Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

PILNIE szukam samochodu

1234689

Komentarz

  • A w internetach, to one wszystkie super... idealne, wsiąść i jechać! b-(
  • @uJa, no co ty powiesz. A to był nasz typ, bo tylnie siedzenia są duże... Ta internetowa wiedza jest nie do ogarnięcia. Przedwczoraj zrobiliśmy nawet tabelkę z zestawieniem parametrów wybranych modeli ;) I co? I nic!
  • wg Mnie mam dosc konpaktowy wozek a zeby go tam zmiescic musialam odpinac kola. Ale moze z waszum wozkiem pójdzie lepiej; )

    No i ja przyzwyczajona do kombi jestem.

    Teraz szukamy opla zafiry chętnie w benzynie lub z gazem
    tojoty z benzyną to ze świecą trzeba szukać; )
  • Widzę, że mamy podobne parametry wyszukiwania aut. Też szukamy w benzynie lub z gazem. Chętnie automat :) Tak sobie teraz myślę, że jednak duży bagażnik nam nie jest potrzebny, bo będziemy jeździć tyko do rodziców, a nie w dalekie trasy. Jednak jeśli chodzi o Merivę, to wiele osób mówi, że tam jest zła widoczność po lewej stronie. Tak skonstruowano przednią szybę, że coś tam zawadza (nie umiem tego fachowo nazwać).
  • Ja bym chciała automat ale mąż twierdzi ze jak się zepsuje to nie będzie nas stac na naprawę, ze taka jest droga.
    Meriva jezdzilam pare razy, raczej widzialam wszystko; ) ale ja kierowca amator do rodzicow i z powrotem; )
    Przy Merivach niepokoi mnie fakt ze jest ich cale mnóstwo do kupienia. , to coś musi byc nie halo skoro je wszyscy sprzedają.
    (Albo ja tylko mam takie szczęście je spotykac w ogłoszeniach. )
  • U nas też jest ich dużo, głownie sprowadzonych z Niemiec. Z tego, co czytaliśmy są mało awaryjne. Może po prostu są popularne, stad taka ilość. Jeśli się na nią zdecydujemy, to będę się trzymała tej wersji ;)
  • Rodzixow meriva właśnie u mechanika z kierowcą cos się podzialo:/
    Alw Lubie ja za wysokość! Mam nadzieję ze zafira jest podobnie wysoka.
  • A jaka jest Meriva Twoich rodziców w użytkowaniu? Ta awaria to wyjątek czy raczej jest jedną z wielu?
  • Tecum Seh ja doceniam twoją wiedzę o samochodach ale musisz ztozumiec ze toyoty w benzynie poniżej 20 tyś nie ma, nie ma na rrynku!
    I ktos ma 10-15 tys na auto to juz nie ma jak wziąć 30.
    No; )

    Tourana moich szefów pamiętam on wiecej stal u mechanika niż jeździł. ,bto chyba był wyjatkowo nie udany model.
  • przeciw dieslowi przemawia jeszcze to ze od 2018 nie wszedzie wjedziesz... nie to ze nalepki biale niebieskie ale calkowity zakaz dla diesla
    ale to oznacza ze powinny spasc ceny

    przy okazji ostatnio ze szwagrem zastanawialismy sie czy nie sprowadzac niemieckich aut z polski do niemiec.... tansze i lepsze.... porownujac allegro z autoscout24 ;)
  • http://olx.pl/oferta/toyota-corolla-verso-1-8-7-osobowy-CID5-IDegy6j.html#20b1d92971

    o proszę taką potrzebuję :D
    tanią, dość młodą, stosunkowo blisko, tylko nie stukniętą ;)
  • Przecież dopisała uJa ze nie stuknięta ;)
  • @TecumSeh, ślicznie dziękuję za rady i opinie :) Teraz pozostaje pomyśleć, poczekać na okazję lub wygrać w totka ;)
  • Bea
    zabladzilem
    ludzi nie poznaje
    trafilem tu w 2008 jak kolega szukal auta i teraz zznowu szukqm tylko nie wiem czy kupic czy ten przerobic na 9
    biorac pod uwage ze ten tez nie bedzie na wiecznosc znaczy te 9 ;) moze 12 jakask
  • Bea
    zabladzilem
    ludzi nie poznaje
    trafilem tu w 2008 jak kolega szukal auta i teraz zznowu szukqm tylko nie wiem czy kupic czy ten przerobic na 9
    biorac pod uwage ze ten tez nie bedzie na wiecznosc znaczy te 9 ;) moze 12 jakas
  • edytowano marzec 2016
    @TecumSeh, na razie stanęło na tym, że zbieramy na Toyotę. A jeśli znaleźlibyśmy tanią Corollę Verso (12-15tyś.zł), to brać czy uważać, bo to podejrzana oferta? Czasami są takie np. sprowadzane z Niemiec.
    Tu: http://otomoto.pl/oferta/toyota-corolla-verso-cena-zawiera-oplaty-ID6yiO5z.html#7be70bc44a
    http://otomoto.pl/oferta/toyota-corolla-verso-ID6ydKwz.html#7be70bc44a

    Znaleźliśmy też Hondę FR-V. Wątpię, żebyśmy ją kupili, bo droga. Ale ciekawi mnie, co o niej myślicie, bo ma dobre opinie w internecie. Jest to auto sześcioosobowe, ma wymiary takie jak Toyota Corolla Verso.

    Co do nicka, to jest tak dla kontrastu ;) Kiedyś była na forum fala zmiany nicków i byłam proszona, żeby go nie zmieniać ;)

    @Yucami, dzięki za opinię :) Zawsze dobrze usłyszeć, co ma do powiedzenia użytkownik danego modelu samochodu.
  • popelnilem emigracje jakis czas temu...
  • ta toyote na autoscout24 znalazlem za 6271e
    z podobnym przebiekiem itp potem 6600 i 6700e
    wiec jak z takiej nie bitej po sprowadzeniu robi sie 15000 pln nie mam pojecia
  • uJauJa
    edytowano marzec 2016
    hahaha @ponurakura też dziś szukałam tych toyot i znalazłam te same ;) fajna jeszcze była w Poznaniu i pod Warszawą i w Lubuskiem ;)
    ta niebieska w rozsądnej odległości od nas, tylko 5 osobowa a ja wolalabym 7 ;/
    no i ten przebieg nie wiem czy realny?
  • My szukamy peugeot 807, 8 osobowy 2,0 hdi diesel, 136KM ale albo cena za wysoka, albo bez kanapy tylnej, a 8 miejsc tylko w dowodzie rejestracyjnym :(
    Szukam, szukam, ale nie ma, nie ma [-O<
  • @uJa zalonkujesz tę pod Warszawą?
  • Wejdz na oto moto wpisz toyota corolla verso benzyna wychodzi ich nie wiele. Ja patrzylam tylko na te ponizej 20 tys wiec to roczniki 2002 do 2005. Teraz z komórki nie mam jak linkowac ale na pewno szybko znajdziesz.
  • @Taw, ale te Toyoty to trzeba sprowadzać zza granicy, tak? Do Francji raczej po samochód nie pojedziemy ;) No i stąd pewnie cena...

    @uJa, no bo my chyba mamy identyczne wymagania, co do samochodu ;)

    @TecumSeh, dziękuję, że poświeciłeś swój czas, żeby zerknąć na linki. Oba samochody są od nas daleko, niestety. W razie czego to zostaje tylko kontakt telefoniczny na początku. Może rzeczywiście zapytać o ten przegląd? ;) I nawet nie zwróciliśmy uwagi, że to pierwsza wersja Toyoty, dzięki :)
  • ty kura ale te 6tys to w euro podalem a 15 w pln
  • My chcemy 9 osobowy marzy nam się Fiat Scudo znany również jako Peugeot Expert czy Citroen Jumpy. Podobno nie psujne.
  • Wrr, jutro kolejna sobota poszukiwaczy samochodu...
  • skąd masz noworodka?

    ekhm, po miesiącu intensywnych poszukiwań chyba JEST, właśnie mąż gdzieś spod Radomia dzwonił -niedoskonałe, nie w tym kolorze i lekko z tyłu puknięte, ale zgodnie z mechanikiem uznali, że dalej nie szukają, no w końcu!
  • składaj, składaj - im więcej naskłdasz, tym łatwiejszy wybór ;)
  • :-h już nas wątek nie dotyczy!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.