Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Pogotowie modlitewne jedno Zdrowaś Mario

1120121123125126132

Komentarz

  • W sb mamy rozmówić się z mężem. Oby to nie był nasz koniec. Proszę Was o pomoc. Jezu Ty się tym zajmij
    Podziękowali 3paulaarose jan_u OlaW
  • W czwartek mam rozmowę o prace prosze o modlitwę
  • Wiem,że przy waszych kłopotach mój to drobnostka. Moja Weronika nie dostała się do technikum. W tamtym roku bez problemu przeszłaby rekrutację. Natomiast w tym jest niemalże podwójny rocznik, małe klasy. Dziś powiedziano mi, że niewielka szansa istnieje. Gdyby komuś się chciało pomodlić w naszej intencji...
    Podziękowali 3paulaarose Elf77 beatak
  • @MamaWeroni u syna w szkole chcieli 28 uczniów i tylu było liście po naborze, natomiast w sekretariacie powiedzieli, że klasy będą ostatecznie 32 osobowe. Wiele dzieci się w tym roku nie dostało i szkoły chyba będą zwiększać ilość uczniów w klasach. 
    Podziękowali 1MamaWeroni
  • U nas też będą zwiększać liczebność klas. Jest też problem, ponieważ brakuje nauczycieli. No nic, zobaczymy w poniedziałek.
  • MamaWeroni powiedział(a):
    U nas też będą zwiększać liczebność klas. Jest też problem, ponieważ brakuje nauczycieli. No nic, zobaczymy w
    poniedziałek.
    MamaWeroni powiedział(a):
    Wiem,że przy waszych kłopotach mój to drobnostka. Moja Weronika nie dostała się do technikum. W tamtym roku bez problemu przeszłaby rekrutację. Natomiast w tym jest niemalże podwójny rocznik, małe klasy. Dziś powiedziano mi, że niewielka szansa istnieje. Gdyby komuś się chciało pomodlić w naszej intencji...
    Mój syn był w takiej samej sytuacji trzy lata temu (rocznik podwójny -ostatnia klasa gimnazjum) Nie czekając na drugi nabór pojechał do sekretariatu szkoły gdzie się nie dostał (nie dostał się nigdzie bo nie wybrał innej szkoły niż ta wymarzoną, technikum kierunek turystyczny) i panie mu podpowiedziały, żeby napisał podanie od serca, długopisem, że chciałby, że to jego marzenie i że z przedmiotów rozszerzonych w tej klasie miał dobre oceny ma świadectwie chociaż nie były one na egzaminie. Dwa dni później zadzwonili że przyjmą go. Wspieram modlitwą i trzymam kciuki! Syn we wrześniu zaczyna klasę maturalną w tej szkole. 
    Podziękowali 1MamaWeroni
  • Może głupota, ale zgubiłam okulary. Gdzieś w domu, pomiędzy wstawianiem prania a ubieraniem się. Od dwudziestu czterech godzin czuję się jak krótkowidz bez okularów - kto doświadczył ten wie. Wznoszę modlitwy do wszystkich znanych świętych i nic- kamień w wodę, diabeł przykrył ogonem itp. pomóżcie zdrowaśką.
    Podziękowali 1Elwik
  • Prosze o modlitwe w jednej intencji…
  • Odszedł moj kot który spędzał czas w naszym domu :( okropnie mi smutno bo jeszcze wczoraj się z nim bawiłam 
    Podziękowali 1Biznes Info
  • Jutro czeka mnie stresujący dzień. Wsparłem kogoś bardzo pogubionego. Znowu wyszedłem na frajera. Proszę o modlitwę w tej intencji
  • Przede mną kolejny ostatnio niełatwy dzień.
  • Przy drugim naborze udało się. Niby wiadomość przekazana nieoficjalnie,ale Weronika będzie uczennica technikum. Bardzo wam dziękuję.
    Proszę jeszcze za moją bratanicę. Wczesna ciąża, są plamienia, bóle brzucha. A w kraju w którym mieszka podejście do wczesnych ciąż średnie...
    Podziękowali 1stephanos
  • Prosze o modlitwe bardzo zle się dzisiaj czuje a jutro jade w podróż…
  • Coś drgnęło w trudnych ostatnio sprawach. Polecam się nadal.
    Podziękowali 1stephanos
  • Prosze bardzo o modlitwe bardzo jej potrzebuje
    Podziękowali 1In Spe
  • Co tam u Ciebie słychać? @paulaarose
  • In Spe powiedział(a):
    Co tam u Ciebie słychać? @paulaarose
    Trochę się martwię o przyszłość. Bardzo potrzebuje teraz modlitwy bo nie wiem jak dalej się odnajdę :( 
    Podziękowali 2stephanos In Spe
  • Moja bratanica nie jest już w ciąży . Dziękuję za modlitwę.
    Podziękowali 1stephanos
  • Niezawodny Orgu. Wielkie dzięki za modlitwę. Tamta sprawa powyżej rozwiązała się w zdumiewający sposób. Nie tak jak myślałem, ale dzięki temu nie skrzywdziłem Bogu ducha winną osobę. 

    Bardzo proszę o modlitwę w prawie beznadziejnej dla mnie i mojej małżonki sprawie. Mój syn ma poważny problem. Odrzucił Kościół. Zapętlił się w różnych psychologiczno-religijnych rozważaniach. O wszystko zło oskarżył rodziców, czyli nas. Ze sobą przestaliśmy rozmawiać, już od jakiegoś czasu. Dziś spróbowałem i tylko na złość natrafiłem. Widzę że jest na skraju nerwowego wyczerpania.  :(
  • @Biznes Info Ja mogę ze swojej strony powiedzieć, ze miałam czas gdzie praktycznie prawie Boga odrzuciłam i ten czas mi pomógł bo teraz mam inne poczucie Boga. Cały czas gdzieś oczywiście są różne zawahania, ale generalnie trochę inaczej już patrzę na Jego osobę
    Podziękowali 1Biznes Info
  • I może u Twojego dziecka to okres przejściowy? Pomodlę się za Was.
    Podziękowali 1Biznes Info
  • A sama prosze tez o modlitwe bo bardzo się boje o przyszłość mimo ze ufam, ze Jego wola ma się wypełnić :( 
    Podziękowali 1Biznes Info
  • Prosze o modlitwe =)
    jest szansa ze dostanę się na staz do przedszkola =) 
    Podziękowali 2Biznes Info stephanos
  • Ja też poproszę o modlitwę. W jednej sprawie błahej i jednej bardzo poważnej, ale obie bardzo istotne.
  • Mojemu tacie zginęły kluczyki od auta
    Prosze o modlitwe
  • Prosze o modlitwe. Udało się dostac na staz. Prawdopodobnie trafie do przedszkola (lub klas szkolnych bo tam jest to i to). I prosze abym wytrwała w łasce uświęcającej.
    Podziękowali 3stephanos In Spe babka4
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.