Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

pomysły na prezenty

1171820222329

Komentarz

  • Quintana powiedział(a):
    A ten sklep flying tiger ma swoje produkty do kupienia na internecie ? 
    Chyba nie, a my dziś znów byliśmy. Mamy super kredki, gumki - autka z napędem oraz dwa male piórniki.
  • a moja  córka kupiła tam dla siebie  coś,  co w pierwszym momencie wydało mi się trochę dziwne...
    dziecko w łonie matki - puzzle 3D
    ale ona studiuje pielęgniarstwo, na dodatek ma praktyki na położnictwie więc może jakoś to się wpisuje w całość :D
  • edytowano grudzień 2018
    @Agnicha gdzieś lokalnie te grę kupowałaś? Bo mi sprzątnęli sprzed nosa a przez net już nie zdążę.
  • Mam nadzieję, że jest jedna bo nie znam okolicy.
  • Pirografia:

  • 30% @Agnicha??? Takiej zniżki jeszcze na KDR nie widziałam.
  • To jest ta na grabowku za rosmanem?? Przy przystanku?
  • @Agnicha a mogłabyś zobaczyć czy są te gry? Bo nie chciałabym jeździć nadaremnie a 2-3 potrzebuje.
  • Zna ktos grę Celestia? Dla jakiego to wieku i czy dobra?
  • Jaki drobiazg dla brata? Klasyczny typ co wszystki ma, nie interesuje sie niczym;d więc coś małego bo i tak mu sie nic nie spodoba. Pomóżcie.
    Podziękowali 1AgaMaria
  • Czapka/ rękawiczki/szalik
    Jakis zabawny pendrive
    Podziękowali 2uJa AgaMaria
  • albo jakieś dobre słodycze/kawę/zestaw herbat
    Podziękowali 1uJa
  • @uja, mój tata tak ma, że wszystko ma...
    Ale lubi chodzić na grzyby, więc kupiłam mu kiedyś nożyk z małą taką miotełeczką - był zachwycony.

    Potem dokupiłam wiklinowy na grzyby koszyk (Oplotłam niebieskimi światełkami na choinkę - takimi na baterie) i też był zachwycony.
     
    Tato robi też czasem nalewki czy soki - kupiłam więc małe kolorowe buteleczki z takimi kapslami jakie kiedyś były w butelkach z piwem. 

    Takie niby głupoty, ale widać było, że mu się naprawdę podbały! 

    Mężowi mogę zawsze kupowac książki i skarpetki. Nieustanne zadowolenie...
    Podziękowali 1Katia
  • tatę to już w ogóle pominełam, ja nie wiem co z tymi chłopami jest nie tak, że jak nie dasz za prezent 3-4 stówek to im nie podpasuje
  • Kup książki kucharskie. (Chyba projektuje swoje pragnienia, żeby mąż gotował... :-)),
  • edytowano grudzień 2018
    @uJa, kupiłam bratu otwarte bilety do kina. Był bardzo zadowolony.
    Mój mąż lubi dostawać  jakieś bardzie fikusne, lokalne piwa, za to nie cierpi skarpet :p

  • Tacie kupiłam portfel, myślę że z chęcią wymieni, bo stary juz niewygledny.
  •  Ja kupilam rodzicom jogurtownice bo mama byla szczerze zdziwiona, gdy uslyszala, ze cos takiego istnieje i widac bylo, ze chcialaby miec. 
  • U nas dla mezczyzn- koszulki z fajnymi napisami, nadrukami i odjechane skarpety. 
    Adam na stepie np.
    Podziękowali 1AgaMaria
  • edytowano grudzień 2018
    A najstarszej corce prezent z serii “witamy w realnym zyciu”- blender z miska, malym mikserem i trzepaczka do nalesnikow  :D

    Najmlodszej za to lalke, ktora polecala kiedys @Joanna36 - skosnooka Paola Reina Liu.
  • ja dla M hobbit wersja reżyserska na DVD z olxa :-) , tacie to my tez z mama raczej wspólnie robimy.. tzn zdjęcia, ew. Kosmetyk jakiś czy slodycze
  • MAFJa powiedział(a):
    ja dla M hobbit wersja reżyserska na DVD z olxa :-) , tacie to my tez z mama raczej wspólnie robimy.. tzn zdjęcia, ew. Kosmetyk jakiś czy slodycze
    O, to M też fanem Tolkiena? My prawie całą rodziną, z Zofią na czele ;)
  • Tak aczkolwiek w wersji szklanego ekranu. 
  • mader powiedział(a):
    @uJa lokalizator kluczy :)
    (Czy czegokolwiek innego).
    O nawet nie wiem co to, ale chetnie bym sobie z 5 kupila jesli to dziala tak jak sobie wyobrażam.
    Podziękowali 1MAFJa
  • In Spe powiedział(a):
    A najstarszej corce prezent z serii “witamy w realnym zyciu”- blender z miska, malym mikserem i trzepaczka do nalesnikow  :D

    Najmlodszej za to lalke, ktora polecala kiedys @Joanna36 - skosnooka Paola Reina Liu.
    Co to jest trzepaczka do naleśników?
  • uJa powiedział(a):
    In Spe powiedział(a):
    A najstarszej corce prezent z serii “witamy w realnym zyciu”- blender z miska, malym mikserem i trzepaczka do nalesnikow  :D

    Najmlodszej za to lalke, ktora polecala kiedys @Joanna36 - skosnooka Paola Reina Liu.
    Co to jest trzepaczka do naleśników?
    wyobraziłaś sobie, że się je trzepie tak jak dywany?  :D
    Podziękowali 1In Spe
  • Jeżeli ten lokalizator to to co myślę to kiedyś dawno temu jeszcze w technikum miałam breloczek co dzwięczał jak się klaskało . Łatwo było klucze zlokalizować ale ten breloczek był niewierny... zniknął w szatni z kieszeni ( ale klucze chociaż zostały).
  • teraz to chyba ten lokalizator łączy się jakoś ze smartfonem - w każdym razie ja tak sobie wyobrażam XXI wiek ;)
  • tia jak to właśnie smartfona szukam najczęściej ( zwykle wyciszonego ;) )
    Podziękowali 1Katina
  • On dźwięczy jak klasniesz właśnie.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.