Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Poszukuję opiekunki do trójki dzieci, Warszawa

12346»

Komentarz

  • Nie dziwią i nie oburzają mnie wysokie stawki dla opiekunek. @Kotek mam jedną kobitkę co by moze była zainteresowana. Podejście do dzieci ma, wykształcenie pedagogiczne, talent plastyczny :) jeśli jeszcze nie masz nikogo to ja popytam.
  • Odchowała własne dzieci.

  • za prawie każdym razem jak wypływa temat zarobków na forum to mam wrażenie ze w innej Polsce mieszkam.


    Możesz rozwinąć, @Basja?
  • Czytalam ostatnio książkę (chyba "Zdesperowana")i tam autorka, mama wielodzietna, pisze, ze nie ma trudniejszego zajecia, niz bycie mamą opiekującą sie kilkorgiem dzieci, w tym niemowlakiem. Ja sie z tym 100% zgadzam. Trzeba miec oczy dookola glowy caly czas, tysiace razy przerywac to, co sie akurat robi, czasem nawet dwoch kilkulatkow nie mozna zostawic samych, bo ciagle jakies konflikty i zlosliwosci. Pilnowac niemowlaka, czy nie wsadza czegos malego do buzi (pochowac takie drobiazgi to mozna przy 1 dziecku, ale jak jest starsze rodzenstwo, to nigdy nie mozna zakladac, ze podloga jest bezpieczna). Jednym slowem, uwaga napieta do granic mozliwosci praktycznie caly czas. Jak w rzadko ktorej pracy, gdzie jak nie papierosek, to poranna kawa albo ploty w sasiednim pokoju.
  • To w kwestii tego, ze bycie nianią to taka lightowa praca, jak tu niektorzy uwazają
  • @Aniuszka, ale mama a niania to róznica. Mama w jednym czasie musi ogarnąć cały dom - ma uprać, ugotowac, pozmywać etc etc. Niania zaś ma do opieki tylko dzieci. I to tylko nie jest złośliwe, ale jednak to ogromna różnica, gdy gania się po wszystkich pomieszczeniach i kuchni robiąc to, co trzeba, a patrząc na dzieci nie mając na głowie innych rzeczy i skupiając tylko na nich.
  • @MamaMika @mysikrolica
    Będę wdzięczna za wszelkie namiary.
  • @Kotek, niestety nie jestem ze stolicy. Moja uwaga byla ogolna, jesli jeszcze bierzesz pod uwage pozniejszy powrot do pracy, to moze bedzie latwiej o dobra nianie po wakacjach



Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.