Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wywrzeszczec się muszę!!!!

1235713

Komentarz

  • mala szansa niestety, @edytam
  • Współczuję. A może w jakis sposob mozna Ci pomóc @nowa?
  • Dziewczyny!
    Dobra rada: spróbujcie w tej całej beznadziejnej sytuacji znaleźć jakiś pozytyw- choćby maleńki.
    To bardzo pomaga. Wiem z autopsji.
  • to sama musze sobie pomoc i chciec i skorzystac z pomocy to do jednej czesci klopotow tej powazniejszej,a ta strona mniej powazna to ciasnota panny nie maja wlasnego kata i mam duze mieszkania bo kuchnia dl 5.75 na 3.30 a pokoj o 20 cm szerszy
  • a nas jest tylko 5 plus 2 chomisie swinki i piesek
  • @małgorzata32 w teori to o tym wiem ale nie bardzo potrafie. Sama siebie negatywnie nakrecam. Wiem ... bez sensu
  • Rozumiem.
    Wiem jak to jest sie nakrecac. Tez z autopsji.
    Tyle, ze to nie rozwiazuje problemow.
    Mi bardzo pomagała proba racjonalnego tłumaczenia rzeczywistosci.
    Wspieram +
  • Dziekuje. + chyba mi najbardziej potrzeba
  • @nowa a może wydzielić w tym pokoju cześć dla dziewczyn i osobno chłopak a kuchni dać charakter pokoju dziennego..sama wiem jak cieżko, gdy tej przestrzeni było brak
  • Poparzyłam nogi, pękła miska do której wlewałam wrzątek.

     

    plusy : Siedzę od godziny i trzymam stopy w misce z zimną wodą ale będą czyściutkie ;)

  • @maliwiju bardzo? Mi w zeszlym roku wieksza ulge przyniosla pianka na oparzenia niz zimna woda. Co prawda czysta po jej uzyciu nie bylam ;)
  • Wydaje mi się że nie jest strasznie, teraz trzymam w wodzie a potem przed spaniem spryskam pianką.
    Jutro się okaże...

  • @nowa - te świnki na plus to nasze? ;)
  • @maliwju jak nogi? @wypyszczka u mnie polowa kuchni to kuchnia a druga polowa to jadalnia-salon-pokoj goscinny takie wszystko w jednym ,5 lozko mi sie nie miesci i dwie spia razem 4 biurko sie nie miesci i znowu 2 razem,syn stara sie malenstwo prygarnac
  • gdzie sie da ,no ale ona nie zawsze chce @mama_asia te swinki plus to kochane gaduly i poczatek dnia mam taki 1 pieska hop na lozko tulenie pieszczoty z 15 min 2 wstaje i do swinek zwanych myszkami najpierw rozmowa glaskanie potem karmienie i woda jak dam
  • jesc a nie porozmawiam nie pomiziam ,to jak zrobie 2 kroki gwizdza, potem ide do kuchni karmie poje pieske i chomisie i szykuje sie do dwornych swinek kozek kurek kroliczka kotkow pieskow
  • To faktycznie ciężko lokalowo macie. A moze pietrowo z tymi lozkami by sie dalo?
     No i roboty huk przy tym zwierzyńcu i nie odlozysz na jutro.
  • @maliwiju jak się czujesz?
  • edytowano sierpień 2016

    Dziękuję wam z troskę.

    Jest dobrze bardzo dobrze, trzymałam nogi w zimnej wodzie chyba ze 3 godziny, a potem jeszcze okłady z lodu robiłam i jest super ,znaczy trochę mnie boli ale nie mam bąbli ani nawet śladów.

    Poprzednim razem przy podobnej akcji miałam pęcherze na całej oparzonej powierzchni, ale wtedy chłodziłam tylko chwile.

  • A wogóle to dużo tej wody wylałam na siebie głównie na stopy, do tego to popękane szkło też mi spadało na nogi, a potem jeszcze nie patrząc pod nogi uciekałam stamąd, na szczęcie nie porozcinałam nóg tylko lekko drasnęłam.

    Wczoraj bałam się że butów nie bedę mogła ubrać, a jak butów bym nie ubrała to bym nie mogła nigdzie iść a planuje dzisiaj obskoczyć z dziećmi śdm- owe imprezy :)

  • @maliwiju po poparzeniu dłuuugo pod bieżącą wodą najlepiej, nawet nie w misce, mój mąz tak sobie uratował rękę.
  • edytowano sierpień 2016
    Pod bieżącą wodą trzymałam chyba z 40 minut, poźniej wydawało mi sie że jest ok, ale to było za wcześnie więc jeszcze jakieś dwie godziny siedziałam ze stopami w wodzie, a na koniec okłady z lodu, jak się kładłam sobie zrobiłam.
  • mój mąż 2,5h siedział pod bieżącą najpierw godzinę całe ciało potem 1,5h tylko rękę najbardziej poparzoną
  • To bardzo dobra wiadomosc @maliwiju :)
    To co opisalas wygladalo poważnie i z butami faktycznie mogl byc znaczny problem ;) mam nadzieje, że nie dadzą Ci się za bardzo we znaki. Życzę udanego obskakiwania imprez.

  • @maliwju ciesze sie ze jest w miare dobrze,
  • dzis w ramach nagrody za dobre zachowanie prawie caly zwierzyniec dzieci obskoczyly ja im tylko pomoglam ,pietrowe lozko nie zda egzaminu klopoty z nerkami i ukladem moczowym sa
  • Ależ sie nazłosciłam na dzieci!
    Kłótnia od rana. Drą sie miedzy sobą. I to duze dzieci (11 i 15).A czlowiek chwili spokoju potrzebuje.
  • A pozytyw taki, ze tsk mi skutecznie cisnienie podniesli, ze juz zapomniałam o dosypianiu. 
  • O to to!
    Własnie o to chodzi w szukaniu pozytywów :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.