Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Zamachy we Francji, pomódlmy się za ofiary

1356710

Komentarz

  • granice zamknięte nie znaczy że nie wypuszczają i wpuszczają nikogo , kontrolują wszystko i wszystkich
  • pociągi z Londynu do Paryża kursują , inna inszość ,że ludzie rezygnują z podróży ...

    W Londynie podwyższony stan gotowości.
    My mieliśmy jechać jutro do Londynu ale raczej sobie darujemy ...
  • Granice nie sa zamkniete, tylko kontrolowane, cokolwiek go ma znaczyc.
  • broń maszynowa. A nam zwyklym obywatelom odbiera sie prawo posiadania broni. Zamkniecie granic nic nie da, bo wielomilionowa 5kolumna wewnatrz kraju tylko czeka na odpowiedni moment.
    Zastanawiam sie ile jeszcze takich masakr musi sie zdarzyc(o Madrycie czy Londynie to juz chyba sie zapomnialo) aby Europa obudzila się ze swojego snu.
  • przepraszam, ale wkurzaja mnie takie gornolotne frazesy 'co sie jeszcze musi stac zeby Europa sie obudzila?'
    moze juz sie obudzila tylko nic nie masz do gadania ja, ty i cale masy ludzi w Europie, ktorych ma sie za nic. Pamietasz milionowe marsze protestu przeciwko adopcji przez homo? i co? zmienilo to cos?
    myslisz ze ludzie sie ciesza ze muzulmanie tu przyjezdzaja? akurat! tylko nic do gadania nie maja bo nikt ich o zdanie nie pyta.
  • Lemingów dalej dużo. Jeśli większość by się obudziła to głosowaliby na tych co są przeciwko zalewowi imigrnatów. Ale naprawdę przeciwko, a nie udają.
  • gdyby ludzie chcieli cos zmienic to chociazby inaczej by glosowali (patrz Francja i wybor Hollande)to po pierwsze. a po drugie gros ludzi poki to ich bezposrednio nie dotyczy to nie widzi problemu, po trzecie calkiem spora grupa ma wyprane mozgi odnosnie multikulti, tolerancji itp. i to moje zapytanie do tej ostatniej grupy sie odnosi.
  • politykow ktorzy podejmuja takie a nie inne decyzje ktos przeciez wybral!
  • @Diana Tylko, ze z Felixstowe czy Harwich - do Hoek van Holland dluzej sie plynie. Ale my bardzo lubimy - bo mozna rozprostowac nogi, na promie jest kino, jedzenie i picie, i nawet jakies rozrywki dla dzieci - my zalapalismy sie na fajny teatrzyk i pokaz sztuczek magicznych.
  • :( to smutne +
  • Jeszcze taraz przeczytałam, że wykoleił się pociąg. Nie wiadomo czy to powiązane z zamachami.
    http://niezalezna.pl/72915-francja-wykoleil-sie-pociag-sa-ofiary
  • je suis paris = jestem tępym baranem, który nie wie co się wokół mnie wyprawia, a islam to pokój i miłość.
  • Grecy ujawniają, że jeden z zamachowcow przypłyną jako uchodzca. Można przeczytać na niezależnej.
  • Czas jest krótki. Trzeba się bać Boga a nie terrorystów.

    +
  • @ori postaw kropeczke i czep sie siebie.
  • U mnie to nie moda tylko przeoczenie.
  • edytowano listopad 2015
    Jestem tępym baranem, ale nie wierzę, że islam to pokój i miłość. Nie jest też winą większości muzułmanów, że mieli pecha urodzić sie nie w chrześcijańskich rodzinach i należało by się modlić o ich nawrócenie. Natomiast terroryści islamscy to psychole, w ogóle nie istnieje coś takiego jak równość religii, bo nie można porównywać chrześcijaństwa, które nakazuje miłować bliźniego o modlić się nawet za wrogów, do jakiejś brutalnej religii , która nakazuje gardzić ,, słabszymi" i mordować bestialsko w jej imię. W pewnym sensie Francja jest sama sobie winna ale ....nawet naiwność i przesadna ufność nie usprawiedliwia katów. mam nadzieję, że Francja jednak sie nawróci na chrześcijaństwo, ma w swojej historii tylu świętych i święte.
    Ma rację Marek Jurek, żeby Polska przyjmowała uchodźców chrześcijańskich, bo oni przynajmniej nie będą nas nienawidzić, bomb podkładać a do tego sami są bici przez islamskich ,,towarzyszy niedoli" w obozach dla uchodźców.Muzułmanie jeśli chcieli by tu przyjść to tylko pod kategorycznym warunkiem uznania naszych praw.
  • edytowano listopad 2015
    Ja słucham wypowiedzi o bezwzglednym zatrzymaniu terrorystów. ..ciekawe jak..skoro sami wysadzaja sie w powietrze
  • edytowano listopad 2015
    A co innego można zrobić w krajach gdzie nielegalne posiadanie broni i obrona w razie konieczności jest ciężkim przestępstwem ? Ludzie chcą jakoś zamanifestować solidarność z ofiarami.
  • edytowano listopad 2015
    Ja słucham wypowiedzi o bezwzglednym zatrzymaniu terrorystów. ..ciekawe jak..skoro wysadzaja sie sami w powietrze

    W imię tolerancji i równości wyznań wyrażającą się poprzez rozdział państwa od chrześcijaństwa oczywiście nie wykryto zamiarów wroga, pewnie zlekceważono lub służby specjalne zaspały. Jedyne co mogły zrobić to posprzątać po tej masakrze.Mimo to bardzo żal jest Francuzów pomordowanych w tym zamachu, bez względu na ich poglądy. Mimowolnie stali się męczennikami. Bóg stoi zawsze po stronie ofiar a nie oprawców, co tym bardziej dowodzi iż terroryści islamscy są opętani przez diabła. Denerwuje mnie tylko pitolenie Hollanda, Obamy i Merkel. Co oni robią by ochronić swch obywateli i naszą cywilizację ? Nic, bo odwracając sie od Boga nic się nie zrobi.
  • IdaIda
    edytowano listopad 2015
    @katarzynamarta :

    Ach. A propos całej tej sytuacji. Dziś usłyszałam* że jestem ciemnogrodem. Cóż. Chyba jestem dumna :)


    Naprawdę trudno o bardziej cenny komplement.


    Są takie podkoszulki z napisem: "Jestem Moherem". Zamierzam sobie kupić. I nosić.

  • A Francuzów, jako narodu, aż tak bardzo mi nie żal.
    Mają swoją "wolność, równość, braterstwo" zamiast "Bóg, Honor, Ojczyzna".
    Sami tę władzę wybrali, efekty są jakie są.
  • powaznie Ida? a mnie ich bardzo zal.
  • IdaIda
    edytowano listopad 2015
    ad @kluska


    Ofiar mi szkoda, rodzin mi żal. Modliłam się za nich bardzo, zaraz po zamachach.

    Ale nie jestem "Paris", tak jak nie byłam "Charlie".
    Sami wybrali. Demokratycznie.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.