Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wątek spódnicowy

191012141524

Komentarz

  • Bardzo mi sie podoba, ja w takich nie wygladam dobrze, ale na kims uwielbiam.
  • @Agnieszka82 , dzięki za podpowiedź. 
    Wyczailam http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6497701835

    Ale z drugiej strony za tę cenę to jakość musi być na jedno pranie xD
    No nie dogodzisz :D 
  • to z aliexpresuu za parę dolarów

    na pewno nie opłaci się jej w Polsce kupować
    Podziękowali 1Agnieszka82
  • Tak, szuka jej właśnie na Ali :P 
  • Ja tez na alie szukam :-)
  • Eee Marcelina, taka do polowy lydki to ladnie i z balerinami i do adidasow jesli pojdziemy za obecnymi trendami   :)
    Mi sie takie bardzo podobaja. Ale dla mnie wazniejsze od chudych lydek jest wciecie w talii w tego typu spodnicach. Niestety go jeszcze po ciazy nie mam :(
    Podziękowali 1Felicyta
  • Ale nogi muszą być dluuugie. Plus talia ładna.
  • uJauJa
    edytowano marzec 2017
    Uszyłam sobie do pracy, spódnicę z koła do pół łydki dodatkowo z tiulem pod spodem, wygląda "obszernie" ja do chudych i długonogich nie nalezę (ale mam zgrabne łydki) ta spódnica to miał być taki trochę żart :D ale naprawdę fajnie się w niej wygląda, uszyję sobie też na codzień, tylko już bez tiulu.


    tu mnie trochę widać: https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/16681541_1686080055022425_2726434128712209016_n.jpg?oh=49cb97568de05cad6c41efd1661eb4b3&oe=595ECC0A

    "wielka dupa" to efekt 6 metrów tiulu pod spodem :) więc ta na codzień zdecydowanie będzie bez tiulu :)


    Podziękowali 3Dorotak balum Katia
  • @uJa bardzo fajnie w niej wyglądasz
     Mi się taka marzy ale moje łydki zdecydowanie nie powinny być podkreślane
  • Grubo bo i osoba i spodnica gruba; ) tak samo wyglada w niej osoba w rozmiarze 36 czyli nie gruba, gdzieśtam foty to wkleje później. 

    ale taka miała być;) to tylko na "występy" tak jakby paniom w zespolach ludowych powiedzieć że grubo wygladaja;) no ale grubo to prawda
    Podziękowali 2Skatarzyna Katia
  • @uJa , nie garb się.
  • Moze wystarczyloby ja troche - doslownie pare cm obnizyc - np dajac szersza tasme (gume?) w pasie. Wtedy podkreslilaby ladnie wciecie w pasie i poczatek bioder i od razu byloby chudziej ;)
  • Może polecicie jakieś spódnice maxi? Czy jest gdzieś może wątek dotyczący tez sukienek?
  • Ja kocham tiulowe spodniczki! Tylko one mnie nie kochają, wyglądam w nich tak grubo ze aż sie patrzeć nie mogę. Ale ale juz sobie wykombinowalam, ze może tak zle nie bedzie z tym tiulem jesli kupie sobie spodnice tylko z jedna warstwa tiulu - wtedy może bedzie ok. Juz na allegro sobie upatrzylam taka jedna, druga tez tiulowa ale taka właśnie zwykla spódniczkę a nie bombę z warstwami. Zamówię i zobaczę jak wyglądam :-)
  • Zdaje sie ze mi najbatdziej pasuja spodnice tuby. Tez mam taka upatrzona jedna, czeka w kolejce na zakup.

    a juz w ogóle mój hit co mi się po nocach sni to właśnie spodnica rozkloszowana z kola! Z kieszeniami! Kolejna w kolejce czeka :-) na zakup :-)

  • ciulowe spódnicki są dla dziewcynek!
    Podziękowali 4kiwi asiao Rejczel Cart
  • @Agnieszka82 mi tez co do zasady nie pasują tiulowe. U mnie sprawdzila sie ta, ktora linkowalam bo nie jest obszerna (tylko 2 warstwy+podszewka) i zmierzylam 10 bluzek na górę, zeby proporcje byly dobre. I dość krotka bluzek nosze na spodnice, bo jak wloze do środka, to ta gumka w pasie przywodzi na myśl skojarzenia z baleronem (nosze 40)
    Podziękowali 1Agnieszka82
  • No takie bomby to na pewno dla dziewczynek ale takie elegąckie to dla dużych :-) ja sobie taka jedna warstwową upatrzylam i zdaje sie bedzie calkiem spoko :-)

  • A do takiej tiulowej spódnicy i dopasowanej bluzki co jeszcze na górę? Jakaś marynarka, żakiet, jaki fason? Ramoneska najbardziej chyba, ale potrzeboealabym coś elegantszego.
  • Nie to ładne co ładne, tylko co się komu podoba :wink: 
  • Milamama powiedział(a):
    Nie to ładne co ładne, tylko co się komu podoba :wink: 
    jakby oczywiste, choć jakby się bardziej przyjrzeć, to jak cię widzą, tak cię piszą ;)
    i z reguły nie tylko w lustrze, ale i w cudzych oczch, a zwłaszcza na zdjęciach ;) chcemy dobrze!
  • Tak jest @Elunia :)
    @Skatarzyna ja jestem aż nudna w stonowanych strojach, no zawsze wolę czuć się bezpiecznie :wink:  takiej tiulowej spódnicy nie mierzyłam jeszcze, ale mam przeczucie, że to było by to! Tylko pewnie się nie odważe :)
  • ale zobacz to na zdjęciu!
    Podziękowali 1Milamama
  • Ok :) cykne w przymierzalni, wyśle wam i będziecie szczere, ok? Jeśli w tak zwanym międzyczasie cos innego mnie nie oswieci :wink: 
  • @Elunia, jak w cudzych oczach świetnie, to świetnie.
    Ale jak tylko w lustrze, to można się zaskoczyć in minus. Wolę, jak na mnie córka spojrzy, jest bardziej krytyczna niż lustro !
  • Majka Jeżowska królową stylu!
    Elunia powiedział(a):
    A dyskusja o spódnicy uja to mnie już rozbawiła. Łowiczanki to dopiero grube w tych swoich strojach. Przecież ona pisała, że to żart, strój do pracy z dziećmi i przypuszczam, że tam jest uważany za śliczny. Małe dziewczynki są zachwycone, mnie się bardzo podoba kolor.

  • nie, no pewnie, styl "dzidzia piernik" jest stary jak świat! 
  • Elunia powiedział(a):
    Skatarzyna powiedział(a):
    Majka Jeżowska królową stylu!
    Elunia powiedział(a):
    A dyskusja o spódnicy uja to mnie już rozbawiła. Łowiczanki to dopiero grube w tych swoich strojach. Przecież ona pisała, że to żart, strój do pracy z dziećmi i przypuszczam, że tam jest uważany za śliczny. Małe dziewczynki są zachwycone, mnie się bardzo podoba kolor.

    Stylizacja Jeżowskiej na scenie mnie przekonuje tak jak i tysiące zachwyconych w tamtych czasach nią dziewczynek. Tak samo bawią mnie stylizacje 70-letniej Rodowicz bo jest kolorowym ptakiem oraz nie oburzają rozciągnięte swetry Nosowskiej bo to też jest kreacja artystki. Gdyby wszyscy wyglądali stylowo, stosownie i elegancko to nie miałybyście o kim gadać :)
    ale ja się zgadzam, nie kwestionuję! :)
  • M.J.  jako gwiazda Wiosny Głubczyckiej to chyba największy sukces owych czasów!
  • e tam. czasy się zmieniają, moda się zmienia, zmienia się to, co komu pasuje i co przystoi. A tiul jest popularny, bo jest tani, i sieciówkom bardzo łatwo uszyć z niego efektowną spódnicę.
    kompleksy i "jak ja wyglądam na zdjęciu" też można sobie wsadzić. ja w liceum miałam kompleksy i mnóstwo pomysłów, co mogłabym sobie zoperować ;) zobaczyłam po paru latach zdjęcia i nie mogłam w to uwierzyć. I już nie mam, no, prawie ;)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.