Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

wątek sukienkowy

11112141617140

Komentarz

  • Proszbardzo. Ta jest tragiczniejsza.
    Wygląda, jakby była zrobiona z cukini obranej strugawką do jarzyn ;)

    http://e5.pudelek.pl/ad3d2ad907107d043f585ed168abeab0e5cb59ff.jpg

  • aaaa co to??? Straszna :D
    Podziękowali 1Felicyta
  • Cart&Pud powiedział(a):
    Proszbardzo. Ta jest tragiczniejsza.
    Wygląda, jakby była zrobiona z cukini obranej strugawką do jarzyn ;)

    http://e5.pudelek.pl/ad3d2ad907107d043f585ed168abeab0e5cb59ff.jpg

    przeczytałam opis, umarłam ze śmiechu, zobaczyłam obrazek umarłam z wrażenia! 
    Podziękowali 3Sylwunia Cart mamaw
  • W poniedziałek w Lidlu są szmizjerki piękne za 39.90 z dodatkiem lnu. Rozpinane w większości więc do karmienia ok. Ja będę polować. Do rozmiaru 44.
    Podziękowali 1uJa
  • Ej to super. Pod warunkiem ze ta pierwsza nie jest za milion monet :D
    Ja mam zawsze za malo torebek...
  • @ola_g, przyszła moja paczka z carry, spódnice rozmiarowo ok, "rozciągliwe" sukienki i koszula męża też, za to podlinkowana przeze mnie wyżej sukienka (http://carry.pl/pl/strefa-wyprzedazy/8340-sukienka.html#/kolor-czarny) okazała się modelem dla płaskobiuściastych, skończy więc żywot przerobiona na spódnicę, bo materiał bardzo przyjemny i nie opłaca się chyba odsyłać. Nie ma to jednak jak dobry lumpik z przymierzalnią ...
  • domi powiedział(a):
    @ola_g, przyszła moja paczka z carry, spódnice rozmiarowo ok, "rozciągliwe" sukienki i koszula męża też, za to podlinkowana przeze mnie wyżej sukienka (http://carry.pl/pl/strefa-wyprzedazy/8340-sukienka.html#/kolor-czarny) okazała się modelem dla płaskobiuściastych, skończy więc żywot przerobiona na spódnicę, bo materiał bardzo przyjemny i nie opłaca się chyba odsyłać. Nie ma to jednak jak dobry lumpik z przymierzalnią ...
    A da się w niej karmić?  Jest rozciagliwa?
  • Jest to cienka tkanina bawelniana, z takąż podszewką, w ogóle się nie rozciąga niestety,ale jak pisalam materiał bardzo przyjemny w dotyku i przewiewny. Poza tym ma jakiś taki krótki górny stan,konczy mi się juz w polowie biustu
    Podziękowali 1uJa
  • Malgorzata powiedział(a):
    Rejczel powiedział(a):
    Ej to super. Pod warunkiem ze ta pierwsza nie jest za milion monet :D
    Ja mam zawsze za malo torebek...
    Tak średnio to dwie stówy za jedną 
    Czyli płacisz za jedną tylko 


    Lubie torebki ale tyle forsy wybambuszyć? Nie musze miec az takich toreb drogocennych :)
  • @Malgorzata widze, ze tez lubisz podoradzac w sklepach? Me too :D
  • @Rejczel, ale stowa za torebkę. Jesli to jest dobra torebka, to nie jest mega wielka kasa.
    Podziękowali 2asiao AgaMaria
  • Racja. W tej promocji okey. Ale tak? 
  • 200zl za skorzaną torebke to mało. 

    200 za dwie nawet nieskorzane to tez dobra cena :)
    Podziękowali 2AgaMaria Odrobinka
  • monnari ma torebki z plastiku. W ptaku w lodzi z 100 można dostać ładne włoskie i ze skory.
  • na dewanda tez można takie dorwać.
  • Taa, malo. To ja juz nic nie mowie :)
    Podziękowali 1Joannna
  • @Rejczel wpadnij do lidla, jak są skórzane torebki witchen po 280 :#

  • Slyszalam o dantejskich scenach w Lidlu  jak sie kobity bija o jakies durne torebki, wyrywaja sobie ciuchy, tratuja ludzi i sie przepychaja. A potem wielkie ekolożki, placza, ze ktos w futrze idzie... Żal.pl
    Nie musze miec skorzanych torebek zdobytych pazurami...uff ulga.
  • Ależ ja Cię nie wysyłam do lidla z pazurami. Absolutnie! 
    Tylko pomyśl ,jaka to musi być okazyjne cena, skoro ludzi wpadają w taki obłęd  ;)
  • To co sie w tym Lidlu dzieje to jakis obled. Nie mam tu na mysli tylko torebek ale tak ogolnie: ciuchow, butow.
  • Co: karpie? O karpie tez sie tak bija i pchaja? :D Swiat sie konczy...
  • Ale u nas w Lidlu faktycznie towar jest wyprzedawany w moment.
    Chciałam kupić córce kask na rower, poszłam następnego dnia po wystawieniu i już nic nie było :(
    To samo z hulajnogami, na które też się czailam...
  • Mój teść wrócił z lidla po rzucie karpia z porwaną kurtką ... 
    Ale akurat chyba sam biedak się o coś zaczepił biegnąc do lodówek w tłumie :D 
    Podziękowali 1Katia
  • Kasjerka mi powiedziała ze bitwy o wsio co rzuca sa zawsze, biorą po kilka a nawet kilkanaście sztuk i potem cześć odnoszą spowrotem.
    czasem czegoś szukam -nie wpadam z rana na mordobicie, tylko na spokojnie po południu ;) , a potem znajduje to w koszach z przecenami. 

  • Zapomnialyscie jeszcze o crocsach w lidlu.  :D
  • Zobaczylam ten filmik od Pani Wiosny. I smieszny i straszny :D Na crocksy tez sie tak rzucaja?.... O matko ;)
  • Mam wrażenie, ze w Zachodniej Polsce jakoś mniej agresywne te zakupy i bardzo często jest towar, mam rodziców w zach Pl i czasem zajde do Lidla podczas pobytu. Wszystko leży, a u mnie nigdy nic nie ma. Niby ma byc, a nie ma.


    Podziękowali 1Skatarzyna
  • Trochę obok tematu. Polecacie sprawdzone miejsce w necie z bawełnianymi bluzkami,?? np. Takie pod żakiet do pracy. Stacjonarnie znajduje albo workowate coś z nadrukiem albo tak cienkie, że i tak szukałabym znowu podkoszulki.
  • carry
    Podziękowali 1dana
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.