Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Giełda prezentów dla dzieci

2456730

Komentarz

• Raczej nie Asiu
  • szkoda :-(
    ceny tych zestawów w necie cały czas idą w górę

dla przykładu - zestaw z wieżą Ortanc (czy jakoś tak) kosztował jakieś trzy miesiące temu około 800 - 1200 zł, teraz 1600 - 2500 zł :-O
  • Na tańszych zestawach też przebitka o około 100%
  • @Daga, a zarezerwuj mi do wieczora jedna torbe, dobrze?

• I co jest mniej wiecej w tej torbie klocki do tego jakies kolka? pojazdy?
  • Juz tyle czasu.minęło
    Ze.musze zajrzeć
    Jedna.taka.bardziej do budowania domów,.miast itp

A druga różne różności
    Kółka.tez

Sporo ludzikow

Chyba, że @Malgorzata się zgłosić.do wieczora
  • @Daga - a jakie to są figurki dziewczęce? Ja Ci chętnie wszystkie wyślę, co je mam, za dychę, żeby mi się zwróciło za papier pakowy i przesyłkę. Tylko nie wiem, czy one są dziewczęce. Tam jest ze Shreka chyba komplet głównych postaci (Shrek x 3, Fiona jako ogrzyca, osły chyba ze 2 i kot również) oraz figurki z innych filmów. Może być?
  • @Katarzyna - pamiętaj o mnie ;-)
  • @mama_asia - właśnie skończyłam wywiad - z interesujących Cię zestawów moi mają tylko jeden pierścień i nie chcą się z nim rozstawać. Nie będzie dealu :-(
  • Już jestem @Katarzyna ja mogę 2 za 70 zł.
    @Lila mamy Faunę ale muszę dopytać czy chcą oddać.
  • @Katarzyna
    Shreków mamy dwóch
    Fionę jedną

Może będą jacyś fani na forum?

A ja poproszę resztę figurek
    Mogą być takie zupełnie maluteńkie z kinderków (chociaż Wy nie jadacie;)
    Dziewczęce to wszelkiej maści księżniczki, kotki, coś w rodzaju pet shopów, może być hellołek;)
    z filmów jak najbardziej
    Moja Mary godzinami się bawi tymi małymi figurkami

Nie wygłupiaj się z dychą;)
  • Daga ja chętnie klocki lego, budowlane jak najbardziej.
  • To @Daga, te torbe z budowlanymi poprosze jesli mozna?
  • edytowano listopad 2015
    @Daga ja chętnie odkupię lego jeśli jeszcze dostępne.
  • @Anna78 - żartujesz sobie ze mnie? 70 zł? Toż ja się 20 zł zadowolę. Chodzi o to, żeby mi się pakować chciało. Się nie sugeruj cenami nowych gier, bo te nowe nie są. Owszem, kompletne i nie rozwalone, ale nie nowe. Dajesz 20 zł po odbiorze i dobiłyśmy targu!
    @groszek - jeśli @Daga nie chce tych Shrekowych figurek, to mogę Ci posłać.
    @Daga, to popatrzę, co mam dziewczyńskiego, ale słabo to widzę. One, w najlepszym razie, są uniseksowe. A Petshopów moje panny nie oddadzą jeszcze :-(
  • Nie ma problemu
    Niech będą uniseksowe :)
  • @Katarzyna powinnam miec kompletnego aczkolwiek rozpakowanego mlodego chemika. Mam tez zAgrana kilka razy ale kompletna i niezniszczona gra bylo sobie zycie.
    Chetnie tanio odsprzedam wymienie.
  • @Dorota - Chemika chętnie przejmę. Mogę tanio odkupić albo wymienić na coś, tylko nie wiem, co Ci potrzeba.
  • O i marzymy jeszcze o elektrycznej tzn. Na baterie kolejce/pociągu który uciagnie wagoniki na uniwesalnych drewnianych torach. Wagoniki i ciuchcie nie elektryczne też przyjmiemy.
  • Zaraz ide poszukac bom dobrze schowala i zobacze stan. Co do ceny lub wymiany to chodz na priw.
  • Może być na priw. W takim razie czekam na priwie na info, czy tego chemika znalazłaś i co za niego chcesz.
  • Priw poszedl. W takim razie gra bylo sobie zycie aktualna.
  • edytowano listopad 2015
    NA WYDANIU:
    - gra Rumikub, bardzo fajna. Stan - jako nowa. Nowa kosztuje 55-65 zł dla Agnicha
    image
  • Ale za ile?
  • A ile dasz?
  • @Katarzyna, jeśli @Agnicha nie weźmie to ja jestem następna w kolejce
  • Jak za malo to blaekie niech wezmie. To i tak dla mnie duzo....
  • @Agnicha - spokojnie za 35 zł Ci pchnę!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.