Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

wątek sukienkowy

1119120122124125140

Komentarz

  • U nas tam gdzie drewno, jest lepiej niż gdzie ściana, łatwiej wyczyścić. Jeśli dobrze drewno przygotujesz nie ma odpryskow .
  • Mi się ona po prostu nie podoba... Pierwsza rzecz, której bym się stąd pozbyła, ale musi poczekać, az będziemy remontować cały korytarz i kuchnie. I tak by mocno ucierpiała przy remoncie, bo projekt zakłada wyburzenie jednej ściany, przesunięcie drugiej i postawienie schodów ;) tylko potrzebujemy decyzji sądowej.
    @Dorota, swoją drogą znów nas A.B.reprezentuje, no kobieta jest świetna w tym co robi. Myślę że po dwóch rozprawach, jak już się na nie doczekamy, będzie sprawa rozwiązana ;) 
    Podziękowali 1Dorota
  • edytowano marzec 2020
    Malowalam sadolin kolory ogrodu. Wybralam kolor naturalny len. Robilam tez proby z bialym ale wygladaly jak pomazane. Kladlam dwie warstwy. Zalezalo nam na tym żeby byl przeswit sloi drewnianych i żeby nie bylo plasko. W miejscach najbardziej narazonych dalam dodatkowo akrylowy lakier bezbarwny. Odpryskow nie ma. Gryzmolki niestety tak. Dziury mozna wczesniej zaszpachlowac.

    Edit: pisalam to zanim przeczytalam poprzedni komentarz.
    Podziękowali 1Dorotak
  • Ale wy anektujecie poddasze tak?
    Ile metrów wam przybędzie dzięki temu?
  • andora powiedział(a):
    Ale wy anektujecie poddasze tak?
    Ile metrów wam przybędzie dzięki temu?
    Minimum 30 po podłodze, 16 użytkowej z wysokim dachem na antresole. Ale walczymy z naszą kancelarią o całość,c 2x więcej. Możemy, bo sąsiedzi zajmują 80m więcej ogrodu i cała wspólna piwnice. I ani myślą się przesunąć czy współpracować.
  • W sumie wolałabym te 60 strychu niż piwnice.
    Szczególnie w waszej sytuacji.
    Dzieci do góry papa, a wy salon i sypialnia na dole.
  • Dokladnie tak ;) kancelaria załatwi. Na razie zwolennicy wolnych sądów z dołu uważają, że mają prawo do wszystkiego, bo tak, pomimo posiadania notarialnie mniejszych wspoludzialow niż my ;) szanowaliśmy to, że zajmowali od wielu lat większą część piwnicy i ogrodu, ale jak zablokowali nas z zagospodarowaniem chociaż połowy poddasza, na którym jedynie wieszają pranie, to już nie mamy skrupułów ;) 
  • Macie prawo domagać się sprawiedliwego podziału. 
  • I wtedy wywalę boazerie :D 
    Podziękowali 1Izka
  • Wracam do sukienek, już słońce i czuć wiosnę, więc ostatni dzwonek na ten strój. Dobrze, że dzianina na gumkę w pasie, ładnie będzie kiedyś w ciąży wygaldac..:) 
    Podziękowali 1Karolinka
  • Duzo masz sukienek
  • Lada jest ta bomberka.
  • andora powiedział(a):
    Lada jest ta bomberka.
    Mam dwie i mykam w nich na okrągło. Śliwkowa na zdjęciu i butelkowa zieleń. Żadne swetry już mnie nie przekonują. Nawet te z MZ mierzyłam i jakoś mi nie podeszły ;)

    Leli powiedział(a):
    Duzo masz sukienek
    No, wieszak ledwo daje radę. Ale ja się przy dzieciach przebieram 2-3x dziennie. Teraz miały gluta to moja sukienka jak chusteczka dla 2 latki ;) 
    Podziękowali 1Leli
  • Na swoje usprawiedliwienie dodam, że spodni nie mam w szafie od ponad dwóch lat :) 
    Podziękowali 1Leli
  • znowu idzie wiosna i znowu nie mam butów do sukienki, w kozakach już za ciepło, w baletkach za zimno, macie coś pośredniego? nie skracającego nogi? bez obcasów?
  • Dorotak powiedział(a):
    Na swoje usprawiedliwienie dodam, że spodni nie mam w szafie od ponad dwóch lat :) 
    Bardzo brawarystycznie
  • uJa powiedział(a):
    znowu idzie wiosna i znowu nie mam butów do sukienki, w kozakach już za ciepło, w baletkach za zimno, macie coś pośredniego? nie skracającego nogi? bez obcasów?
    A nieocieplane botki? 
  • @uJa, sukienka sukience nierówna.
    Do dzianinowych, dresowych, swetrowych i boho najlepsze są glany :)
    Do ołówkowych tylko szpilki lub baleriny.

    Są jeszcze sukienki, do których pasują lordsy lub mokasyny. Ale według mnie niewiele takich jest ;)
  • Dorotak- dla mnie do wszystkich pasek

    I z narzutki  bym zrezygnowała
    Najładniejsza ta błękitna
    Choć wole Cię w jednolitych-mimo wszystko

    Będę sie trzymała swojego zdania, że w tych kwiecistych wyglądają pięknie szczuplusieńkie nastolatki

    Ewentualnie może panie z typem urody południowej
    Wtedy jakieś kwiaty czerwone- fajnie :)
     (jukaa, Małgorzata32, annabe...)

    Ale każda z nas ma swoje fiśki i gust
    i fajnie, że sie różnimy


  • Ale Dorotak przeciez wyglada jak nastolatka. 
  • Dorota powiedział(a):
    Ale Dorotak przeciez wyglada jak nastolatka. 
     :D 
  • @Dorotak
    przez Ciebie spojrzałam na sukienki zupełnie inaczej, 
    dziś kupuję kieckę
    a co tam
    Podziękowali 1Dorotak
  • Karolinka powiedział(a):
    @Dorotak
    przez Ciebie spojrzałam na sukienki zupełnie inaczej, 
    dziś kupuję kieckę
    a co tam
    <3 
    Podziękowali 1Karolinka
  • Też bym kupiła..  mam ochotę zadbać trochę o siebie tylko siły nie te. Polecacie coś na ciążę, gruby tyłek, średni biust, słuszny brzuch.. ? :-) 
  • Polecam taką kieckę:
    https://www.zalando.pl/jojo-maman-bebe-print-wrap-dress-sukienka-z-dzerseju-plum-j2629f041-t11.html
    Naprawdę efektownie wygląda, a tuszuje wszystko, co powinna.
    Podziękowali 2MAFJa Hope
  • https://www.happymum.pl/sklep3/d819b,outlet,0-relax_black_long_dress_sale!.html



    Kupiłam sobie tą. Wyglądam w niej o dziwo świetnie.
    Podziękowali 2MAFJa Daga
  • Chyba bez szans .. za bardzo tyłek i uda.. eksponuje.. z reszta Ty nogi długie masz.. 
  • Nie mam. A tyłek i nogi znacznie grubsze niż ty. Naprawdę świetnie leży ta kiecka.
    Podziękowali 2Monira MAFJa
  • @andora bez zdjęć się nie liczy! 

    @Mafja, ja w ciąży nie mogłam patrzeć na ciążowe kiecki. Dlatego chodziłam w normalnych, rozkloszowanych z dzianiny. Kopertowych i noszę do dziś i karmię . Tu pięć dni przed porodem.  Jak ja tęsknię za wakacjami...
    Podziękowali 1kiwi
  • Matko, lato tęsknię... Za brzuchem niekoniecznie xD 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.