Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

pomysły na prezenty

1151618202129

Komentarz

  • MAFJa powiedział(a):
    Ok . Tylko ze on chce 3 to może 6 od razu :-) 
    Nie bo po 2 osoby mozna jeździć;)
  • @joachm1 udało Ci się sprawdzić tę firmę?
  • Przepraszam wczoraj wieczorem internet u nas siadł. Zdjęcia z telefonu nie wstawię, nazwa firmy jakaś dziwna ale to jest dokładnie taki długopis jak na tej aukcji https://allegro.pl/oferta/oryginal-3d-pen-dlugopis-drukarka-az-200-szablonow-7231497715. Tylko ja kupiłam jedzcze dodatkowe wkłady bio tych oryginalnych to mało tam...
    Podziękowali 1Felicyta
  • My zamówiliśmy 3 z rabatem i darmowa wysyłka 
  • Może potem przestali dawać ;-)
  •  dają teraz sprawdziłam

  • joachm1 powiedział(a):
    Przepraszam wczoraj wieczorem internet u nas siadł. Zdjęcia z telefonu nie wstawię, nazwa firmy jakaś dziwna ale to jest dokładnie taki długopis jak na tej aukcji https://allegro.pl/oferta/oryginal-3d-pen-dlugopis-drukarka-az-200-szablonow-7231497715. Tylko ja kupiłam jedzcze dodatkowe wkłady bio tych oryginalnych to mało tam...
    a jak z wydajnością? ile figurek można zrobić z jednej rolki wkładu?
  • O, a ja juz kupiłam bez promocji Twistcara :/
  • Eee Aga85 ja kupiłam rowerek z Lidla za taką kase a bez porównania jakosc i fun.....
  • My bez rabatu chyba bysmy nie kupili.. No i jeszcze darmowa wysyłka. Fajnie
  • O jutro go bedziesz miała. Ja sie uparlam ze bez rabatu nie kupuje;p tylko ostatnio byl tez rabat na te rowerki a tym razem nie ma.
    Podziękowali 1MAFJa
  • Mafja - twój mąż ma rację,  kupcie 3. Mój maz się dziwił że kupiłam 3 hulajnogi  dla młodszej trójki (a jest między nimi po 2 i pół  roku roznicy),  bo mogą się. dzielić.  Nie,  bo albo jeżdżą wszyscy albo żadne.  
    A co dopiero trojaczki...  
  • Fajne niedrogie prezenty dla starszych nastolatków/ młodych dorosłych obu płci - macie pomysły? Bo większa ilość potrzebna.
  • @uJa dzięki  :) załapałam się na dwa twistcary  :)
  • edytowano grudzień 2018
    Podajcie link do tych twistcarow z promocji
    @uja

  • No to mamy dla trojaczków 3 twistcary i 1 warsztat jeżdżący drewniany. Bo wcześniej koncepcja była na 3 różne rzeczy. Wiadomo o co wojna będzie..
  • edytowano grudzień 2018
    UJa nie umiem określić wydajności wkładów, dokupiłam z 200 m zrobili kilkanaście niedużych breloczków, nie wiem ile zabawowych prób było ale w pudle jest jeszcze dosyć dużo na tych motećzkach.no i były jeszcze te z kompletu... :#
  • Ja jednak zrezygnowałam. To taki prezent ze on i nic innego a nie wiem czy by se poradziła plus u nas średnie warunki..
  • W żadne rabaty ani promocje ani obniżki nie wierze.
    A już wogole o tej porze przed świetami.

    Podziękowali 1babka4
  • uJa powiedział(a):
    Mafja wchodzisz na twiscar i wpisujeszw koszyku kod rabatowy MEGAPREZENT LUB PREZENT2018. i obniza ci cene do 118 zl.
    @Monira- zacytuję co by Ci nie wykupili ( kilku kolorów już nie ma)  :)
    Podziękowali 1Monira
  • uJauJa
    edytowano grudzień 2018
    Bridget powiedział(a):
    W żadne rabaty ani promocje ani obniżki nie wierze.
    A już wogole o tej porze przed świetami.

    Nie musisz;p jak mówię że jest obniżka to znaczy ze jest, to znaczy że obserwowalam strone i ceny kilkanaście razy na przestrzeni tygodni i wylapalam moment w którym bylo najtaniej. 
    Podziękowali 2Aga85 MAFJa
  • Potwierdzam, płaciłam więcej niż uJa.
  • Kto jak kto ale uJa na cenach się zna;)
    Podziękowali 3In Spe Sylwunia kluska
  • Szukam gry planszowej dla 17-latka - ostatnio się w nie wciągnął i zażyczył na prezent.
    Monopoly i scrabble ma.
    Co możecie polecić, bo jest cała masa gier do wyboru, a nie wiem za co się zabrać? Ma być tez coś w co się da grać w dwie osoby.

    Myślałam o grze 'Catan' albo 'Wsiąść do pociągu', ale czy nie będą za trudne jak na początek?

    Ratujcie



  • Splendor fajny ale ja nie mam zbyt duzego porowniania.
  • Wsiąść do pociągu, Osadnicy z Catanu to bramy do świata gier planszowych. Absolutnie nie za trudne. Obie fajne. 
    Podziękowali 1Joannna
  • Splendor też fajny ale któraś z tamtych dwóch na początek będzie lepsza. 
  •   Carcassonne też bardzo dobre i raczej proste
    Podziękowali 1Joannna
  • @mayamima, w dwie osoby, proste zasady a bardzo fajne, wymagające myślenia i planowania to Kalaha / Mancala. Jak jeszcze drewniana z ładnymi kamieniami to też wizualnie atrakcyjna. Ale to wyłącznie na dwie osoby.
  • I Abalone. A jesli ma być również dla większej liczby osób (do 4) to Abalone Quattro. Ale nie wiem czy jeszcze dostępne.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.