Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Martynka już na świecie. :)

1121315171850

Komentarz

  • Na YT jest pełen wybór najdziwniejszych szumów dla niemowląt.
  • Jejku
    Nie wiem co napisać
    Śliczna królewna :)
  • Świetna Martyna i świetna babcia :)
  • Cudna. Szkoda, że tak szybko rosną....
  • Slicznosci!!! :x
  • Piękne dziecko. I cala wasza rodzina jest piekna. Nawet sobie nie wyobrażacie jak bardzo poruszyla mnie mnie wasza historia i jak wiele zmiania w moim zyciu. Cale forum zmienia ale takie sytuacje sa ogromnym bodźce do zweryfikowania swojego myślenia i innego spojrzenia.
  • Słodziutka :x
    do schrupania!
    a Ty @Ojejuju to na babcię nie wygladasz ! nic a nic!
  • urocza malutka!
  • Po trzech dniach sprężenia, płaczu i mojego wyobrażenia sobie ukrytych wad układu pokarmowego małej, moje dziecię wreszcie walnęło kupsko.
    Są rzeczy których nie da się kupić, za wszystkie inne zapłacisz kartą MasterCard.

    Znowu najlepsza okazała się rada mojego męża "dawaj jej tyle jeść że w końcu pod ciśnieniem wyjdzie"
    Uwielbiam go! :D
    Podziękowali 1manatta
  • =)) brawo mąż :D

    Patrzę na to zdjęcie z wózkiem i myślę "no Silesia tak nie wygląda" i się zastanawiam kto to, podpis mnie powalił @-)
    No, @Ojejuju na babcię nie wygląda :)
    A Martynka jest do schrupania :x taki słodki Aniołeczek a opaska jak od Krakowianki :D
  • Rozumiem Wasza radość ze zwykłej kupy doskonale :))
    @Ojejuju płaszcz czy kurtka bez znaczenia
    Fajna babka z Ciebie i serio na babcię nic a nic nie wygladasz
    więc nie kokietuj :D
  • Czyli warto słuchać męża... czasem ;)

    Martynka wygląda uroczo :) a babcia mogłaby z powodzeniem mówić, źe to jej własne dziecko a nie wnuczę.
  • Sama słodycz!!#
  • Nie dość, że młodo wyglądacie to jeszcze angielsko :-) Sliczne dziecię, a patrzy bystro jak kilkumiesięczne.
  • @Ojejuju, czy na koniec powiedziałyście im "Do widzenia miłe panie"? ;)
    Martynka wygląda na taką dużą dziewczynkę, paluszki wydają się już takie grubiutkie (zawsze patrzyłam u swoich dzieci na paluszki, na początku jak cieniutka zapałka, potem stopniowo coraz grubsze).
  • tylko pozazdroscic genów. Babcia podbija Dublin :)
  • Ślicznotki!!! Jedna w drugą.... i w trzecią :D
  • @Silesia , ja miałam to samo dwa tygodnie temu. Moze nie wyobrażałam sobie wad wrodzonych, ale stawiałam na początek trzech miesięcy z nieustająca kolka. A tu duza kupa i szczęście powróciło :D
  • U Matyldy, znaczy się.
  • Też nie sądziłam, że to @Ojejuju :) Wniosek: musimy się poznać, żeby ją mogła rozpoznawać :D

    Fajne Maleństwo :)
  • No kobietki,wszystkie trzy wymiatacie :-)
    Babcia wygląda jak młoda mamusia,Silesia jak dziewczynka,a Martynka sama słodycz! Już widać zapowiedź słodkich fałdeczek do całowania! :x
  • @Ojejuju po angielsku to powinnaś mimo tego zimna ubrać sweterek i szalik plus do tego gołe nogi do spódnicy i sandały (tak zapamiętałam Angielki z pewnej wizyty marcowej ;) oni ponoć bardzo zahartowani.

    a Martynka tak często do zdjęcia przebierana czy rodzicom się nudzi :)) Ja tam mam chłopaków, nie odkryłam jeszcze uroków strojenia córek ;)
  • No, pamietam, po tym sie rozpoznawalo w Anglii polskie dzieci. W zimie po kombinezonach, a o kazdej porze roku po czapeczkach.
    Holenderskie dzieci wtyka sie dodatkowo z tymi golymi nogami i glowami w deszczu na rower :)
    Co do przebierania, to nie chodzi o traktowanie jak laleczke, ale milo jest miec takie sliczne ubranko i kogos, kto w nim bedzie slicznie wygladal.
  • Też się zdziwiłam w Dublinie,że nam (z Islandii ;-))tak zimno było!
    Byliśmy trzy lata temu z pracy na wycieczce.
    Ale tutaj też nie ma kultu czapeczki,i spacery w każdej pogodzie- więcej,niemowlaki w dzień śpią na zewnątrz,niezależnie od pogody,osłona przeciwdeszczowa i kocyk zawieszony w budce,A na wózku często czapa śniegu :-)
  • Ja przebieram dużo częściej niż chłopców @Rogalikowa . Także bym się Silesi wcale nie dziwiła.
  • Irlandzkie dzieci się jeszcze rozpoznaje po tym,że jak już mogą siedzieć w wózku,to dostaja do jednej ręki paczke czipsów, a do drugiej cole bądź inny kolorowy napój :D
  • i jeszcze czesto ma w rece jakas elektroniczna zabawek do gier, niestety
  • edytowano kwiecień 2016
    jak mi jeszcze Pan Bóg córką pobłogosławi to się wyżyję na luziowo >:) sukieneczki, spineczki, rajstopeczki :))

    edit @MartynaN
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.