Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

wątek sukienkowy

1120121123125126140

Komentarz

  • @andora
    O kurde
    Jaka fajna!

    Pokaż się!


    Podziękowali 1MAFJa
  • edytowano marzec 2020
    W ciąży  sprawdzają mi się kiecki z linka @andora. Całe lato w długich przechodzilam -miałam potężny brzuch (mały ponad 5100)a w tych wyglądałam zgrabnie. W midi jednak nieladnie - materiał unosił się na brzuchu, jeśli nie był ręką przetrzymywany pod brzuchem dodawał 100 kg - mam raczej zgrabne nogi bez żylaków ale w krótszych kieckach wyglądałam źle. 
    W długich sukienkach wygląda się pięknie w ciąży.
  • edytowano marzec 2020
    @Dorotak brzuszek pokaźny, ale ladny:)

    Widzisz
    Ja w tej j żółtej od razu obcielabym kołnierzyk  
    I może rękawki tez;)
  • To sa Twoje kolory @Dorotak! Ten lososiowy/brzoskwiniowy i ten delikatny cytrynowy, wprawdzie nie widze na tych dwoch ostatnich zdjeciach Twojej twarzy ale sadzac z poprzednich zdjec - z glowa :) - jestes typem urody wiosna. 
    Jesli cos moge podszepnac to wydaje mi sie, ze pasowalaby Ci dluga, prosta grzywka. Bardzo mi sie podoba ta Twoja przedostatnia,  lososiowa sukienka.
  • Kupiłam kilka najprostszych w Reserved -szara, czarną i granatowa. 
  • To już jutro się pokaże bo dzisaj siedzę w dresie. Dorotak, wyśle Ci na Messenger i wstawisz dobrze?
    Podziękowali 1Hope
  • @Monira ;  jak 5.100 ????

    A dlaczego teraz buzie zasłaniasz @Dorotak?

  • Rejczel powiedział(a):
    To sa Twoje kolory @Dorotak! Ten lososiowy/brzoskwiniowy i ten delikatny cytrynowy, wprawdzie nie widze na tych dwoch ostatnich zdjeciach Twojej twarzy ale sadzac z poprzednich zdjec - z glowa :) - jestes typem urody wiosna. 
    Jesli cos moge podszepnac to wydaje mi sie, ze pasowalaby Ci dluga, prosta grzywka. Bardzo mi sie podoba ta Twoja przedostatnia,  lososiowa sukienka.
    Dzięki ;) nie.mam bladego pojęcia jaki typ, pora roku i jakie kibbe. Latem noszę się jasno, zima wolę ciemne kolory, bo noszę tylko kryjące rajstopy, najbardziej lubię te wełniane :D 
    Twarz zakrywam, bo mocno zamulona jestem. Gdzieś tam fotografka na FB ma to foto. 


    Nie lubię ciążowych ubrań. Takie z terminem ważności. Sukienki 2w1 ciąża i kp są z reguły trochę wygodne na jedno i trochę wygodne na drugie. Dzianina mi super odpowiada. Kołnierzyki nie przeszkadzają, subiektywne odczucie. Znam takich, co nie lubią kopertowych dekoltów - a ja kopertowe, szczególnie lejące uwielbiam.


  • Z resztą... Na jasnych gładkich plany widać tragicznie... xD
  • Ija mam zima... i wielki brzuch... choc jak wcisnelam  sie w spodnie ciazowe 40 to cslkiem niezle.. ale na 5ty miesiąc nie wygląda..  
  • E tam. Z twojego opisu to sobie wyobrażałam zeasz wielki brzuch. A on taki normalny.
    Mam niewiele mniejszy w proporcji a grubsza jestem znacznie.
  • @Dorotak
    jasna wiosna, jasne lato
    jesteś
    fajne porady na kod stylu
    Podziękowali 1Dorotak
  • Taka ładna podłoga ..po co te dywany pstrokate ;)
  • asiao powiedział(a):
    Taka ładna podłoga ..po co te dywany pstrokate ;)
    Wnioskuję po papciach, że żeby było cieplej w nogi, bo pewnie podłoga zimna ;) 
    Podziękowali 1MAFJa
  • @Mafja, jaki brzuch? Fasolki się objadlas. Tyle. 
  • Mój brzuch na początku 6 miesiąca ciąży. Sam brzuch proszę oceniać. Za reszta tęsknię, bo chuda byłam po rzyganiu bardzo. 
    Podziękowali 3Barbasia MAFJa matka-Olka
  • Karolinka powiedział(a):
    @Dorotak
    jasna wiosna, jasne lato
    jesteś
    fajne porady na kod stylu
    Idę poczytać ;) dzięki 
  • Tam są też filmiki, lubię tę babczkę
  • edytowano marzec 2020
    Bo bluzkę za duża założyłam..  nie będę już spamowac Watka. Dywany są moja udręką do odkurzania i spierania wszystkiego ale to jedyny ratunek dla zębów mojej watazki naparzajacej się i turlajacej obecnie jak małe niedźwiadki... no i ciepło zdecydowanie..    

    Sukienka Andora ma jeszcze jeden minus..niekoszerne to rozciecie.. A fajnie jakby się do kościoła jednak nadała..  .  
  • HappyMum to był kiedyś mój hit :) Wygrałam kilka konkursów... 6lat temu bon na 500pln :-D
    A teraz na strychu leżą i czekają... Daj Boże :)
  • Pięknie Dorotak! 
    No i niestety potwierdza się to co mówiłam kiedyś. Dobra figura to więcej niż połowa sukcesu dobrze leżącej kiecki.
    Podziękowali 1Dorotak
  • Dzis po raz drugi zrobilam zakupy z born2be. Za pierwszym razem odeslalam dwie kiecki bo mialy podszewke z poliestru albo krzywo uszyte. Wczoraj przyszla kolejna na lato. Material bardzo ladny cieniutki tylko tak krzywo uszyta ze az oczy bolą. Zastanawiam sie odsylac czy przerabiac. Na poczatek obcielam wystajace nitki. Talia 10 cm za wysoko , wygladam jakbym byla w ciazy, dekolt kopertowy uszyty tak ze kedna pola odstaje i smutno zwisa , a pod pachami wisza smutno worki. Zwrot za darmo i nie ma problemu ze zwrotem pieniedzy tylko ta jakosc...
  • Można zszyć troszkę. Na razie noszę głównie z czarnymi rajstopami więc się nie rzuca w oczy. Jak będzie cieplej to podszyje.
    Podziękowali 1MAFJa
  • Bagata powiedział(a):
    Polecam taką kieckę:
    https://www.zalando.pl/jojo-maman-bebe-print-wrap-dress-sukienka-z-dzerseju-plum-j2629f041-t11.html
    Naprawdę efektownie wygląda, a tuszuje wszystko, co powinna.
    Wow, ale fajny wybór! Nie widziałam, że Zalando ma taki dział.
  • Ciążowe możecie też znaleźć na asos.com wpiszcie maternity w wyszukiwarce.
    Ja dostawę i zwrot miałam za darmo, nie wiem jak jest teraz, kupowałam ostatnio rok temu. Dostawa bardzo szybka.
    Podziękowali 1Hope
  • @wiesia, moja melia letnia. Kieszenie, podszewka na całej długości. 150zl.

    Podziękowali 3Agax4 Quintana wiesia
  • edytowano marzec 2020
    Ups. Tylko że ja jestem rozmiar 40 na zdjęciu, a nie 32. :) 
  • edytowano marzec 2020
    UPS 2. :D
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.