Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

jaka pralka lodowka zmywarka ;)

191012141528

Komentarz

  • Ja mam boscha jakiegoś prostego bez szuflady i jestem zadowolona, więc boscha polecam:)
  • euro rtv agd ma boscha 60 za jakies 1100.. niestety moj maz nie podchwyca tematu :-(
  • ja mam boscha już 4 lata, działa bezawaryjnie:)
  • My mamy zmywarkę Boscha która działa już 11 lat.
  • Też byśmy wzięli tego taniego bosha z euroagd, ale u nas szambo malutkie i wzięliśmy w końcu bosha z małym  zużyciem wody . Ale mamy dopiero miesiąc. 
  • Idę sobie z suszarką taką stojącą, wielką, pełną ubrań, zaczepiłam o wózek, a że jednej nogo ta suszarka nie miała, ale jak podparłam o coś, to było ok, więc załatwiłam ją całkiem. Chciałam jechać do sklepu na kolejną (nie wiem, którą, bo już z 10 się połamało). Mąż wie, że jak pada, to wnoszę pranie do domu, jak nie pada - wynoszę, czyli nawet 5 razy dziennie. 

    A mąż mówi, nie, kupujemy skoro chcę, elektryczną. I w drodze jest Miele z pompą ciepła :)
  • Super!!! Daj znać jak się dogadujecie.
  • edytowano grudzień 2016
    Jak się dogadujemy z suszarką?
    Podziękowali 1madzikg
  • No :)
    Podziękowali 1Thorgal
  • a my mamy po wlascicielce bosch maxx7. bardzo zadowolona bylam z tego ale wczoraj wrzucilam narzute i tak walilo ze balam sie ze dom sie rozpadnie.. co moze byc tam?beben naderwany jakis czy co?
  • @MAFJa  może łożyska?
  • MafJa a może się po prostu ciężar zle rozłożył?Bo to tylko jedna narzuta była?
    Podziękowali 2madzikg wielorybek
  • tak. wielka
  • Udało mi się i mam w końcu suszarkę na górze u siebie :) Dziś pierwsze suszenie, mąż wcześniej nastawił pranie i zmieszał wszystko...wiec nie chcąc nic zniszczyć nastawiłam syntetyki do szafy i syntetyki suche, reszta wilgotna :) bawełna 3 godz trwa więc mi w dzień tarfy zabrakło, tylko się zastanawiam, bo zapach z prania jest taki niefajny, można dać olejku eterycznego do bębna suszarki?
  • elektrolux edp12074
    genialne urządzenie
    najwęższa jaką udało się kupić ( istotne, bo stoi na trochę węższej pralce i kilka cm robiło różnicę)
    i cenowo jedna z najtańszych
    Podziękowali 1kowalka
  • tez mam elektrouksa. Chyba jeden z drozszych modeli, ale byla spora promocja. Jest swietny.
  • @wielorybek ;
    Energooszczędność a+++ :). Ale szukałem 8 kg, bo 9 kg za drogo :'( .
  • Tez wzielismy elekroluksa 9 kg ale mysle ze ten jeden kilogram to pewnie niewielka roznica moze mozna bylo mniejszą ale nie wiem czemu mialam wizje strasznych ilosci kocow i kolder;) Bedziemy splacac... jestem zadowolona nawet bardzo.  Jak nie dosuszy to wsadzam cos mokrego nieduzego i wtedy  juz  sie udaje super. Chodzi co drugi dzien prawie 3h  a zmywarka codziennie ponad 3h. Rachunek za prad w sumie bez zmian zauwazalnych tak mi sie wydaje. A poziom stresu w domu sie obnizyl. 
    Podziękowali 1kasha
  • Ja to teraz szczegolnie ciesze sie, że mam suszarke kiedy musiałam prać zarzygane poduszki.
  • Moge już oficjalnie powiedzieć, że jestem wniebowzięta i sama sobie gratuluje że się zdecydowałam i kupiłam suszarkę, super nie martwić się gdzie wyschnie :)
    Podziękowali 1aqq
  • Agmar super ,że się udało!


    Wielorybek to stwierdzenie "A poziom stresu w domu sie obnizyl. " oddaje istotę rzeczy :smiley: 

    Podziękowali 1wielorybek
  • Czy ktoś się może orientuje, czy oryginalnie zapakowaną pralkę (taka prosto ze sklepu) można przewozić w samochodzie na leżąco? Czy raczej nie, bo może zostać uszkodzona? Pralka ładowana od przodu. @Jadwiga ? @Piotr i Kasia ? Pomożecie? 
  • raczej jest tak zabezpieczona, że nic się nie powinno stać, nasza tak była, to nie lodówka, że pion ważny ;)
    Podziękowali 1Hania
  • Pralce nic się nie dzieje, lodówkę jak się tak przewozi to potem trzeba odczekać ok 24-48h 

    Podziękowali 1Hania
  • Dziewczyny

    dostałam od męża żelazko ze stacją parową, odpaliłam nowiusieńkie i taki smród z niego idzie.. czy to normalne? 
  • nie raczej nie!
  • @skatarzyna to co , nie używać? Zgłosić? Dzisiaj poprasowałam trochę, smrodu jakby mniej ale coś tam czuć. Trochę dziwnie jak na nowe żelazko..
  • zrób dużą chmure na zewnątrz, sie przewietrzy i dalej powinno hulać jak należy!
    Podziękowali 1annabe
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.