Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

wątek sukienkowy

1125126128130131140

Komentarz

  • @karolinamika, jako, że został mi jeden biustonosz do karmienia, to przeszłam się po mieście i szczęśliwie znalazlam sklep stacjonarny z bielizną i dużym wyborem biustonoszy do karmienia z dość znaczna miska (h,i,j). Pomierzylam, Pani dopomogla. W pierwszej chwili, trochę mi było szkoda monet, ale teraz jestem zadowolona. Oczywiście najlepiej mi się nosi ten z najwyższą cena i tez mial najlepszy w dotyku materiał.... także może opcja sklep jest jakimś wyjściem? 
  • @AB a ktoś nowy się szykuje do karmienia czy kontynuacja jeśli można zapytać? :) 
  • A ja sobie zamówiłam biustonosze do karmienia z bronprix. Są miękkie ale bardzo dobrze trzymają duży biust. I są mega wygodne. 

    A co do sukienek to ja bym wogle inny fason obstawiała dla Ciebie. Coś z. Luźniejsze góra. Pytanie czy z akceptował byś długość przed  kolana? 
  • MleMle
    edytowano kwiecień 2020
    A ja Wam pokażę sukienkę, której nie kupię, ale mnie zachwyca  :)  Może kogoś innego też i nabędzie z pożytkiem:

    https://www.orsay.com/pl-pl/sukienka-w-kwiaty-471463517000.html
    Podziękowali 2Rejczel Aszna
  • @Mle bardzo wdzieczna, ladniutka a buty jakie ladne!
    @karolinamika tak na moje oko to Ty powinnas inne fasony sukienek nosic, nie szmizjerki. To co juz napisaly Ci dziewczyny - dobry halter. Po drugie - dol sukienki moglby byc bardziej rozkloszowany, zeby lepiej uchwycic proporcje sylwetki i "zrobic" biodra i talie. Talie zaznaczyc wyzej niz obecnie i nie takim cieniuskim paseczkiem, jak w tej pierwszej tunice w kratke.
    Podziękowali 1Mle
  • Dol sukienki-  taki jak w tej Orsayowskiej, od Mle.
  • Ładna ta od mle. 
    https://milkandlove.pl/odziez-do-karmienia/sukienki-do-karmienia/sukienka-do-karmienia-just-milk-zielona nad tą medytowalam. Ale mi szkoda 200zl.
    Szmizjerki wymyslilam bo do karmienia. Nigdy nie kupowałem bo przeważnie źle na biuscie sie układają,  te guziki robią dziurkę.

  • Fajna ta mleczna sukienka :) Jej, i nosić tak w zestawie mama&córka, jak na zdjęciu... Rozczulam się na stare lata ;)
  • Czy któraś z Was kojarzy firmę z sukienkami podobnymi do Simple? I jeszcze w cenach zbliżonych do ich cen outletowych :)
    Wiem, pewnie takie rzeczy tylko w Erze...
  • @Dudus byłam fanką sukienek koktajlowych (oraz marynarek) Simple. Niestety nie pomogę :(
    Podziękowali 1Dudus
  • @wiesia no właśnie, sukienki moje najulubieńsze, i ceny wyprzedaże piękne. Wielka szkoda, że zniknęli z rynku :(
    Podziękowali 1wiesia
  • Tak! Niestety :( Nie wiem @Dudus czy zauwazylaś, oni mieli w kodzie produktu ukryty fason/rodzaj/kolor materiału - i jeżeli kupiłaś np. marynarkę to potem wpisując 3literowy kod, można było poszukać pasujących spodni, spódnic. Tęsknię za ich porządkiem.
  • @wiesia ja próbowałam znaleźć  aktualne kolekcje założycielek Simple.

    Jedna siostra odjechała w zupełnie odległym mi kierunku:

    Do drugiej uważam, że warto czasami zaglądnąć (trochę bałagan jest i trudno szukać):

    Teraz patrzę, że na wszystko z działu "poprzednie kolekcje" jest dodatkowy rabat 50 %.





  • Ale rynek wtórny od Simple aż huczy ;) może tam szukać. Chyba że będzie jak z sukienkami MZ - używane po czasie mają wyższą cenę niż sklepowa ;)
  • Ale z cenami to.... Sukieneczka poliester + elastan typu tiszert z falbanka na dole ;) 399pln.
    Te bardzej skomplikowane znacznie drożej.
    Podziękowali 1Monira
  • To MZ niech sie schowa do kąta ;)
  • @Dorotak rynek wtórny regularnie odwiedzam :) Jednak wcale nie huczy, jak szukasz czegoś konkretnego, to nic nie ma.

    @Ula ceny z Simple zawsze były wysokie. Tuż koło siebie miałam ich outlet i kupowałam z wyprzedaży na necie. Chyba raz kupiłam w regularniej cenie. 

    Ale porównanie z MZ zupełnie nieadekwatne. To są tak kompletnie inne style! A tkaniny Simple zazwyczaj nie były naturalne, choć świetnej jakości.
    A styl MZ teraz wszędzie, widzę go w co drugiej sukience Mohito, Reserved, w Limango - żadna sztuka znaleźć alternatywę. Ale ja go za darmo nie chcę...
  • edytowano maj 2020
    Moja M wygrzebala sobie  w SH do pewnego zadania domowego (legenda o sw Kindze)

    A ja patrzac na nią przenioslam sie na Zielone Wzgorze
    Tak fajnie w niej wyglada
    Az szkoda, ze nie na codzień...
    Podziękowali 3Izka Dorotak awia
  • Daga, jaki kiec! 
    Zanim ktoś wpadnie pisać że postarza, że maleńka dorosła i styl nie pasuje - gadaj gdzie i skąd? Moja Z.padlaby z radości!

    Dudus, inne style i tkaniny. Nawet ceny inne ;) mi się wydaje że Simple wszędzie pełno. Może dlatego, że nie poluje na nic konkretnego ;)
  • Doczytałam że z SH. Buuu...
    Podziękowali 1Daga
  • @Daga jak wyrośnie to moja M stoi w kolejce jakbyś chciała sorzedać :)
  • https://www.accerico.com/collections/midi-dress

    Tu są piękne sukienki...przynajmniej na zdjęciach..
  • edytowano maj 2020
    @asiao z poucinanymi glowami, to chyba drozsza wersja albo satelita aliexpress? Jak Ci sie ktoras z tych kiecek podoba, to szukalabym jej na ali, bo zdarzalo mi sie znajdowac tam rzeczy z tego typu stron za pol albo 1/4 ceny.
  • Oj nieee, to accerico to zupełnie nie to, czego szukam. Chyba, że to było tak ogólnie do wszystkich.
  • Ogólnie. Ładne kobiece ale zapewne chińskie z beznadziejnych materiałów...
  • Zdazylo mi się że dwa razy kupić takie szmaty. Raz od razu podarte przyszlo.
  • Pomijając jakość to mam 15 lat i 15 kilo za dużo do tamtych kiecek ;)

    Dobra, a może tak - czy ktoś ma wizję, jak bluzka pasowałaby do tej spódnicy? Wiem, ze czarna, ale czy coś jaśniejszego?

  • edytowano maj 2020
    Nie tyle czarna, co czekoladowa. Pierwszym kolorem, ktory mi odnosnie tej spodnicy przyszedl do glowy byl kolor wina, burgund. 
    Ed. Pasowaloby tez cos w kolorze starego złota, cos rdzawego.
    Podziękowali 1Dudus
  • Ale dlaczego nie czarna?
    Po 2×15 czarna dodaję dostojeństwa wg mnie  ;)
    Podziękowali 2Dudus Milagro
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.