Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

pomysły na prezenty

1101113151629

Komentarz

  • Okey, cos powalczymy B) Postaram sie wczuc w role i nie kupic zestawu pachnacych, brokatowych cienkopisow.
  • Wywiedzialam sie od mamy: ksiazka o Messim! No to mam konkret :)
  • Szukam czegoś dla 6 latka, który uwielbia LEGO
    ale ja mam już dość
  • Chyba nie załapałam... :o
    Podziękowali 2Barbasia Skatarzyna
  • edytowano grudzień 2017
    Ja tez chyba nie  ;)

    ale jak ktoś jeszcze nie ma to bardzo polecam grę Domek. Świetna. W niedziele chłopaki dostali i gramy codziennie. Stwierdzili ze to najfajniejsza gra na świecie. Gra się fajnie. Grafika śliczna.
  • Super ceny gier ma teraz tesco. Wsiąść do pociągu za niecałe 110 było, a domek chyba za 70.
  • My też bardzo lubimy tę grę. Chyba pod choinkę kupię im dodatek.
    Chociaż architektka rozkłada nas łopatki za każdym razem ;) 
  • Czy możecie mi polecić jakieś dobre czarne herbaty? Nie pijam i się nie znam. Chcemy kupić na prezent dla babci, która się w herbatach lubuje. Musi być czarna, sypana.
  • Szukam też książki dla początkującej ogrodniczki, może być też o uprawie warzyw, o przetworach. Może wpadło Wam w ręce coś ciekawego? 
  • A ja szukam dobrej książki dla chłopca lat 11 i dla mojej najstarszej lat 10. Jakas pustkę w glowie mam.
  • Dla dziewczynek polecam serie Elizy Piotrowskiej 'Ciocia Jadzia'. Czytalismy Ciocie Jadzie zwykłą, w szkole, w Rzymie, w Rio a teraz czytamy najnowsza: Ciocia Jadzia na wsi. Fajnie napisana, do pohihrania i dla dziecka i dla czytajacego mu rodzica. Dla mnie to wazne, zeby nie umierac z nudow przy czytaniu tylko zeby bylo z polotem :)
  • Super! Dzięki:) właśnie chodzilo mi o to aby to byla z humorem :)
  • @kika0 ; twinings lady grey jest pyszna.
    Podziękowali 1kika0
  • Czy mozecie mi polecić zestaw pistolet + kajdanki? Taki zestaw dla małego policjanta, żeby nie rozleciał się od razu w rękach, nie kosztował majątku. Pistolet musi "klikać" po naciśnięciu na spust, a spust muci lekko chodzić, żeby małe paluszki niespełna trzylatka dały sobie radę ;)
  • My niezmiennie ahmad celów polecamy 
    Też w ładnej metalowej puszce
    @kika0
    Podziękowali 1kika0
  • PonuraKura powiedział(a):
    Czy mozecie mi polecić zestaw pistolet + kajdanki? Taki zestaw dla małego policjanta, żeby nie rozleciał się od razu w rękach, nie kosztował majątku. Pistolet musi "klikać" po naciśnięciu na spust, a spust muci lekko chodzić, żeby małe paluszki niespełna trzylatka dały sobie radę ;)
    Dwa tygodnie temu w Auchan w alejce z chlopiecymi szpejami widzialam niezle spluwy. Plastikowe, niebieskie z takim pomaranczowym pocięglem do strzelania ;) Po nacisnisnieciu spustu pistolet terkotal az milo: trytyty trytyty. Kosztowal cos kolo 5 zl. Pobawilam sie troche, fajny sprzet. Moje chlopaki sa samochodowo/futbolowo/klockowe wiec nie bralam tego gnata ale byl spooko. Kajdanki nie rzucily mi sie w oczy. Dla trzylatka przychodzi mi jeszcze do glowy piankowy miecz, taki fajny lekki, z rekojescia. Tez w Auchan widzialam ale jakis miesiac temu. Szesc cos. Kupilam dla synkow znajomych. Lali sie tak, ze tata musial posklejac miecze tasma.
    Podziękowali 1ewaklara
  • @annabe - kupiłam dzieciakom ten domek. Mam nadzieję, że im się spodoba.
    Podziękowali 2annabe AgaMaria
  • jeśli to Wam się przyda- dla 13latka kupiliśmy tablicę do gry w rzutki :)
  • @PonuraKura,bez kajdanek są Nerfy, nasz pasjonat wszelkiej broni, słodki, łagodny i przytulasny, środkowy syn, dostał Nerfa na 3,5 roku, ciągle się bawi.

    W tym roku, ma 4,5 roku, marzy o spluwie na dwa naboje na raz, albo o ogromnym karabinie.

    Policjant i strażak. Takie są opcje.
  • Ja mojej kupiłam grę dobble. Dostanie w święta ale mamy w szkole i dziecię do 3-4 klasy bardzo chętnie grają.
  • @MonikaN , dziękuję, ale Nerfa mamy i zadowolona nie jestem. Muszę ręcznie naciągać za każdym razem przed strzałem, co jest uciążliwe. Poza tym syn jest zainteresowany pistoletami stylizowanymi na prawdziwe, policyjne. Np. takimi http://allegro.pl/pistolet-na-splonke-bron-kapiszony-kajdanki-i6958853653.html Chciałabym jednak wybrać jakiś sprawdzony, solidny.

  • Gdzieś widziałam świetne rewolwery. 
    Kosztowały sporo, ale nie była to tandetna, śmierdząca chińszczyzna.
    Poszukam
  • Obawiam się że nasz dart został w starym mieszkaniu nad kiblem gdzie wisiał dla ozdoby nieotynkowanego kawalka..:-(. Tak mi się przypomniało :-) 
    Podziękowali 1ewaklara
  • edytowano grudzień 2017
    mamlu powiedział(a):
    Możecie polecić jakąś rozsądną książkę o etapach w rozwoju dziecka? Chodzi mi o takie informacje, dotyczące rozwoju emocjonalnego i fizycznego w danym wieku. Coś sensownego i konkretnego, bez zbędnej ideologii.
    "Wychowywać dziś"
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/172512/wychowywac-dzis

    polecam, choć nie jestem pewna, czy dokładnie o to Ci chodzi... tzn. chyba nie ma tam co rok po roku dziecko umie, mówi, robi, ale jest o tym w jakim wieku warto zacząć uczyć dziecko porządku, hojności, pobożności, jazdy na rowerze itd. itp. - kiedy jest ten wiek, że dziecko daną rzecz najłatwiej załapie.
  • edytowano grudzień 2017
    mamlu powiedział(a):
    Możecie polecić jakąś rozsądną książkę o etapach w rozwoju dziecka? Chodzi mi o takie informacje, dotyczące rozwoju emocjonalnego i fizycznego w danym wieku. Coś sensownego i konkretnego, bez zbędnej ideologii.
    Mam taką pozycję,mogę odsprzedać jakby co ,ale czy sensowna to nie pamiętam :smiley: 
    Odkąd są internety to nie zaglądałam do niej :wink: 





    Stan b.dobry. Twarda oprawa.
  • moje panny dostały ledowe świeczki, 3 świece plastikowe z ledowym światełkiem, do nich pilot z mnóstwem kombinacji świetlnych, od soboty mają z tym mnóstwo frajdy zmieniają kolory, gaszą, bawią się pod kocami itd.
    nie sądziłam że coś takiego sprawi im przyjemność, a zabawy nie ma końca

    (a i ja sobie wieczorem zapalam jako lampka do przewijania małej czy karmienia)
    Podziękowali 1Felicyta
  • Jeszcze takią znalazłam:






  • @mamlu ja bardzo lubię tę książkę,  chociaż ja mam jakieś wydanie z lat dziewięćdziesiątych http://www.gwp.pl/rozwoj-psychiczny-dziecka-od-0-do-10-lat-poradnik-dla-rodzicow-psychologow-i-lekarzy.html
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.