewnianym pudełeczku. Wygląda wypaśno-elegancka, tylko pod moim dachem nie ma nikogo, kto by go docenił. Jeśli ktoś z Was ma zaprzyjaźnionego specjalistę od win, to może by się z takiego prezentu ucieszył?
    image
    Na tej stronie jest opis onego narzędzia. Ale po francusku...
  • @uJa @Małgorzata32 narty powinny być ok. 10cm niższe od dziecka, jak zaczyna, to może być więcej. Moja miała w styczniu, jak kupowaliśmy sprzęt ok. 110cm i narty 90 były ok. Teraz ma 115 i chyba już będziemy musieli 100cm kupić, ale jeszcze spytam znajomego nauczyciela.
  • To znaczy, ze my potrzebujemy wieksze.
  • @minka- ten kask aktualny ? za ile ?
    @Katarzyna czy to jest otwieracz do wina? Czy przyrzad do badania wina. Po francusku nic nie rozumiem, nawet za pomocą tłumacza googla. Mój małzonek robi wina z owoców z naszej działki, ale to chyba nie ta klasa produktu.
  • mogłabym wstepnie zarezerwować do czasu dowiedzenia sie jak to uzywać.
  • @Dorota - to jest przyrząd do badania wina. Gęstość bada, czy cóś i ponoć specjaliści, na podstawie tego, jak z owego przyrządu kapie, są w stanie ocenić potencjał wina. Ja się na tym kompletnie nie wyznaję. Może ktoś biegły we francuskiej mowie będzie w stanie przeczytać, zrozumieć i wyjaśnić coś więcej. Ja się nie znam. Weszłam w posiadanie przypadkowo i chętnie uszczęśliwię tym kogoś, komu się przyda. Nowy kosztuje 129,99$... Ten jest całkiem jak nowy. Myślę, że nigdy nie używany.
  • Kasia wiem :)
    dlatego właśnie potrzebuję około 90 cm :) czekam z niecierpliwością czy je odnajdziesz :) buty jakieś mam i kask, ale też muszę sprawdzić, może buty będą na młodszą a na starszą od Ciebie .
  • puzzli góra 25elementowych szukam :)
  • A ja ksiazeczek z serii Obrazki dla maluchow i Okruszek poznaje. Bo watpie zeby ktos sie pozbywal lalek barbie z Krainy Lodu;-)
  • W takim razie zwalniam rezerwację. To do francuskich win jest a nie do domowych. Myslę ze u nas nie było by pozytku. My amatorzy wina jestesmy, nie specjaliści.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.