Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

wątek sukienkowy

1118119121123124140

Komentarz

  • Dwa razy zwracałam sukienki, bo zamówiłam kilka do przymiarki i założyłam, ze 1-2 tylko zostawię. Oddawałam w takim stanie jakie kupiłam, najmniejszego problemu ze zwrotem pieniędzy nie było. 
  • Predikata powiedział(a):
    Ja się zastanawiam, czy im w ogóle cokolwiek schodzi bez promocji?

    Najnowsze wiosenne carissy. 300zl -350zl za spódnice. Weszły w pt wieczorem, w sobotę rano były pojedyncze rozmiary. I to nie wszystkie. 
    Uszyli 3-4 sztuki z rozmiaru, więc jak ktoś bardzo chciał mieć, to nie miał wyjścia.
    To samo wzór sławny na grupie w myszki - nie ma, wymiotło w dwa dni, a kieca była przeceniona chyba z 400 na 350 'tylko'. 

    Tak, są ludzie, którzy kupują w cenie regularnej. 
  • Wzor w zwierzatka lesne tez wymiotlo w dwa dni. Kupilam ostatnia sztuke w moim rozmiarze. W cenie regularnej - znizka na kdr.  Bluzki estery czarne tez do konca byly w cenie regularnej.
  • O ja... A KDR łączy się z promo? Bo nie korzystałam z KDR ;(
  • Ja też nie zauważyłam.
  • Kdr Minus 20 procent od cen regularnych. Z promo i innymi znizkami nie łaczy się. 
    Podziękowali 1wiesia
  • edytowano marzec 2020
    @jukka, sukienki filomena i hermia sa fajne bez efektu ciotki klotki. Sa to dzianinki cienkie. W jedolitych kolorach bez nadmiaru ozdobnikow typu bufki i marszczenia. Lubie tez prosta codzienna Elwinę.  Z tkanin to niektore spodnice sa fajne. Ołowkowa leto. Prosta driada. W polaczeniu z prosta bluzka naprawde dobrze wygladają.. I jak wyczaiszpromo ktore sa czeste to mozna kupic za okolo 100 zl
    Podziękowali 1Katanna
  • @Cart&;Pud widzisz gruszkę z kluskami na udach w takiej? No moŻe? 
    W sumie nie droga... można zamówić 
  • A pouzywajcie sobie jeszcze, co tam:
     w ostatniej już wszyte zamki do kp :) 
    Podziękowali 3Karolinka Milamama madzikg
  • I żeby było zabawnie, na wszystkich zdjęciach trzech nie mam na sobie nawet stanika do mierzenia tylko podkoszulkę z zatrzaskami do kp xD
  • Lato idzie. Zostaw sobie tą z krótkimi rękawami. Chociaz w innych wygladasz tez swietnie . tylko tak zimowo.
    Podziękowali 2Dorotak Sylwunia
  • edytowano marzec 2020
    Quintana powiedział(a):
    @Cart&;Pud widzisz gruszkę z kluskami na udach w takiej? No moŻe? 
    W sumie nie droga... można zamówić 
    Ona ma dużą różnicę między pasem i biodrami, dlatego pomyślałam, że powinna dobrze wyglądać. To sukienka typu basic, więc na pewno wykorzystasz więcej razy niż tylko na wesele. Sama się zastanawiam nad nią, choć mam zupełnie inną budowę. Tylko sukienki juz mi się nie mieszczą w szafie i musiałabym się jakiejś innej pozbyć... a tego byśmy nie chcieli ;)

    Zamów, problemu ze zwrotem nie ma, odsyłałam kilka albo kupioną przez internet odnosiłam do sklepu, bo tak też można.
    Podziękowali 1Quintana
  • @Dorota dlatego ostatnia ma już zamki. A resztę kalkuluje, czy następnej jesieni będę jeszcze karmić, czy jeszcze nie ;) 
  • @Dorotak pięknie wyglądasz! Mów co to za modele! I zdradź jaki masz rozmiar. Wyglądasz w nich szczupło. 

    Potrzebuje na Komunię syna.
    2 i 3 spokojnie by się nadała.
    Podziękowali 1Dorotak
  • @ewaklara to asteria r 38. W pasie mam 80cm jak się mocno ścisnę, normalnie 84. Będą jasne. Nie wiem, kiedy, ale dziewczyna prowadząca stronę mówiła, że jeszcze przed komuniami - sama chce ten kroj w wiosennych kolorach założyć na komunię córki ;) tylko z polskimi szwalniami bywa różnie... 
  • moim zdaniem bardzo spoko, najlepsza dla Ciebie to ta ostatnia, do drugiej dodałabym pasek

    pomalowałabym boazerię na biało albo jakoś tak, myślałaś o tym?
  • To samo chciałam pisać o boazerii

    Na biało albo szaro?
  • Joannna powiedział(a):
    moim zdaniem bardzo spoko, najlepsza dla Ciebie to ta ostatnia, do drugiej dodałabym pasek

    pomalowałabym boazerię na biało albo jakoś tak, myślałaś o tym?
    Wywalamy ja za dwa lata max :D ale z odmalowaniem dobry pomysł! Ostatecznie wyleci, musimy mieć tylko wyrok sądu, jak z podziałem poddasza, bo będziemy robić schody wewnętrzne i trzeba rozplanować wtedy przestrzeń też na dole.
    W tym roku zamierzam machnąć łazienkę. Chciałam duże lustro, ale już i to spada kilka razy w tyg przy naszych dzieciach, więc chyba jeszcze trzeba odczekać...
    Podziękowali 1Joannna
  • Też uważam, że ta jasna najlepsza :)
    Podziękowali 1Dorotak
  • Dorotak powiedział(a):
    @Dorota dlatego ostatnia ma już zamki. A resztę kalkuluje, czy następnej jesieni będę jeszcze karmić, czy jeszcze nie ;) 
    Numer 6 będzie ;).
    Nie bij!
    Podziękowali 1In Spe
  • @Dorotak, to weź nie maluj jak będziesz wywalić, dwa lata szybko zleca. Szkoda Waszych sił i pieniędzy.
  • Teraz znowu modne , w ładnym kolorze 
  • Można też trochę zostawić i pomalować a trochę wywalić. Pod boazerią są zwykle ukryte różne kwiatki (instalacje), więc warto temat zbadać.
  • Mówi się dwa lata a potem mija dwadzieścia ;) 

    Podziękowali 1Predikata
  • asiao powiedział(a):
    Mówi się dwa lata a potem mija dwadzieścia ;) 

    Może u Ciebie ;) przykro, że masz takie doświadczenia. U nas od kiedy jesteśmy na swoim remonty i inwestycje idą szybciej, niż z góry zakładaliśmy. Tak też będzie tym razem. Boazeria leci z korytarza do połowy kuchni. Mam już nawet stolarza do mebli kuchennych zaklepanego ze szczegółowym projektem. 
  • W takim razie gratuluję dobrej organizacji 
    Oby się powiodło  ;)
  • Taka malowana boazeria owszem wygląda ładnie, ale niestety jest słabo w utrzymaniu, podatna na wszelkie zarysowania i odpryski. Przy małych dzieciach szału nie ma.
  • Tak, fragment kuchenny, J. Oczywiście. xD

  • Niekoniecznie. Ja pomalowalam swoją i jest bardzo ładnie. Moge polecic farbe. Malowana na lakier. Czesc na suficie wiec sie nie liczy ale pomalowalam ta sama farbe porecz schodow i jest ok. Ale to zalezy od farby. Wczesniej poręcz malowalam jakąs specjalistyczną i byla masakra. A ile drapania...
  • Takich uderzeń ja Dorota wkleiła żadna farba nie wytrzyma.

    Ale napisz jaką masz bo moja moja szwag będzie malować a ma spokojne dzieci.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.