Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wywrzeszczec się muszę!!!!

2456713

Komentarz

  • A mydełko z rossmanna nie pomaga na plamy z trawy?
  • Spodnie z dziurą albo trawą to moja zmora. Ostatnio co 2 tyg kupowałam bo z żadnych nie mogłam sprać, a z łatą do kościoła nie bardzo....
  • W której klasie to gotowanie, @nowa?
    Moje starsze może raz czy dwa jakąś sałatkę robiły z okazji dnia zdrowego odżywiania.
    Ja w podstawówce miałam na zpt jakieś gotowania, ale była sala z kuchniami.
  • @Agnieszka82 już parę razy odsyłałam buty, bo rozmiar nie ten i dostałam pieniądze z powrotem. tylko nie od razu (14 dni mają na to czy jakoś tak).
  • @kiwi- na zieleń u nas pomogło mydełko odplamiające
  • Wlasnie mi sie wcisnęło WSZYSTKO PRZECZYTANE :-L
  • gdzie Wy to wszystko przeczytane macie? u mnie nie ma! sama muszę wszystko czytać ;)
  • @apowojek 1 gimnazjum maja w podreczniku tak jakby kawalek ksiazki kucharskiej, w podstaowce to robia salatka ,surowke lub kanapki to drobiazg,
  • @Agnieszka, dzięki!
    różańca nie masz? wtedy żadne czekanie nie jest czasem zmarnowanym!
  • a ja chcę "wszystko przeczytane" w komputerze, buuuu
  • u mnie nic się nie przesunęło w komórce i już nie raz na to kliknęłam
  • ej, ja chyba też tego nie mam :-B
  • A moim sąsiadom znowu wylało się z szamba i pociekło na mój niedoszły ogródek :( I co ja tam teraz posadzę?
  • Eee, taki nawóz sam na pole przyszedł,a ty marudxisz?!:)
  • Ja kupiłam odplamiacz w Stanlab i bardzo z niego jestem zadowolona. Niedrogi i skuteczny, odplamił to, z czym mydełko sobie nie poradził. Niestety, nie wiem, czy plamy z trawy też usuwa.
  • Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!1111

    Za dobrze mi było finansowo, nie? Nic to, że żarcia nie ma, dług u weta na więcej niż zarabiam przez 2 miesiące, leki się znowu kończą, to jeszcze egzekucja mnie czeka :((
    Skąd ja im wezmę 1500 zł?
  • edytowano maj 2016
    @Katia za co ta egzekucja? może wspólnie coś uradzimy.
  • ojej, współczuję :(
  • Abonamentu RTV.
  • @Katia - jesli to jest to, co ja myślę-to spokojnie
    jest podobno "myk", poszukaj w necie-dlaczego nie musisz płacić nawet mając egzekucję
  • Nawet z wyrokiem? Bo @Dorota pisała i miałam to zrobić :-S
  • Najwyzej przyjdzie komornik i go psy pogryzą
  • Tytan do wc wywabia plamy z trawy. Pytanie, ile razy się uda, zanim wyżre materiał.... :)
  • Póki co mam zajęte konto, he, he.
  • Konta to zuo
  • edytowano maj 2016
    Święta prawda. To Macocha mnie do tego zła namówiła, a wszyscy wiedzą, że macochy to zuo ;))

    BTW, muszę jeszcze przepisać prąd na siebie, co też kosztuje :(
  • uhm
    No to skoro @Katia nie zrobiłaś tego, co miałaś-to doopa blada. Tak mi się wydaje.Wyrok jest prawomocny.
    Przykro mi, ale z tego, co piszesz, to sama zawaliłaś. Nie wiem, co teraz można z tym zrobić :(
  • Pochlastać się?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.