Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

wątek sukienkowy

1117118120122123140

Komentarz

  • Nie polecam bo każdy ma inną fantazje modową
    Ja bynajmniej nie mam fantazji płacić 4 stów za kieckę która mogę kupić w każdym innym sklepie taniej 
    Podziękowali 1Daga
  • tej najdroższej nie biorę, Cart mnie przekonała :)
  • Te sukienki są bardzo dobre jakościowo, wełnianej nie miałam, ale w grupie na fejsie dziewczyny bardzo chwalą ichnią wełnę @wiesia. Jak masz fejsa to poczytaj sobie, o każdej sukience u fasonie tam jest. Te melie maja podszewki i dyskretne kieszenie, nue maja sztucznych dodatków w materiale, cena jest adekwatna do jakości moim zdaniem. Bez problemu można zwrócić w ciągu miesiąca.
    Podziękowali 1wiesia
  • @Rejczel, popatrz, gdzie się kończy dekolt a gdzie szelki od stanika. Nie ma bata, nie zsuniesz ich tak nisko, żeby nie było widać. To już lepsze te naklejane miseczki, jak biust niewielki.
    Podziękowali 1Quintana
  • Milamama powiedział(a):
    Te sukienki są bardzo dobre jakościowo, wełnianej nie miałam, ale w grupie na fejsie dziewczyny bardzo chwalą ichnią wełnę @wiesia.

    Jak mają z tego profity jak Dorotak, to chwalą i będą chwalić.
  • edytowano marzec 2020
    Quintana   pamiętam Cię z górki w zielonej sukience

    Więc moim zdaniem dla Ciebie ta czerwona
    ,(mógłby być też inny kolor, ale krój ten)

    Co do MZ się nie wypowiadam
    ..
    Ale kto bogatemu zabroni? <span>:smiley:</span>
  • @Cart&;Pud a może ta wełna jest po prostu dobra?
  • Wełna jest bardzo dobra! Każda. Ale też każda ma tendencje do kurczenia się włókien. Taka jej uroda po prostu.
  • Mam jedną taką grzeczną w kroju sukienkę, szarą, na podszewce , bardzo dobrze uszyta, dobry materiał; z innej firmy wprawdzie,ale fajnie mieć coś dobrego gatunkowo

  • A ja wczoraj kupilam sobie torebke, piekna, skorzana, czerwona <3 Prawie nikogo nie bylo w sklepach, pewnie dlatego jej nikt nie chapnal za 30ojro. Zeby nie bylo, nie chodzilam specjalnie po miescie - sklep byl w pasazu supermarketu, gdzie bylam po niezbedne zakupy ;) . Nie ma watka torebkowego, wiec pisze tutaj, ciesze sie  :)
    Podziękowali 3Cart Izka In Spe
  • Wreszcie jakieś pozytywne skutki koronawirusa  :D
    Podziękowali 1Milagro
  • @wiesia, przepraszam, spała m już... Promka się skończyła, ale z tego co wiem jutro rusza kolejna, może na kod z newslettera. 
    Melanie bierz mniejsze koniecznie, sprawdź tabelę rozmiarów i zobacz jak pasuje obwód w biuście i talii. Tylko z tego co wiem, Ty też niska jesteś, a one mają wysoki stan.
    Melie wełniane za to wychodzą mniejsze. Jak normalnie sukienki mam 38 u nich, to w 40 tak na styk. No i ta co linkowałas jest na sklepie od 3 dni. Stanieje. 

    Ja bym Ci polecała melię bardziej niż melanie - bo ma szarfę i możesz ją ściągnąć w talii, jeśli dopasowujesz sukienkę pod większy obwód biustu.
    Poczekaj na promocję, do 197 można takie kupić, a oni teraz rzucają promki. 


    Jeśli wełna prana wg metki się zbiegnie - to przyjmą reklamacje, więc nie wiem, po co Cię straszyć ;)
    Podziękowali 1Milamama
  • Cart&Pud powiedział(a):
    Milamama powiedział(a):
    Te sukienki są bardzo dobre jakościowo, wełnianej nie miałam, ale w grupie na fejsie dziewczyny bardzo chwalą ichnią wełnę @wiesia.

    Jak mają z tego profity jak Dorotak, to chwalą i będą chwalić.
    Nie mam z tego profitów poza dobrymi ubraniami, za które sama place. I dobra obsługa klienta. Dziwne, nie? 
  • Milamama powiedział(a):
    Te sukienki są bardzo dobre jakościowo, wełnianej nie miałam, ale w grupie na fejsie dziewczyny bardzo chwalą ichnią wełnę @wiesia. Jak masz fejsa to poczytaj sobie, o każdej sukience u fasonie tam jest. Te melie maja podszewki i dyskretne kieszenie, nue maja sztucznych dodatków w materiale, cena jest adekwatna do jakości moim zdaniem. Bez problemu można zwrócić w ciągu miesiąca.
    Zgodnie z tym co można przeczytać na grupie MZ n fb to ze zwrotami wcale może nie być tak bez problemowo. Na temat samej sukienki też tam warto poczytać. 
  • Mi bez problemu  zwrot przyjęli.
  • edytowano marzec 2020
    Noo, Hope, a ile razy coś zwracalas i wiesz, jak jest? Dziewczyny różne rzeczy robią. Zwracają zaplamione lub po terminie. Znam takie przypadki osobiście. Albo wciskają się w za małe, szwy puszczają, a one zwracają jak nówkę sztukę.


    Generalnie nie rozumiem, co macie do tego, że ktoś kupuje u nich ubrania. Nie Wasz hajs, czas, problem i zwrot. Firma bez marudzących klientek z orga daje sobie radę. Więc wszyscy powinni być zadowoleni. A rozmowa może się toczyć dalej. 
  • asiao powiedział(a):
    Nie polecam bo każdy ma inną fantazje modową
    Ja bynajmniej nie mam fantazji płacić 4 stów za kieckę która mogę kupić w każdym innym sklepie taniej 
    Tyle razy prosiłam o linka. Dzianina zygzaka czy garczynskiej ostatnio droższa. Moje kiece dzianinowe z MZ są po 97-127zl. 
    Tkanina, kieszenie, podszewka - mam takich sukienek dużo, wszystkie do 200zl. Bez plastiku i szyte w Pl. Poproszę link do tańszego sklepu. 
  • @Quintana, zobacz tę:

    Jest tak uszyta, że powinna pasować na każdą sylwetkę. I jest pełna rozmiarówka.

    Podziękowali 1Quintana
  • Moje zwroty byly obsluzone zawsze o czasie czyli 14 dni od momentu zawiadomienia o zwrocie. Z reklamacja tez nie bylo problemu. Po kilku miesiacach od zakupu dzianina po praniu pokryla sie meszkiem i dostalam bon o wartosci sukienki bez koniecznosci odsylania. Zastanawiam sie tylko jak oni dlugo dadza rade sie rozwijac z tymi dzikimi promocjami gdy sprzedaja kiecki po kosztach a wiele klientek wiecej zwraca i po tym po kilku tyg kupuje to samo na dzikich promkach. A konkurs ogloszony przez Zietarskiego w niedziele gdzie normalnie nie pracowali bo Dzien Panski to chyba akt desperacji bo rynek stalych klienek nie kupuje jak nie bedzie bardzo tanio. Dlatego tez w ostatnich carrisach nie ma podszewek. Bo ma byc tanio. Takie sa oczekiwania klientek jak mi powiedziala pani w showroomie.
  • Dorota, konkurs ruszył w sobotę o 21. Nie jest desperacja tylko odpowiedzią na marudzenia klientek, że ciągle promocje i kody: z okazji dnia kotleta schabowego i słońca za oknem. Itd. Do tej pory najwięcej nowych klientek mieli przy promocjach kieca za 97zl. Próbują nowych rozwiązań.
    Promocje same się nakręcają, więcej sprzedają, więcej mogą produkować. Tysiąc zamówień dziennie, na sklep wraca 5-6 sztuk ubrań dziennie. 
  • Zastanawiam sie jak spodnica z pelnego kola za kolana gdzie idą metry swietnego jakosciowo materiału i metry podszewki batystowej, z kieszeniami, odszyta z dbalościa o najmniejszy szczegol moze kosztowac 97 zl z vatem. Gdzie zysk firmy??? 
    Moze na innych wyrobach. Ja sie obkupilam bo pewnie tego wzoru juz nie beda chcieli produkować
  • Dorota, wiesz, gdzie? 90% klientek dostuka zamówienia do darmowej dostawy. Do 200zl. A może 240. I tak się kreci.
    Ja też uważam, że bardzo tanio sprzedają ubrania.
    Spódnica wczorajszą moja, na podszewce, wełna dziewicza, kosztowała 97zl. Nadal nie widzę tych linków do tańszych sklepów.
  • Dorotak powiedział(a):
    Noo, Hope, a ile razy coś zwracalas i wiesz, jak jest? Dziewczyny różne rzeczy robią. Zwracają zaplamione lub po terminie. Znam takie przypadki osobiście. Albo wciskają się w za małe, szwy puszczają, a one zwracają jak nówkę sztukę.


    Generalnie nie rozumiem, co macie do tego, że ktoś kupuje u nich ubrania. Nie Wasz hajs, czas, problem i zwrot. Firma bez marudzących klientek z orga daje sobie radę. Więc wszyscy powinni być zadowoleni. A rozmowa może się toczyć dalej. 
    Jestem na tej grupie bo samą ją tu polecałaś :| nie napisałam nic w Twoim kierunku, a Ty mi odpisujesz w ten sposób. Nie rozumiem dlaczego, ale w sumie nie muszę.
  • Bo podałaś zarzut, że zwroty wcale mogą nie być bezproblemowe. Więc pytam, czy coś zwracalas z problemami? 
  • 4- 5 dziennie? Jak bylam w showroomie a spedzilam tam okolo 40 minut to przy mnie gorka ze zwrotami urosla znaczaco. Sama zwracalam bo sukienka miala inny wymiar niz w tabeli. 
  • Jakbym napisała "po przeczytaniu komentarzy na grupie MZ obawiam się tam cokolwiek zamawiać" byłoby ok? Nie, nie zamawiałam bo już miałam nieszczęście bujać się z brakiem chęci zwrotu pieniędzy i omijam takie firmy. 

    Dalej nie rozumiem czemu napisałaś do mnie w takim tonie. 
  • Dorotak powiedział(a):
    Dorota, konkurs ruszył w sobotę o 21. Nie jest desperacja tylko odpowiedzią na marudzenia klientek, że ciągle promocje i kody: z okazji dnia kotleta schabowego i słońca za oknem. Itd. Do tej pory najwięcej nowych klientek mieli przy promocjach kieca za 97zl. Próbują nowych rozwiązań.
    Promocje same się nakręcają, więcej sprzedają, więcej mogą produkować. Tysiąc zamówień dziennie, na sklep wraca 5-6 sztuk ubrań dziennie. 
    Ruszyl w sobote ale pol niedzieli Krzysztof Ziętarski nad nim siedział i generowal kody ktore nie zawsze dzialaly.
  • Grupa odsprzedazowa MZ na fb pokazuje ze nie zawsze wszystko jest tak różowe jak inni by chcieli. 
    Jeśli sklep przyjmuje brudne zwroty, a potem ten zwrot sprzedaje dalej to świadczy ze coś w tym sklepie „nie pyka”. 
    Są dobre oceny i te kiepskie. 
    Nie ma co zaklinać rzeczywistości ze te złe opinie to tylko kiepsko dobrany rozmiar albo wina kupującej bo uwalila pudrem ;) 

    jesli firma sprzedaje promocyjnie, tzn ze ma tych promocjach tez zarania. Nie znam nikogo, kto dopłacałyby do swojego interesu rozdając półdarmo produkty 
  • Ja się zastanawiam, czy im w ogóle cokolwiek schodzi bez promocji?

    Podziękowali 1uJa
  • Może kiedyś szef sklepu zaspokoi ciekawość albo na wykładzie "jak zrobić żeby wyszedł biznes" albo "słynne fakapy" 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.