Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

wątek sukienkowy

189111314140

Komentarz

  • Po pierwsze to w niedziele bedzie raczej chlodno wiec dlugi rekaw i cos na wierzch. Po drugie- jechac/wyjsc do miasta i wypatrzyc cos dla siebie.
    Ja bym nie kupowala zadnych specjalnych sukienek do karmienia. Mozesz wyjsc z Malenstwem do innego pokoju( jesli to w domu) lub innego pomieszczenia( jesli w lokalu) i spokojnie nakarmic. Jesli by byla jakas ladna ale zabudowana to na stronie mozna przeciez sobie rozsunac suwak i pojechac z tematem :) Wiadomo, ze najlepsza w tym celu bylaby bawelna lub jakis material z domieszka elastanu. 
    Ja tez przez internet nic nie kupuje, popatrzec moge ale tak jak niewierny Tomasz- jak nie sprawdze - to lipa.
  • No wiec jesli tak, to moze taki fason, zeby miala dekold zakladany tak na krzyz, kopertowo. Material sie liczy, fajny miesisty, rozciagliwy i miekki. I musi byc ladna!!!
  • To moze lepiej ładna elegancka bluzka i spodnica? 

    Jak w lokalu, to bym w torbie miala druga bluzkę na zmianę.

    Btw 2 tygodnie temu byl chrzest mojego syna. Bylam w dopasowanej sukience, ale impreza w domu.

  • No wlasnie, latwiej bedzie kupic ładną bluzkę niz w 3 dni znaleźć sukienke spelniającą kryteria..
  • Ja w sumie rozumiem @PaniaWiosne . Moze nie bedzie latwo znalezc sukienke spelniajaca wszystkie kryteria ALE jak juz czlowiek znajdzie- to wskakuje w kiece i jest ubrany i ma z glowy. Spodnica + bluzka to jest troche trudniejsze polaczenie, bo juz 2 elementy musza do siebie pasowac.... A pisze @PaniWiosna ze jeszvze nie wrocila do swoich normalnych ksztaltow. Wtedy w bluzce i spodnicy wyglada sie, sorry ale jak baleron. Mam w myslach siebie po porodzie i sie tak wczuwam...ja bym wygladala jak baleron :p Glosuje za sukienka!!!
    Podziękowali 1Pipijo
  • Bez przesady @Rejczel !
    Przy posturze @PaniWiosna to najwyzej jak paróweczka ;)
    To przeciez drobna kobieta jest :)
    W baleron nie uwierzę.
    Podziękowali 1Wela
  • No przepraszam za kolokwializm z tym baleronem. Nie znam ani nie eidzialam Pani Wiosny ani nie chcialam urazic. W odniesieniu do siebie bardziej pisalam. Po porodzie nawet jak
    inni mowia, ze supcio i nic nie widac, to jest sie lekko nabrzmialym i zanim to wszystko zejdzie to chwilka musi minac. To byla ravzej przenosnia ;) Zawdze spodnica + bluzka bardziej skraca i przecina sylwetke niz jednolite cos- sukienka. IMHO oczywiscie.
  • ja 3 lata temu dawałam około 180 za kiecke od torelle. smiga do dziś tylko wdzianka wierzchnie zmieniam. są stacjonarnie na pewno przy Rondzie Wiatraczna (jakiś czas temu były)
  • hehe w sunie kazda jest bardzo ładna. W 2 nie wyglądałbym dobrze. A 1 i 3 mega do wynoszenia na inne okazje.
  • Pierwsza sukienka super fajna! Dwojka- mmmmmmm :) kuszaca, dla dziewczyn ktore maja wciecie w pasie i ladne, okragle biodra. To nie jest fason dla sylwetki kolumny. To jest dla klepsydry i gruchy :) Trzecia jak dla mnie lekko babciowa, gustowna ale "out of fassion".
  • Firma kartes kopeprtowe,  eleganckie i spokojnie pierś da się wyjąć a jednocześnie nie  wystaje cały czas. 
  • Agnieszka powiedział(a):

    Ta mierzylam,  bardzo ładnie wygląda, nie tylko na modelce:)
  • 1. Mohito sukienka z kopertowym zakietem. Żakiet łatwo unieść a dekolt spodniej sukienki łatwo naciągnąć i karmić. Po prostu idealne do karmienia;-). Materiał ma domieszczke elastanu i ladnie dopasowuje sie do figury. Dobrze skrojona i odszyta.

    2. Polecana na forum Sol Long Garczynskiej z Dawandy.
  • A.do mnie zaczynają dochodzić kiecki,.które zanabyłam na aliexpress jeszcze zanim dotarła do mnie informacja o byciu w dwupaku. To zrobiłam interes życia :D 
    Podziękowali 1tymka
  • edytowano maj 2017
    @PaniWiosna ja nabylam zacna sukienke do karmienia w sklepie stacjonarnym na warszawskim Bemowie- jak jestes z okolic to podam namiar. Generalnie bardzo dobrze zaopatrzone miejsce...
    Edit: sprawdzilam to Torelle wlasnie
  • Prosze bardzo: "9 miesięcy" ODZIEŻ CIĄŻOWA, Wrocławska 7e - pierwsze pietro pawilonu. Ewentualnie jeszcze "happy mum" w Wola Parku. Powodzenia w szukaniu :)
  • Akurat natknęłam sie na taki artykuł. Moze mamom karmiącym sie przyda
    http://gosc.pl/doc/3877533.Kochasz-i-karmisz/2
  • Ale to sukienki przed kolano. Jak noga z zylakami to do kitu. To moja uwaga bo się interesowalam tymi sukienkami niedawno.
  • A może warto panią Karolinę zagadnąć o krótką serię sukienek dłuższych? Miałam z nią kontakt i wydaje się bardzo w porządku.
    Podziękowali 2Małgorzata32 Joannna
  • Dorotak z tego co sie zorientowalam to na razie sporo schudlas :-) to pociesz sie chwila z tymi nowymi sukienkami.. moj brzuch wisi jak worek.. chyba ze cos zjem to napelnia sie od razu.0 miesni. ale udalo mi sie na Pasche fajna sukienke nabyc w c&a kopertowa ladna tania i jeszcze na pocieszenie dla mnie rozmiar 38 ale nie wiem kto to mierzyl ;-)
  • @MAFJa, jak masz szanse wygospodarować ok pół godziny dziennie na ćwiczenia, to poleacm FIT MOM na fb ;) W maju ma ćwiczenia na dolną fałdę. Mi po tygodniu fałda mniej zwisała, mimo, że kg nie ubyło. Niestety, ja muszę zmienić "zestaw", tego trochę żałuję, bo liczyłam, że zdążę bardziej się wylaszczyć przed kolejną ciążą... ;)
    Podziękowali 1gabriela
  • Weszłam na tą stronę
    od razu do zakładki do karmienia/ eleganckie i wychodzą mi zwykłe dresowe worki z zameczkiem;/

    Jednak od sukienki do karmienia oczekuję jakiegoś kroju który będzie tuszował pociążowy brzuch (oczywiście dopuszczam że ten brzuch po ciąży mam tylko ja :D a reszta pań z porodówki wychodzi płaska i zgrabna)
    Podziękowali 3Ania_B Małgorzata32 Wiol
  • Ja czekam na serię sukienek od Marie Zelie zapinanych z przodu, już wrzucali na fb zajawkę. No mnie się te kiecki podobają, gdyby nie okoliczności to miałabym wszystkie :D 
  • A widziałaś na żywo? Ja czerwoną melię na koleżance i ostygła moja miłość ;) niemniej szmizjerkę pewnie podjadę przymierzyć 
  • Widziałam czerwona... Bardzo mi przypadła do gustu. ;) No ale to takie marzenie na potem :D 
  • Włożysz coś do kieszonki i masz efekt push up:))
    Podziękowali 1Madika
  • edytowano maj 2017
    Zastanawiam się nad taką bo w ogóle nie mam.
    https://www.floryday.com/fr/Modaux-Florale-Manches-Longues-Maxi-Decontracte-Robes-m1029277
    Tylko nie wiem co to jest material modaux. A już wiem ;)
    Podziękowali 3Milagro Rejczel awia
  • Ja wogole stracilam wene odziezowa
    Nic mi sie nie podoba
    I jest zimno i najlepiej mi sie chodzi w jenasach i bluzie
  • Wow @Odrobinka teraz i ja sie zastanawiam  :D
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.