Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

pomysły na prezenty

1161719212229

Komentarz

  • Ja polecam grę Marco Polo
  • No też się zastanawiam czy tam miało być 17 lat czy 7. Bo w co niby 17-latek nie zdołałby zagrać?
    Podziękowali 3Joannna Monira babka4
  • Co myślicie o klockach "Lego" lidlowych, Play Tive? Cena dużo przystępniejsza niż oryginalne, a jak w użytkowaniu? Ktoś ma?
  • Bambidu powiedział(a):
    No też się zastanawiam czy tam miało być 17 lat czy 7. Bo w co niby 17-latek nie zdołałby zagrać?
    17 lat.
    Sama nie mam żadnego doświadczenia w grach dla osób dorosłych.

    Kiedyś miałam styczność z osobą, która namiętnie grała w planszowe rpg. Wydawało mi się wtedy, że jest to mniej więcej na takim samym poziomie co trudniejsze planszówki, ale jak opowiadała jakie są zasady gry i co trzeba zrobić żeby się w ogóle zabrac do tego, to głowa mała ;) No trochę się zraziłam szczerze mówiąc.
    Dlatego napisałam o tym żeby ta gra była przystępna dla 17 -latka :)

    Dziękuję za propozycje - czekam na jeszcze :)

  • ale nie pastolowo zielonego ze święcacymi kółeczkami :P
  • ale przyznaję że tanio! :)i cieszę się że się udało
  • tia tyle że ja nie wiem czy to coś jest sensowne :D haahah opinie ma swietne, ale nigdy tego na oczy nie widziałam, siedzi w kartonie  w piwnicy i czeka na pod choinkę :)
  • Stroik kamerton kapodaster stojak do gitary podgitarnik podnózek pulpit nuty cd
  • No jak 17 to wszystkie powyższe będą dobrym wyborem @mayamima.
    @Malgorzata a my w Trival Pursuit zagraliśmy raz i tyle. Potem leżała długo na półce. Nie mam pojęcia co się z nią potem stało. Nikt nią nie był zainteresowany. Same zasady świetne, wykonanie gry też super ale spora część pytań wg nas była beznadziejna. Takie co to nic pożytecznego nie uczą, jakieś takie0 newsy ze streamline'u, życia gwiazd tudzież plotek.pl Może to jakaś inna wersja była? Bo zgodnie wszyscy uznali, że gra byłaby rewelacyjna gdyby tak pytania były z jakichś rozwojowych dziedzin i przyswojenie informacji dawało jakąś konkretną wiedzę  
  • No u nas też dobre parę lat temu to było.
  • gra DIXIT rewelacja dla młodzieży, dorosłych i dziadków
    dla 4-6 osób
    skojarzenia, abstrakcja, wymyslanie hasła do obrazków
    zestaw podstawowy to karty i plansza mała i 6pionów i 6x6 kartoników,
    można wzbogacac o następne karty

    gra na czas np. wyznaczyć pół h lub 1 h albo do konca punktów czyli 30 (chyba)

    sprawdzona gra przez dzieci i nastolatki oraz ciotki i wujów na urodzinach domowych :)
    Podziękowali 1Felicyta
  • Ja dołącze się do miłośników Catana i Splendora. Gram z moimi dziecmi ale grałam też na wyjeździe ze znajomymi. Super!
    Podziękowali 1Katanna
  • Uff. Dzięki wam kupiłam wlasnie Sztukę podróżowania, Zwiadowców  i Splendor. A myślę o długopisie 3d na styczniowe urodziny.
  • Ja polecam Rummikub, gra dla całej rodziny. Rozwija zdolności matematyczne. Moje dzieci grają chętnie od 2 lat.
    Podziękowali 2Aniuszka Joannna
  • Kupilam dlugopis 3di i 10 rolek tych wkladow  :D
  • to za jakiś czas, proszę, podzielcie się wrażeniami z użytkowania tego długopisu 3D
    Podziękowali 2Rien In Spe
  • Dziękuję za podane tytuły.
    Zdecydowałam się na Splendor i Carcassonne, a przy okazji dla siebie wzięłam Patchwork i Hanabi :D
  • @Joannna ;długopis 3 D był obiektem zainteresowania mojej córki (uzdolnionej plastycznie) przez miesiąc (miała wtedy 8 lat). Zrobiła z jego pomocą dużo (ramki, wazoniki, biżuterię itp.). Szybko jej przeszło, długopis leży i się kurzy niestety. Może inne dzieci bardziej się zainteresują.
    Podziękowali 2Joannna Katanna
  • Pomysły na prezenty:
    Ewangelia na każdy dzień na rok 2019
    kalendarz ścienny lub biurkowy
    krem do rąk Ziai z proteinami kaszmiru i masłem shea
    torba na zakupy z Pepco ciemna z błyszczącym ciemnym lampasem, estetyczna 4,99 zł
    książki
    płyty
    kosmetyki
    etui do okularów
    serwetki papierowe świąteczne na stół (to na przykład dla dalszych znajomych, taki prezent mega symboliczny)
    Podziękowali 1Katanna
  • Dla dzieci:
    samochodziki,
    lub samochody zabawki
    klocki lego ma się rozumieć
    Dla nastolatki kupiłam kalendarz Youcat, choć wiem, że chyba najbardziej ucieszy ją forsa.
  • ja mojego  dla herbacianego maturzysty kupiłam dzbanek ceramiczny 1,7l z zaparzaczem i podgrzewaczem + trzy pasujące czareczki

    przyszło i wygląda bardzo porządnie


    Zobacz obraz rdowy
  • Wiecie gdzie stacjonarnie i niedrogo można kupić squichi( zgniotka) najlepiej pachnącego? Tudzież sprytna plastelinę?
  • Jedno i drugie było w Biedronce. Może jeszcze jest. Ostatnio widziałam. Sprawdź chiński sklep. Ale tam podróby różne...
    Podziękowali 1MAFJa
  • edytowano grudzień 2018

    Agnicha powiedział(a):
    Party time
    Swietna gra dla mlodziezy doroslych
    Swietna
    @Agnicha, która? Czy to może wszystko to samo tylko szata graficzna inna?





  • A gra Taboo była już tu kiedyś wspominana? Dużo smiechu przy niej jest. Trzeba 'opisać' słowo nie używając zabronionych słów. Świetna i dla młodzieży i dorosłych. 
  • edytowano grudzień 2018
    @PaniWiosna, gąbki do zmywania w prezencie mojej młodzieży, choćby i w kształcie serca, to jest myśl... :D :D :D
    Podziękowali 1Skatarzyna
  • Gumki do mazania w kształcie piłek, autek lub nosa.
    Notes jak tabliczka czekolady. Olowki różne śmieszne. Pudełka, bombki w kształcie mopsow itd dużo różności to fakt jest Tigerze 
    Ciekawe też plastyczne. 
    My kupiliśmy na Mikołaja dla dorosłego zestaw malarski: płótno, farby akrylowe i pedzelki oraz ołówek, kompletny zestaw, za 7 euro. 
    Podziękowali 1AgaMaria
  • O my też kiedy 9 latce zestaw malarski kupiliśmy. Ale była Happy
  • Pirograf!
    Podziękowali 1In Spe
  • A ten sklep flying tiger ma swoje produkty do kupienia na internecie ? 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.