Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

pomysły na prezenty

1131416181929

Komentarz

  • https://deltaoptical.pl/lornetka-do-voyager-s-10x32?from=listing ;

    Z tej strony polecam!

    Kupowałam na wyposażenie pracowni przyrodniczej - już nie pamiętam, który tym, ale były ok. 
    (Mikroskopy też bdb, jak coś :) )
    Podziękowali 1wiesia
  • edytowano styczeń 2018
    bardzo dziekuje ze odpisalas @kowalka !
    mikroskopy tez nas kreca ;)
    haha! Maz ich zna od str mikroskopow elektron.! Starają się!
  • Myśmy kupowali do SP taki z podłączeniem do kompa.
    Wrzucasz preparat, obraz na ekran-tablicę i mikroskopujesz z dzieciakami równocześnie (oni na optycznych, jeszcze ze "starych czasów",ale b. porządnych - prawie wszystkie działają).
    Widać, czego trzeba szukać itp.
    Super sprawa.
    Podziękowali 2wiesia Basja
  • Szukam plecaka moro dużego, ze stelażem. Musi go udźwignąć 9 latek. Chce go zabierać na obozy ZHR. A i jeszcze mata, czy karimata samopompująca. Macie coś sprawdzonego?
  • spróbuj w skladnicach harcerskich, my mamy 3 duże plecaki bardzo trwałe są, około 10 lat już mają i nic się nie dzieje,
    z allegro ze sklepu turystyczno-harcerskiego 2 były - te są mocne
    a 1 ze sklepu stacjonarnego droższy i miał 2 naprawy suwaków poza tym jest OK

    dwa chłopaków to firmy ,,ALPI Sport"
    córki nie pamiętam firmy bo ma na studiach ze sobą
    Podziękowali 1kika0
  • Karimata samopompująca u mnie nie zdała egzaminu  na samodzielny wyjazd dla zucha bo raz dużo cięższa do noszenia, dwa bardzo trudno takiemu małemu ją zwinąć ją samodzielnie. Do tego łatwo rozszczelnić np. rzuając przy ognisku na szyszki. U mnie na obozy i biwaki karimaty zwykłe. Nie marudzą, że twardo.
  • Możecie polecić jakiś tańszy odpowiednik Scrabble ? 
  • edytowano grudzień 2018
    kindżał tatarski z XVI w., oryginalny
  • @ewap niedawno wyszła imprezowa wersja scrabble łącząca w sobie mechanizmy z różnych gier - dobble, rummikub itd. Słowny Ninja się nazywa i kosztuje do 50 zł - zależy od sklepu
    Podziękowali 1ewap
  • Nie podświetla mi się wątek i nie widziałam wcześniej odpowiedzi. Dzięki za rady.
  • Szukam kalendarza dla męża. Co roku ma formatu A5 z Edycji. Może wiecie czy jest na rynku coś jeszcze wartego uwagi? Jakby była Ewangelia na każdy dzień byłoby super. A jak z cytatami z Escrivy to genialnie!
  • @kika0 córki plecak to Alpinus

    Podziękowali 1kika0
  • @Hope ;  dla kobiet czas na miłość - biurkowy też ładny :-)
    Podziękowali 1Hope
  • @babka4 idealnie! Pięknie dziękuję :)
  • @matuleczka dla dziewczynki polecam : 

    kolorowe brokatowe pisaki,

    notesy z pluszową okładką z kłódeczką i kluczykiem, mini plecaczek lub worek na plecy taki jak na kapcie szkolne ale z disneyowskimi bohaterami,
    saszetka nerka też z aplikacją sercem, kotem, królikiem, rybką gwiazdką etc,
    portfelik na pieniążek, klucze i inne małe skarby księżniczkowe,

    lala bobas z akcesoriami, grzebień, szczotka, myjką, piżamka, wanienka, pampersik,

    jak już wyrosła z lalek to zestaw dla małej damy: krem do rąk i błyszczyk w ozdobnej malutkiej kosmetyczce np z seria z leniwcami mega piękne i też widziałam małe 3 błyszczyki breloczki jak do kluczy, ta seria w rossmanie
  • Roszpunka, lalka , księżniczka wodna do kąpieli - sklep SMYK , cena 49,99 złKsiniczki Disneya Roszpunka wodna ksiniczka lalka do kpieli
  • Malgorzata powiedział(a):
    Insprujcie mnie

    Dla 15 latka , ktory niechętnie przyjmie książki, niestety 

    Oraz 12 latka 

    Chlopaki dwa , i jakoś nie mam koncepcji co 

    Pomijam już fakt, że wkurzam się sama na siebie za zły plan rozkladu kupowania prezentów

    Za późno 
    Wolę jednak rytm kupowania wczesniej 
    Ale mleko rozlane 

    I potrzebna mi inspiracja 
    Bo w dupie jestem z koncepcją co kupić dla.nich 


    U nas kiepsko z pomysłami w tym roku.  15-latek wybrał sobie gry komputerowe. 10-latek chce Kinetic Sand.  Bo sie dowiedział,  że 3- latek dostaje. Dziewczyny 6 i 8 dostaną wspólny domek dla lalek i każda dostanie jakiś drobiazg. 8 latka miała kilka drobiazgów na liście życzeń,  więc bedzie zestaw zabawkowy kuchenny mały.  A 6- latka dostanie jedna z tych smart games (bo ona ma takie zacięcie by nad puzlami czy lamiglowkami siedzieć).  

    A dziś i tak przyszly książki,  więc już się mogą cieszyć.  
  • Nasz 12latek robot do złożenia i zegarek, niezdecydowana 14 latka bon do empiku (zaczytuje się książkami i już nie wiem co czytała a co nie,a może płytę sobie kupi) i milutki termofor, starsi portfele, parasolki,poduszki, koc i maska lorda Wadera(dla dorosłego fana gwiezdnych wojen)- tak trochę z nutą żartu  ;)
    Najmłodsze klocki , pluszaki ... Tak z grubsza  B)
    K
  • Nie mam nastolatków ale może  bilety na koncert albo na Madagaskar ...
  • A moje dzieci dziś wyszperaly dwa prezenty i mają za swoje.nke będą miały niespodzianki 
  • A może jednak tradycyjne prezenty?!;)
  • U mnie super zabawką kreatywną dla 11 i 14 latka okazał się długopis 3d. Dostali wspólnie na mikołajki zestaw długopis, 200 szablonów i ok. 250 m różnokolorowych wkładów. Dawno nie było tylu godzin zabawy wspólnej, i dla całej rodziny wyczarowali własnoręczne prezenciki. 
    Podziękowali 1annabe
  • joachm1 fajny jest ten długopis 3d. Jaki macie? Bo widzę że są różne
  • Jak wrócę do domu to sprawdzę producenta. 
    Podziękowali 1asiao
  • Zastanawiam się nad kupnem gry "Gociniec" Macie jakies opinie, graliście może?
  • Zuzia- taka szmaciana lala może potrafisz uszyć? Moja mała marzyła o takiej ?
  • joachm1 powiedział(a):
    Jak wrócę do domu to sprawdzę producenta. 
    ja tez poproszę informację o producencie, szukam czegoś sprawdzonego
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.