Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Pogotowie modlitewne jedno Zdrowaś Mario

1119120122124125132

Komentarz

  • I za tych wszystkich których w ostatnim czasie dopadły trudne do wybicia choroby
    Podziękowali 3Elf77 babka4 jan_u
  • W sobotę umarł chrzestny mojej małżonki. Oprócz smutku związanego ze stratą jego osoby, doszło jeszcze działania osób trzecich związany ich chęcią łatwego wzbogacenia się, objawiające się m.ni. próbami włamania do domu po zmarłym. Proszę o wsparcie modlitewne, szczególnie dla zmarłego i za prawowitego spadkobiercę
    Podziękowali 2babka4 nowa
  • za chorych z rodziny
    Mama staruszka 84 l.  po wypadku złąmana kośc udowa, nieoperacyjna, leżący tryb życia
    ja się opiekuję u nas w domu
    Córka po szpitalu nadal dochodzi do siebie, nie jest dobrze
    starsza córa u gastrologa leczy się , choroba przeszkadza w codziennym życiu, jeszcze trwają diagnozy
    O mądrość dla lekarzy i szybką poprawę
    oraz dla mnie o siły
  • Prosze o modlitwe za mnie. Boje się pogorszenie stanu zdrowia. 
    Podziękowali 2In Spe Biznes Info
  • Proszę za moja mamę miała udar
    Podziękowali 3Katina paulaarose In Spe
  • Prosze o modlitwe aby wada wzroku już mi się nie pogorszala
  • Prosze o modlitwe za sama siebie stoję na rozdrożu. Chce coś zmienić w zyciu, iść do przodu
    Podziękowali 1Kacha
  • Proszę o modlitwę za mnie. Walczę z grzechem, słabo mi idzie, potrzebuję cudu.
    Podziękowali 2paulaarose jan_u
  • Jeszcze raz jeśli można prosić o modlitwe… :( 
    Podziękowali 1jan_u
  • Dzisiaj bardzo ale to bardzo potrzebuje modlitwy dziekuje
    Podziękowali 2In Spe jan_u
  • Mąż się od nas wyprowadził. Nasza rodzina jest nad przepaścią.
    Podziękowali 1Aga85
  • Różana powiedział(a):
    Mąż się od nas wyprowadził. Nasza rodzina jest nad przepaścią.
    Polecam forum sychar.
  • Prosze o modlitwe w intencji Bogu znajomej
    Podziękowali 1Skatarzyna
  • Bardzo proszę za moją Gabi o spokój I siłę dla przezwyciężenia trudności, bo zawiodła się bardzo na fałszywej przyjaciółce. Dziekuję
    Podziękowali 1paulaarose
  • Prosze o modlitwe abym dostała się na studia
  • Bardzo prosze o modlitwe dzisiaj jej bardzo potrzebuje
    Podziękowali 1In Spe
  • Już są wyniki rekrutacji na studia, które składałam, ale nawet nie wchodzę na stronę, bo czuje ze się nie dostałam :( prosze o mała modlitwę ostatni raz :(
  • Przy okazji prosze o modlitwe za taka jedna dziewczynę, dwa dni przed slubem zmarł jej narzeczony
  • Przykre niewyobrażalnie o tym narzeczonym  :'(

    A na wyniki zerknij, przyjmij na klatę cokolwiek będzie. I działaj dalej  :)
    Podziękowali 1paulaarose
  • @In Spe Teraz będę sprawdzać, co ma być to będzie, ale przyznam ze stres jest przeogromny bo ja nigdy nie byłam na uczelni i bardzo chciałabym się dostac a przeczucie mi mówi, ze się znowu nie uda :(
  • edytowano lipiec 2022
    Zakwalifikowałam się =)
    Podziękowali 2rosita_blanca In Spe
  • brawo :) pochwal się, jaki kierunek?
  • rosita_blanca powiedział(a):
    brawo :) pochwal się, jaki kierunek?
    Pedagogika niestacjonarnie =)
    Podziękowali 1rosita_blanca
  • edytowano lipiec 2022
    No widzisz :) bardzo się cieszę  :)
    to duży kolejny krok ku dorosłości, niezależności :)
    podejmujesz decyzje, realizujesz plany, super
    Podziękowali 1paulaarose
  • edytowano lipiec 2022
    Moja średnia córka też nie wierzyła, że dostanie pracę w wymarzonym miejscu. Ona jeszcze jest w liceum, uczy się w systemie ED  i chciała pracować w Starbucksie. Krok po kroku: podanie, rozmowa kwalifikacyjna, szkolenie, podpisanie umowy. Wiele dni niepewności i oczekiwania między tymi wydarzeniami. I w rezultacie ma fajną pracę, którą baaaardzo lubi. Ekipa zgrana, wiele się uczy, zarabia niemało plus napiwki. Jak sobie przypomnę ją, zamkniętą przez lockdowny i kwarantanny w domu. Smutną i zrezygnowaną, to nie wiem jak dziękować Panu Bogu.
    Ale trzeba działać... te pierwsze kroki, kiedy wydaje się, że i tak nic z tego nie będzie, są trudne, ale bez nich nie stanie się to następne.
    Jak masz możliwość to studiuj, zawsze lepiej mieć papierek, na pewno jakieś nowe horyzonty będą widoczne, o których teraz nie wiesz.
    No, cieszę się z Tobą na te studia  :)
    Podziękowali 2paulaarose Aga85
  • Pedagogika fajny kierunek. Przyda sie jak nie zawodowo to w zyciu prywatnym ;)
    Podziękowali 1paulaarose
  • paulaarose powiedział(a):
    Przy okazji prosze o modlitwe za taka jedna dziewczynę, dwa dni przed slubem zmarł jej narzeczony
    +++
    Niewiarygodna tragedia
  • Czuje, że muszę przemodlić parę spraw. Prosze o modlitwę abym usłyszała głos Pana.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.