Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

pomysły na prezenty

17810121329

Komentarz

  • Dla 5 latka Playmobil
    Podziękowali 3annabe Felicyta ProMama
  • Tak, kopią w piłkę i jeżdżą na nartach...
  • @Ania_B a jakaś fajna koszulka ulubionego klubu?
  • groszek powiedział(a):
    @Ania_B worek i rękawice bokserskie? Ja się zastanawiam, ale mój dopiero 5 kończy w grudniu i obawiam się, że trochę za mały
    a patrzylaś gdzieś konkretnie za tym?

    dla 12 latka może by to był dobry pomysł
    ostatnio z darta się ucieszył
  • edytowano listopad 2017
    Napiszcie proszę ,mamy starszych córek, jakie buty zimowe dla 13 latki, emu ugsy, czy może oficerki? 
  • Chętnie jakieś zdjęcia poglądowe  :)
  • Nasz pięcioletni chrześniak dostanie motocykl ....zabawkę  :).

    W ogóle motoryzacja to jego hyź, jak dostał od mojego męża jakiś bardziej wypasiony samochodzik, to z nim spał. Poza tym lubi grać w piłkę nożną.
  • Aga85 powiedział(a):
    Napiszcie proszę ,mamy starszych córek, jakie buty zimowe dla 13 latki, emu ugsy, czy może oficerki? 
    Aga, zalezy jaki styl ma Twoja corka i co lubi. Moja Em w tych emu uggsach by sie swiatu nie objawila. Preferuje rzeczy proste, raczej eleganckie i wybralaby oficerki.

    Podziękowali 1Aga85
  • @Rejczel, moja starsza ma 6 lat :)
    Chodzi o prezent dla 13 latki (nie znamy jęj stylu) żeby były porządne, ale też modnie. No takie, jakie się teraz nosi  :)
  • edytowano listopad 2017
    A ja nie mam pomysłu dla mojej 4-latki. Kuszą mnie Sylvanian Families - myślicie, że to dla czterolatki dobre?

    Edit: Albo jakieś fajne manualne pomysły? Bo ona lubi układanki, prace plastyczne etc?
  • Sylvanian dla 4 raczej ok.. Nasza się bawi
  • Aga85 powiedział(a):
    Chętnie jakieś zdjęcia poglądowe  :)
    Moj 14-latce te się podobają np.:

    https://born2be.pl/rozowe-traperki-twist
    albo:
    https://born2be.pl/rozowe-traperki-black-ice


    a 12-latce takie:
    https://m.zalando.pl/pier-one-sniegowce-black-pi911na3x-q11.html
    (była przecena do 150zł dwa tyg temu :open_mouth:  )
    Podziękowali 1Aga85
  • Hania powiedział(a):
    A ja nie mam pomysłu dla mojej 4-latki. Kuszą mnie Sylvanian Families - myślicie, że to dla czterolatki dobre?

    Edit: Albo jakieś fajne manualne pomysły? Bo ona lubi układanki, prace plastyczne etc?
    A porzadny znikopis? W jednym kawalku i sie po chacie milion rzeczy nie wala potem :)
    Podziękowali 1Hania
  • Rejczel powiedział(a):
    Hania powiedział(a):
    A ja nie mam pomysłu dla mojej 4-latki. Kuszą mnie Sylvanian Families - myślicie, że to dla czterolatki dobre?

    Edit: Albo jakieś fajne manualne pomysły? Bo ona lubi układanki, prace plastyczne etc?
    A porzadny znikopis? W jednym kawalku i sie po chacie milion rzeczy nie wala potem :)
    Ooo! To jest fajny pomysł! Zapomniałam zupełnie o takich urządzeniach!
  • Problem z 7- latka. Lego nie lubi, rolki i deskorolke juz ma, a to sportowy typ. Malo rzeczy ja interesuje. Lubi sprzatac, pomagac w kuchni, bawic sie. I skakac, wspinac sie po meblach.
  • Dla takiej 7 lotki to trzeba pogrzebać w necie nad gadżetami sportowymi i kuchennymi
    Podziękowali 2chabrowa szczurzysko
  • edytowano listopad 2017
    Może wypasiona skakanka z licznikiem??
    Hulahop
    Książka kucharska dla dzieci np Martynka


    Podziękowali 2szczurzysko formatka
  • Od małego .... w gary ;) 
    Podziękowali 1szczurzysko
  • Ja z moimi tez nie mam problemu. Krótko i konkretnie, wiedzą co chcą. Nawet 2,5latek.
  • U nas listy do Mikołaja całe kartki A4 zapisane drobnym pismem,a potem jeszcze kilka doczepionych karteczek,bo coś jeszcze się przypomniało... :smiley: 
    Także jest z czego wybierać :wink:
    Podziękowali 1annabe
  • moje córki też pisały list, same pierdółki ;D typu karteczki, długopis, czekolada, bułki
    za to jedna pisze (znaczy rysuje) i mówi tak: mamo chcę świeczki, jakie świeczki pytam? no takie urodzinowe na tort, niedługo mam urodziny to po co będziemy kupować jak Mikołaj może przynieść :D no :disappointed: 
  • a widziałyście te klocki? http://korbo.eu/produkty/

    Podziękowali 1wiesia
  • Tak wczoraj w sklepie @uJa widziałam.
    A latem się moi chlopcy Bawili, większymi zestawami. W sklepie były same male.

    Kupiłbym dla mojego 4 Latka, ale juz inne rzeczy Mu wybralismy na prezenty.
    Podziękowali 1uJa
  • Mezowi mojemu by podeszly. Drukuje (3D) rozne przekladnie dzieciom. Nawet sie interesują.
  • An-3 to ja poprosze do testów;) 
  • Jakbym take kazdemu po rozdze pod choinke  dala, a sobie za te pieniadze zafundowala cos o czym marze, to by jakas sprawiedliwosc byla chociaz...
    Podziękowali 3wiesia Dorota Katia
  • edytowano listopad 2017
    Taaaa
    Ja właśnie pożegnałam marzenia o pięknych zębach na rzecz prezentów dla moich dzieci....
    Także ten....
    Za bardzo ich kocham!

    Ale miałam przynajmniej radochę przy kupowaniu i wymyślaniu:)
    Podziękowali 2wiesia Wiol
  • Mialam w planach zamiast prezentow swiatecznych jakis wyjazd dla wszystkich - wynajem jakiegos domku, wypozyczenie Tesli... Ech, prezenty wyjda taniej....
    Podziękowali 1wiesia
  • Chciałabym kupić walkie talkie dla chłopców, macie coś sprawdzonego? Nie chcę jednorazowej zabawki.
  • U nas ksiazki i lego i playmobil. 
    Chociaz ostatnio zaciekawieni byli zestawami kreatywnymi typu zestaw ogrodnika czy chemika.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.