Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wywrzeszczec się muszę!!!!

1356713

Komentarz

  • możnaby pod warunkiem, że to by cokolwiek dało
  • Jak się człowiek pochlasta skutecznie, martwią się spadkobiercy :P A moje mieszkanie jest warte ciut więcej niż 1500 zł, mam nadzieję ;))

    Zadzwonię jutro umówić się do Biura Porad Obywatelskich, parę lat temu pomogli mi w innej sprawie, może tu też coś wymyślą... (http://bpo.warszawa.pl) Albo pogadam z psychiatrą :))

    Dzięki za dobre słowo, pamiętajcie jutro o mnie w modlitwie :) Dobrej nocy, idę do Pompy.
  • Pamiętam @Katia +
  • Obetnij koszty niepotrzebne, czyli zwierzęta. Niewiele pomoże na dzień dzisiejszy, ale w dalszej perspektywie jaka oszczędność.
  • Katria pamietam, Szczurzysko nie jest latwo obciac koszty i oddac zwierzeta takie jak pies/kot a sunia/kocica to jeszcze trudniej nie mowiac o gryzoniach
  • krzyczec bende okazalo sie ze mam na cos uczulenie co rosnie na polu i nie wiem na co rence czerwone pieka buu,pada prawie co dzien a warzywa usychaja,ziemia sucha jak popiol ,
  • @nowa - no, nie, bez przesady. To nie kura czy koza, z których jest pożytek, ale gęba do wyżywienia. To do schroniska oddać, w końcu komuś ma prawo się sytuacja skomplikować i nie może utrzymać zwierzęcia.
  • nowa ty to masz jakiś dziwny ten deszcz :D pada ale nie na warzywa?
  • uJa piach mam i woda jak przez sito przecieka , szczurzysko nie wiem jak w miastach ale u nas nie wezma psa do schroniska o tak jak bym chciala oddac od siebie ,gmina odlapuje ale nawej jesli bezpanski pies mi na podworko wlezie to tez go nie wezma
  • mam doswiadczenie to wiem
  • edytowano maj 2016
    Powiedzcie proszę czy u Was najwięcej w kwestii ciąży i dzieci mają do powiedzenia bezdzietni ? - u mnie "najmądrzejsza" bywa młodsza bezdzietna siostra - wie najlepiej w kwestii mojej wagi w ciąży ( mimo, że lekarz i położna mówią, że wagę to mam książkową) i wychowania dzieci - kiedy mają jeść, w co się bawić itd. grrrrrr
    edit. bezdzietni i Wasze Mamy?
  • @monia3 nie wiem, ale przyjaciele z trojka śmiali sie, ze jak mieli jedno, to byli najmądrzejsi :) i mieli mnóstwo rad dla tych wiecejdzietnych :)
    Ja zawsze bylam najmądrzejsza we wszystkim, na szczęście na tyle leniwa, ze nie chciało mi się otwierać buzi, żeby kogoś pouczać;)
  • ja byłam najmądrzejsza, gdy pojawiło się drugie. Odpaliło mi normalnie. Trzeci (typ: wrzaskun) wyleczył mnie bardzo szybko. Teraz tylko sobie patrzę i współczuję matce albo dziecku, zależy od sytuacji.
  • mam chyba? na pewno dosc zimno mi ,w domu pies na krok nie odstepuje,na podworku....koza lazi krok w krok i dziubie jak do niej nie gadam ,corce dziamdzidlo wredne sie wlaczylo,synowi tez ale bardziej da sie tolerowac ,drugiemu psu odbija szczeka na kozy
  • a gryzka buty wynosi a w zamian przynosi rozmaite smieci ,a i jest nieodkladalna,czyzby przyklad brala z dzieci? co ja na lapy puszcze to lapie za spodnie
  • edytowano maj 2016
    Hmmm mówicie że siostrze przejdzie przy trzecim dziecku :-/ :-SS ? ona chce jedno ok 35 roku życia mieć - jak zrealizuje plan no to mam przechlapane @-)
  • @Nika76 ; w porządku?
  • Tak, dziękuję
    Ale chcę ocalić ten wątek 
  • to ja się wywrzeszcze....
    od 2 tyg chora...zatoki....leże w łóżku .....ile można!
    dziękuję!
  • edytowano lipiec 2016
    Od półtorej roku nie przespałam w kawałku wiecej niż trzy godziny a i to rzadko :( a od 4 nie przespałam nocy w jednym kawałku:( potrzebuję snuuuuuuuuuu! W kawałku :)
  • Mam podobnie. Z tym, że od 8 lat. :-).  Byl czas przywyknac. 
  • Właśnie ostatnio myślałam, kiedy ja ostatnio przespałam noc? Może 6 lat temu?
  • Ech...
    Jeszcze bedziecie tesknic za tym.
    Mówie to z autopsji.
  • mój 14 miesięczny Józio dzis płakał od 12 północy do 3 a potem do 4.20 oglądał tv....wiem o czym piszecie...
  • Pociesze was

    Kiedy przyszedl czas na wyspanie sie to się okazało że ja już nie umiem długo spac....
  • Tyle osob nie spi w nocy?
  • Spanie w nocy jest  passé :P
  • A watek nocny pusty hm?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.