Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

jaka pralka lodowka zmywarka ;)

18911131428

Komentarz

  • MAFJa powiedział(a):
    11kg? ja moze zgorszenie zasieje ale przy rodzinie 4 osobowej my mielismy chyba 6 kilo(albo7 ale to jeden grzyb chyba) i starczalo w zupelnosci..ok.3 prania tygodniowo.. teraz tu jak jestem no to chodzi ta pralka przy trojaczkach i trzech osibach doroslych co 2 dni.. ale czy az taka duza sie nam przydalabyna 9-11kilo?pusta nie bedzie chodzic?
    Jak Ty to robisz? u nas przy 4 pralka chodzi codziennie...:(
  • no nie wiem. moze my brudni jacys czy co
    Podziękowali 1madzikg
  • @wielorybek u mnie jest opcja plukania w zmywarce, 8 min trwa, moze ten koles z tego korzysta. U mnie nie ma opcji, zeby nie puscic zmywarki, czasem i dwie sie uzbieraja.
    Podziękowali 1wielorybek
  • Nas jest 7 i sami  chłopcy.  Ubrania najstarszych są  już  takie  jak  moje.  Zawsze  brakuje  miejsca. :)
  • wielorybek powiedział(a):
    Też kupilim elektroluxa suszarkę i bosha zmywarkę i przedłuzone gwarancje. Będziemy spłacać i ....mocno korzystać żeby się zepsuło od razu co się ma zepsuć. 

    Facet który montował był zdegustowany że mamy zamiar codziennie korzystac ze zmywarki że on krzysta 2x tygodniu.
    i to tam pleśnieje w środku? No bo nie wiem jak to wygląda. 
    To po co temu Panu zmywarka, może on singlem jest? Moja znajoma też sobie kupiła i korzysta tylko po imprezach....

    Ja dziś zaszalałam i wbrew opinii mojego męża zakupiłam suszarkę, boscha tego z pompą ciepła, może jeszcze dziś dowiozą, zapłaciłam dodatkowo za gwarancje z tym, że gość mi jakoś tłumaczył że nawet nie wiem o co biega ale wiem, ze z nim wszystko idzie załatwić i zawsze przejdzie także się nie martwię, obym tylko ja była zadowolona z jakości suszenia :)
  • To jakieś zbliżone urzadzenia mamy @Agmar :) wzielam Siemensa bedzie w czwartek :)
    Mam posciel goscinna do przepierki... poczekam na to cudo.
  • wiesia powiedział(a):
    To jakieś zbliżone urzadzenia mamy @Agmar :) wzielam Siemensa bedzie w czwartek :)
    Mam posciel goscinna do przepierki... poczekam na to cudo.
    Moja teściowa stwierdziła że chyba oszalalam, po co mi to...i się wkurzylam, kurcze zawsze pełno prania, na strychu schnie ok tydzień, w domu nic nie wieszam bo już pleśń wszędzie...no zesz...jeszcze niech mąż się na mnie obrazi i juz będę zdolowana do końca :( 
  • Pierwsza tura gacie podkoszulki wysuszyla sie fajnie ale druga czyli ręczniki to takie chlodne po wyschnięciu jakby wilgotnawe. Suszarka nie chce tego doszuszyc bo uwaza ze gotowe, jak ponownie nastawiam program. Miał tak ktoś?
  • Wielorybek a nie masz może opcji-program czasowy ciepły?
    A może jest jakiś inny na którym można dosuszać? Zobacz w instrukcji.
    Mi tak czasem się robi jak zbyt dużo prania wrzucę ale opróżniam pojemnik na wodę,
    czyszczę sitko z kłaków i puszczam na czasowy ciepły.


    Agmar,jak teściowa zobaczy o co chodzi z suszarką to sama tego dobra zapragnie :smiley:  A mąż przyzna Ci rację jak złoży mięciutką bieliznę,t-shirt,czy bluzę.
    A nawet jeśli nie to myślę,że pozytywy płynące z suszenia w suszarce przewyższają zrzędzenie najgorszej zrzędy.
  • kasha powiedział(a):



    Agmar,jak teściowa zobaczy o co chodzi z suszarką to sama tego dobra zapragnie :smiley:  A mąż przyzna Ci rację jak złoży mięciutką bieliznę,t-shirt,czy bluzę.
    A nawet jeśli nie to myślę,że pozytywy płynące z suszenia w suszarce przewyższają zrzędzenie najgorszej zrzędy.
    Wiesz raczej nie zobaczy bo już mi nie pozwolili jej użytkować i w ogóle rozpętało się piekło, ale to inna bajka, zadna nowość także nie ma co mówić :)
  • Agmar a jak w nocy sobie będziesz włączała to może nie zauważą że używasz? ;)
    Ciężko żyć na cudzej łasce,wiem coś o tym.Pomimo tego że u mnie to był tylko miesiąc nikomu nie życzę.Niby z bliskimi a gorzej niż z wrogiem.
     
  • @wielorybek a wylalas wode ze zbiornika i oczyscilas filtry?
  • Agmar, poproś teściową o "pomoc" z suszarką, nie wiem, gdzie postawić albo żeby przeczytać razem instrukcję, no jakoś zaangażuj ją. Takie działanie pomaga na największe zrzędy;)
  • Nie zauwazylam wczesniejszego postu, przepraszam
  • @malagala ale tu nie chodzi o zrzędzenie, teść po prostu zabronił mi jej wnieść przy okazji ze wzgl na to że ją kupiłam zwyzywal mnie że jestem taka, siaka i owaka, suszarka stoi na ganku na dole, była wielka awantura, będzie wielka wyprowadzka jak mąż wróci
  • @Agmar przykro mi, ze to tak wygląda, przepraszam za wczesniejszy post, nie zauwazylam, ze cos napisalas więcej...
  • @Agmar ale co ma teściowa do Twojej suszarki?? W końcu nie za jej pieniądze i nie ona ma używać. Mieszkanie z teściami to raczej generalnie nie jest dobry pomysł :(

  • @Agmar zupelnie nie rozumiem...W waszym domu rządzą tesciowie?
    I maz po stronie matki a nie zony?  >:)
  • @Agmar, chyba wyprowadzka moze Wam tylko pomoc. Zycze Wam jak najlepiej, zeby sie wszystko dobrze ulozylo.

    Podziękowali 1Agmar
  • Małgorzata32 powiedział(a):
    @Agmar zupelnie nie rozumiem...W waszym domu rządzą tesciowie?
    I maz po stronie matki a nie zony?  >:)
    Maz za granicą, teściowa lubi marudzić ale to tylko humor popsuje, ale teść jak mu się zaczną ciężkie dni to jest tragedia...
    Teraz nie ma odwrotu, może jakoś na stancje pójdziemy damy rade
  • cieżki temat ale tak, dla  małżeństwa lepiej osobno, oby to był dobry początek jeszcze lepszego:)
    Podziękowali 2Milamama Agmar
  • nie wiem jaki to byłby program "ciepły" jest cos takiego jak ekstra suche. 
  • Wdrażamy sie z tym Siemensem - model z pompą ciepła na 9kg.
    Szusze bawelniany mix czyli bielizna, ręczniki, scierki, sliniaki.
    Na ok 7kg prania bodziak i 2 skarpety wyszly wilgotne po wybraniu opcji bawełna w obniżonej temp. Także wypas.
    No i uporządkowanie wszystkiego do szuflad zajęło mi 20min z dziećmi. Czyli min 30min oszczędności jeśli chodzi o brak rozwieszania.

    Bardzo dziękuję za polecenie tego rozwiązania... wkrótce jeszcze bardziej przydatnego!!!

    PS. Jedyny problem to dobre wstępne sortowanie prania. Ciemna, jasna bawelna nadajaca sie do suszenia i sztuczne. Jak teraz pomiescic 25kg prania w łazience? ;)
    Mimo wszystko i tak lubię te duże bebny.
  • Ja susze bawełna na suche do szafy taki średni program. Polary i rzeczy ktore szybko schna wieszam na sznurku. Nie używam programu mix.
  • Ma ktoś może orientację ile prądu zżera płyta indukcyjna przy codziennym gotowaniu przy średniej rodzinie ( 5 osób) najlepiej w przeliczeniu na złotówki? Może ktoś zmieniał płytę z gazowej na indukcyjną i pamięta czy mu rachunki wzrosły jakoś znacząco?? Zamarzył nam się remont i chyba nie damy rady podłączyć gazu do pokoju gdzie wymyśliliśmy kuchnię...
  • @Agnieszka88 myślę, że to zależy czy masz "siłę" - wtedy wiem, ze najtaniej i się prawie nie odczuwa na rachunkach, ale z tego co czytałam na internecie - bo byłam zainteresowana to nie są takie duże koszta,  płyty ceramiczne żarły prąd, tu średnio ludzie mówili, że rachunki wzrosły o jakieś 20 zł na "cykl". Moja znajoma sobie wstawiła i dużo gotuje (ale na "taryfie") to nie odczuła tego po rachunkach.
  • edytowano grudzień 2016
    Pomości!

    Nasza zmywarka chyba zakończyła swój chlubny i schludny żywot.
    Co teraz warto kupić? (60 szerokości)

    @Aneczka08 , jaki masz model Candy?

    Coś z szufladą na sztućce?
    Bosch-a szukać?




  • a zmiescisz 60?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.