Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

kto jest teraz chory?

123457»

Komentarz

  • Mój jeden miał ospę w ferie, czyli dwa ostatnie tyg stycznia, 3 tyg siedział w domy i w tym 3 tygodniu bez wychodzenia zalał go katar. Teraz chodzi już do przedszkola, na razie się trzyma, dostaje entitis pod język od około tygodnia. Drugi już 3 tydz  siedzi w domu z osp, a właściwie po osie,  tez dostaje entitis od tygodnia  i na razie cisza.W poniedziałek planuje posłać go już do szkoły. 
  • Ojejuju powiedział(a):
    lekarz mówi, że Heviran jest dla dorosłych którzy zachorują na ospę, a opryszczka to bardzidj kosmetyczny problem niż choroba. niestety
    Załatwiłam sobie receptę na Heviran u swojej dentystki 
    wzielam tak jak na ulotce 
    to było w 2013 roku chyba.
    przed ta kuracja miałam okres ze opryszczka goniła opryszczkę 
    ostanie to usta i broda 
    juz mi cierpliwości zabraklo
    choc przyznam, ze miałam moment zawahania po przeczytaniu ulotki 
    małe desperacja była wieksza 
    po kuracji miałam spokoj przez 2 lata jakis tak, zero opryszczki 
    potem nawet jak cos sie zaczynało robić to wystarczył zovirax i dosłownie na drugi dzien śladu nie było 
    teraz podobnie, jak wyskoczy to chwile moment i jej nie ma, a jak wyskakuje to jest naprawde maleńkich rozmiarów, ot jeden, dwa pecherzyki a nie jsk wcześniej na pol twarzy 
    Mam teraz maść Aklovir- nie wiem czy dostępna w Pl, dla mnie naj z najlepszych. 

    ja miałam na ustach i na...... pośladku 
    pomoc moze wyskoczyć na każdym kawałku ciała 
    moj ginekolog ( bo do niego poleciałam jak mi pierwszy raz wyskoczyła na pośladku, bo myślałam ze cos przytargałam z hotelowego basenu i toalet) powiedział ze z dwojga złego lepiej na dupie niz na ustach 
    no, tyle ze ciezko siedziec, ciezko leżeć i boli bardziej 

    Podziękowali 1Nika76
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.