Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

pomysły na prezenty

18911131429

Komentarz

  • Moja 10-latka tez tego chemika chciała,ale mam obawy...jak po tych doświadczeniach będzie jej pokój wyglądał...
    Podziękowali 1ProMama
  • A coś zdrowotnego @AN_3

    Starsze osoby najczesciej mają jakieś dolegliwości. Może np. jakieś zabiegi rehabilitacyjno-lecznicze? Albo jakiś voucher na fryzjera czy coś. Zależy w czym gustuje.

  • Kalendarz że zdjęciami wnuków. U nas dziadkowie najbardziej się z niego cieszą. 
  • filiżanka rosenthal? w sam raz dla starszej pani.
  • Bu bu bu - sama ogarniam bez problemu,ale rodzina prosiła o listę z pomysłami na prezenty... 
    3/4 latka ogarniam bez problemu- pomysłów mam do wypeku. 

    Ale roczniak??? 
  • edytowano grudzień 2017
    Skoczek, pukylino. Ale pewnie już ma.
  • Duplo, rowerek biegowy
  • A moze zestaw herbat @AN_3 ; ?
  • Mojej prawie rocznej jedną z ulubionych zabawek są takie cymbałki little takes po starszych:

    https://www.mall.pl/i/17089406/450/450

    Ona w ogóle różne instrumenty lubi-gitarę siostry itp. :smile: 

    Starsze w jej wieku dużo bawiły się samojeżdżącym pociągiem fisher price, stary gdzieś poszedł w świat więc dostanie nowy teraz.
    Na rowerki itp. moja akurat jeszcze za mała,raczkująca dopiero więc stwierdziliśmy,że nie bedziemy kupować prezentu,który będzie w kącie czekał.

  • Ale to musza byc tańsze prezenty -tak 30-50 płn. 
    Chyba ze cos fajnego za około 100-120 to moze sie zrzuca: 
  • Kuchenka Fischer Price
    https://m.ceneo.pl/9505654

    Ale ona droższa, no ale u nas w użyciu od 5 lat bez przerwy


  • U nas jest to wspolny prezent. Bo dziadkowie wolą właśnie się dołożyć niż sami kupować maluchom.
  • U nas dziadkowie od strony męża mają gdzieś prezenty....
    A moja mama zawsze praktyczne rzeczy pod choinkę.
    Podziękowali 1Bridget
  • @groszek naszemu roczniakowi bardzo smakują instrumenty z pulpitu  ;)

    Naszemu rocznemu kupiłam tylko jeden prezent i więcej wymyślać nie będę, bo nie ma sensu od jednego dziadka od drugiego.. mam już przesyt fisher prajsow. Nasze młodsze dzieci już się takimi nie bawią bo interesują ich te których używają starsi a nie odpowiednie dla ich wieku zabawki. Dostanie duplo bo na pewno za jakiś czas będzie uzywal a teraz starsi się ucieszą  :)
  • Za to mój 8latek ma tylko jedno pragnienie i nic więcej nie chce...wielka maskotkę goryla..  :D Mój Maz padł jak usłyszał. Ale chyba muszę go przekonać...nie będę kupować czegoś czego nie chce. 8lat to chyba jeszcze ma prawo na takie marzenia, nie?
  • @annabe, z pewnością! Będzie bardzo zadowolony.
    Moj ma 7 lat, kupilam wczoraj rękawiczki z balwankiem, myślę, stary juz trochę, ale radość bezcenna.

  • annabe powiedział(a):
    Za to mój 8latek ma tylko jedno pragnienie i nic więcej nie chce...wielka maskotkę goryla..  :D Mój Maz padł jak usłyszał. Ale chyba muszę go przekonać...nie będę kupować czegoś czego nie chce. 8lat to chyba jeszcze ma prawo na takie marzenia, nie?
    :smiley: 
    Moja 14 latka marzy o ogromnym misiu,większym od niej. A ma prawie 160cm wzrostu...
    Na szczęście ma też inne marzenia.
  • @Monira czy możesz polecić konkretną firmę w przypadku skoczka?
  • Nie za bardzo. Ten nasz jest mało stabilny (dziecko spada do przodu) ale mała go uwielbia.
    Podziękowali 1kika0
  • Co dla polroczniaka? Tak do 50 zl. Pierwsze dziecko wiec zabawek jeszcze nie ma duzo.
  • chabrowa powiedział(a):
    Ale to musza byc tańsze prezenty -tak 30-50 płn. 
    Chyba ze cos fajnego za około 100-120 to moze sie zrzuca: 
    Nam sie sprawdził taki samochodzik z gory naciskalo sie kierowce i samochod sam jechal kolo 25 zl w biedronce kosztowal. Dlugo sie nim bawily i dalej dziala. Bez Bateri i glupich dziewkow.
    Podziękowali 1apolonia
  • edytowano grudzień 2017
    Ja też mam dość Fisher preisows i dźwiękowych. Tylko szkopuł w tym że oni teraz lubią te hałasujace. Ja chodzę i wyłączam a dziewczyny włączają jeszcze Tosia odgania chłopaków bez pardonowo bo ona chce się bawić.. A ja mam niekontrolowane wybuchy swojej ciemniejsze strony. Szczególnie jak nagle chodzi tego 8 podglosnionych na Maxa a ja nie mogę wyłączyć dźwięku w jeździku małym żdylem schowanym pod kierownica ie wiem co mam mówić jak będą mnie pytać co dla chłopaków... . 
  • @MAFJa ubrania nie hałasują ;)
    Podziękowali 1MAFJa
  • Ktoś tu linkowal, ale nie mogę znaleźć. Sklep z fajnymi grami zaangażowanego ojca. Poproszę☺
  • AN_3 powiedział(a):
    Podpowiedzcie coś dla teściowej, proszę!
    Pani już starsza, zagracać przydasiami raczej nie chcę, pasji szczególnych nie ma... Próbowaliśmy z biletem do teatru - oddała wnuczce (trochę przez przypadek, ale chyba nie warto powtarzać, bo z mobilnością najlepiej nie jest).
    Naprawdę pomysłów mi brak :/ Hilfe, pomożti, aiuto!
    @AN_3 a moze jakis ladny, cieply koc albo cieple bamboszki- takie jakby balerinki z ABSami pod spodem, cieple i wygodne rajstopy, nieduza, zgrabna torebke do kosciola, radyjko male, zeby sobie w kuchni Radia Maryja posluchac albo Eska Music ;) , cos fajnego do czytania( nie wiem, co lubi Tesciowa? Ostatnio kupilam mojej Mamie ' Swiatlo miedzy oceanami', bylismy w kinie i wiedzialam, ze to jest dobra ksiazka. Mama byla zachwycona, czytala z zaciekawieniem, splakala sie, potem jeszcze bratowa przeczytala to w dwa dni i ciocia, siostra mamy, wszystkim sie podobalo). Moja Mama ucieszylaby sie z perfumki czy wody toaletowej, z ladnej apachy, z naszego wspolnego oprawionego zdjecia. Mam nadzieje, ze pomoglam.
  • Ja rozumiem dziewczyny Wasze racje,ale u mnie wigilia jest tez z kuzynkami,stryjami,stryjenkami itp. 
    I zasada jest ze każde dziecko dostaje prezent. 
    I nie napisze im 'wkurzają mnie juz drobne zabawki' - kupcie wszyscy cos dużego. 
    Na luzie to ja moge z rodzicami,teściami czy moja siostra. 
  • Ja właśnie wystosował coś w tym stylu maila.. :-) chabrowa... Drobne mnie nie wkurzają ale liczne tak
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.