Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

pomysły na prezenty

191012141529

Komentarz

  • U nas na święta zrobiliśmy losowanie zwykle odbywa sięna imieninach u wujka Andrzeja, choć kiedyś było internetowo. Losowali dorośli się siebie nawzajem i dziecko i wtedy każdy kupował po 2 prezenty za 200zl a nie 20 po 10. To się oplaca
    Podziękowali 1Aga85
  • @zapominajka ;
    u nas u mojej mamy Elżbiety :D (tej z 19.11) jest losowanie - losujemy <rodzina - rodzinę> ale dla dzieciaka każdego coś... tak mniej więcej ok 30-50 pln. 
  • Napisze tu, może ktoś będzie zainteresowany, mam do sprzedania książkę "Życie jest cudem" Doroty Łosiewicz, wyd. Esprit, stan idealny - może być na prezent (nie widać, że czytana), 20zł + kw

    Życie jest cudem Doroty Łosiewicz to dziesięć prawdziwych historii – reportaży o zmaganiu się z samym sobą, o stawianiu trudnych pytań i braku odpowiedzi. Życie dopisało do tych opowieści zakończenia, jakich nikt by nie przewidział. Niemal na każdej stronie opisane zostały niezwykłe wydarzenia – czasem spektakularne, czasem ciche i mało ważne dla świata. Tutaj niemożliwe staje się możliwe dzięki ludzkiej wrażliwości, miłości, szacunkowi dla cierpienia i życia, nawet takiego, które dziś chętnie się nazywa "niepełnym", "ułomnym" i "niepotrzebnym". Bo każde życie jest cudem i fantastycznym darem, nawet gdy cały świat upiera się, by tego nie widzieć.

    Dorota Łosiewicz jest dziennikarką tygodnika "wSieci" i portalu wPolityce.pl. Prowadzi Kwadrans Polityczny w TVP 1 i W tyle wizji w TVP Info. Prywatnie jest szczęśliwą żoną i mamą czwórki dzieciaków, kobietą o wielkiej wrażliwości.
  • Kalendarz
    Książka
    Album do wklejania
    Coś z grawerem
    Świąteczne gadżety
    Koszulka z zabawnym napisami (Dawanda)
    Biżuteria
    ...
    Podziękowali 1AgaMaria
  • może jakieś fajne filiżanki i zestaw herbat ? :)
  • Ja jestem w tym wieku, no, prawie ;) Jesli maja dzieci, chciałabym dostać "wychodne" z mężem ;) czyli cos przezyciowego, jak najbardziej ;) Albo dobrą lekturę, taką, do której warto wracać co jakiś czas. Duchową. Albo jakiś drobiazg świąteczny, diy najchętniej. Ladny ;) i maly ;)
    Podziękowali 1AgaMaria
  • wychodne lub wyspanie ;)
    Podziękowali 2Bridget Wiol
  • Z tymi pytakami to mam nadzieję żart dla dorosłych ludzi. A gra małżeńska dla mnie to.... lipa. Dla dzieci @Malgorzata to mi się wydaje średni pomysł. 
    Bym wolała weekend w SPA we dwoje B)
    Podziękowali 2annabe Monira
  • A ja bym kupiła dla dwojga dwie piękne filiżanki rosenthala. http://www.sklep.rosenthal.pl/zestaw-prezentowy-do-kawy-vario-pure-3120.html
  • nie znam faceta, który chciałby dostać pod choinkę filiżanki rosenthala, nawet jako wspólny prezent.
     w sumie takiego, co chciałby dostać drobiazg świąteczny - też nie (moja propozycja)
    Podziękowali 2apolonia Rejczel
  • Dostałam filiżanki i leżą 12 lat
    Trzeba lubić takie klimaty....
  • edytowano grudzień 2017
    Filiżanki i świeczki dla facetów słabo. Myślę, że dobry trop na wspólny prezent to gra. Jeśli bardziej towarzyscy to fajna gra jest party time, monopol. 
    Dla dwóch osób, całkiem fajna gra guziki
  • Wanda a wycieczka samolotem jakas tania, jednodniowa.  
  • @Hope weekend e spa we dwoje   <3.
     To mój typ numer 1 do Mikołaja! 
  • edytowano grudzień 2017
    Pytaki nie. Chyba że dotyczące rodziny, dziadków, pradziadkow.  Zrobiłam takie i zawsze gramy w  święta - rewelacja.  Szczególnie gdy zaprosimy dziadków. 

    A pytania takie np: 
    Kim była ciocia Aniela i ciocia Adela?
    Opowiedz jedna śmieszna historię z dzieciństwa dziadka Boba.
    Najcenniejsza rzecz, która dziadek Wilhelm kupił babci Marcie.
    Skąd zjechał wujek Alfred na nartach? Itd.


    Każda rodzina ma swoje historie. Oryginalne pytaki moim zdaniem słabo przy tym wypadają. 
    Podziękowali 1Tusia
  • Wypożyczenie super samochodu (to dla faceta raczej), ale jakby mi ktoś zafundował 2 dni (a nawet 1) z Teslą to chyba nic by mnie bardziej nie ucieszyło. 
  • @Malgorzata ; My się jeszcze mniej wiecej wiekowo łapiemy wiec mogę coś podpowiedzieć:  My lubimy rozrywke jaką jest escaperoom. Mozna sie świetnie bawic i rozruszac szare komórki, porozwiazywac zagadki a przede wszystkim wyjść gdzieś. 
    Z gier planszowych bardzo fajna, emicjonujaca i zaskakująca jest Pandemia Legacy. Bardzo polecam to najlepsza gra w jaką grałam. Fajne też są Zimna Wojna, Agricola, Wsiąść do Pociągu. 
    Dla kobiet polecam kosmetyki z Ministerstwa Dobrego Mydła. Peeling śliwkowy jest genialny. 
    Fajny pomysł jaki nam sie sprawdzil to też wyjście na trampoliny lub strzelnicę. 
  • Pytaki sa mocno przereklamowane.
    Podziękowali 1mama_asia
  • Czy ktoś zna i poleca "opowieści na dobranoc dla młodych buntowniczek"
  • @jukaa jest taka niezła seria Mądra Mysz zwykle o tytule Mam przyjaciela... np astronautę. Seria od 3 lat, ale niektóre teksty jak na 3 latka dość trudne ;) tylko nie wiem czy na prezent się nadają bo to małe książeczki po kilka zł.
    Podziękowali 1Aniuszka
  • Kicia Kocia @jukaa !!! Też z mądrej myszy!
  • @jukaa, jakas książke z eksperymentami. 
    To jedynaczka? Czasu trochę wymaga zrobienie.

    To się będą z mamą rozwijać, dużą frajdę się ma z tego.
  • z Trefla @Bea chyba sa tansze (i drozsze inne też)... Tylko to MZ nie dla 3l.
  • edytowano grudzień 2017
    @jukaa piękne i „modne” książki są w wydawnictwie Dwie siostry. Ale ja bym osobiście poleciła Turlututtu- jest kilka tytułów. To mega fajna książka i tez inne tego autora Herve Tullet ( najbardziej znana chyba Naciśnij mnie) 


    te książki bardzo stymulują  :) Dziecko uczestniczy w tym co się tam dzieje- naciska, powtarza, krzyczy, dmucha itd..
  • Bea powiedział(a):
    Dla 11 - 1latki co?
    Syn do Oratorium ma za max w0 zł paczkę przygotować. Do wspólnego wora dla dziewczynek ma trafić
    U mnie w0zł :wink: 
    Także ciężko coś poradzić...
  • To moje w tym wieku zawsze ucieszą takie drobiazgi-portmonetki, bransoletki, wisiorki albo coś do włosów, pudełeczka na drobiazgi itp.
  • Mamy nastoletnich chlopcow, doradzcie. Szkolne Mikolajki, Em wylosowala kolege(12l). Pulap cenowy tak +-30 zl lub kapke wiecej. Dla dziewczynek mam sto pomyslow ale nie wiem co lubia chlopcy w tym wieku? Lobuziak, szybki, usportowiony.
  • Racja :) Szkoda, ze Decathlonu nie mam tu gdzies pod reka...
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.