Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

wątek sukienkowy

1123124126128129140

Komentarz

  • edytowano kwiecień 2020
    Nie, nie urazilas. Wbrew wszystkiemu uważam, że nasze mamy, babcie, prababcie miały bardzo dobry styl. Lepszy niż oferuje obecnie większość sklepów ;)
    Podziękowali 1Zuzapola
  • A wiesz ze cos w tym jest. Moja mama nigdy nie chodzila w spodniach tylko zawsze w spodnicach za kolano do pol łydki. Dopiero na emeryturze czasem ubierala spodnie jak szla z psem na spacer do lasu.
    I jak zaczelam chodzic wiecej w kieckach to doszlam do wniosku ze sie do niej upodabniam. I nie przeszkadza mi to.
    Podziękowali 2AgaMaria Dorotak
  • Ale masz tych sukienek! Ja żadnej nie mam, a spódnic chyba 3 czy 4, z których żadnej nie lubię... 

  • No ja też właśnie szukam spódnicy marzeń... Sukienek trochę mam ulubionych, ale na spódnice, która by mi się podobała, jakoś nie mogę trafić.
  • Ja dziś wiocha tańczy i śpiewa ;)

    Podziękowali 1Barbasia
  • @Dorotak piekne to zdjecie z szafy. Az pomyslam, moze akurat znajde jakas sukienke w kwiaty w ktorej bede dobrze wygladala. 
    Podziękowali 1Dorotak
  • @Ojejuju noszę wełniane rajstopy i do tego zima wełniany sweter. Kiece z wełny też nam, ale rzadziej nosze. No i sukienki z długim rękawem też, choć wolę 3/4 zdecydowanie ;). Ale my mamy bardzo ciepło w mieszkaniu...
  • Jej, my mamy takie mieszkanie że w takiej zimie jak teraz nie grzaliśmy wcale i chodziłam zawsze na krótki rękaw.
    Bardzo rzadko jak leżałam to się przykrwalam kocem.

    Teraz okna otwarte non stop a ja w sukience na ramiacxkach.
  • Dorotak zazdroszczę..  I figury i szafy 
  • Ojejuju powiedział(a):
    Stara kamienica ogrzewana piecykiwm na węgiel.  Grube mury.  Okna wychodzą na północny zachód.  Jak w studni trochę  jakby ;) 
    Zrobiło mi się zimno po przeczytaniu komentarza... 

    @Mafja, w ciąży to lepiej nie patrzeć na nieciążowe kiece u innych ;) za to fajnie się planuje, co się założy po porodzie. Sukienkę na wyjście ze szpitala miałam miesiąc wcześniej upatrzoną i odliczalam dni ;)
    A figurę przy swojej gromadzie to na bank szybko złapiesz :*
  • Nie złapie... już przy Nikosia, pilnowanie ćwiczenie... I ledwo do jakiej takiej przed ciąża doszłam..  teraz czuje się więc dnia obzarta i nie wiem czy tak tam ciasno czy za duże porcje wchłaniam. Nawet teraz.3 H po kolacji mam wszystko w gardle brzuch boli.. jak dostaje od dobrych ludzi ;-)  ciuchy ciążowe to połowa jak nie więcej za mała jest 
  • Rozmiar się zmienia. Ciążowy też ;) ja w ciąży się czuje zawsze jak wieloryb i mam naprawdę wielki brzuch. Ale też duże dzieci muszę wypchnąć na świat ;) bywa. Teraz mam akurat chwilę przerwy i korzystam ile mogę, bo ona długo może nie potrwać...
    Podziękowali 1Leli
  • Ojejuju powiedział(a):
    Stara kamienica.  Grube mury.  Okna wychodzą na północny zachód.  Jak w studni trochę  jakby ;) 
    U nas tak samo - dodatkowo parter, więc od spodu nikt nie grzeje.
    Za to latem mamy naturalną klimę. Upały nam nie straszne B)

  • Przeglądam stronę Ewy Mingue. Ladne rzeczy ma i dość tanie.
  • A mnie uwiodła nowa kolekcja Za Kolano... No ale ceny to już nie dla mnie :/

    Podziękowali 2awia Mle
  • @Dorotak skąd ta sukienka? i ile kosztuje? :)
  • @kitek, Marks Za Kolano. Sukienka 500zl. Nowa kolekcję mają przepiękna...
  • @dorotak, nie masz czego żalować. Przy twoim wzroscie i okraglej buzi z takimi bufkami i marszczeniami przy szyi wyglądalabys jak pączek w masle.
    Podziękowali 1Dorotak
  • A mnie się ichnia jasnofioletowa w kwiaty strasznie spodobała. Ale 500zl za sukienkę, faktycznie, trochę sporo. Zwłaszcza przy mojej awersji do prania ręcznego, ciekawe, czy pralka takim drogim sukienkom nie szkodzi.
  • A ten wzór powyżej przepiękny, dziewczęcy taki.
  • Ja to w ogole podobno wyglądam dobrze w prostych krojach, nie marszczonych, bez udziwnień, gładkich. A to są sukienki, które totalnie sie nie sprawdzają przy dzieciach. Muszą być wzory, musi być maskowanie brzuszka i gdzie upchnąć tłuszczyk. Takie to życie jest niesprawiedliwe. Jak będę mieć duże dzieci, to przyjdzie czas na przylegające ołówkowe jasne i jednolite sukienki. Teraz nosiłabym te i wyglądała jak pączek :D 
  • jak u Was wielkanocne kreacje? Ja się cieszę, że na liczniku -5kg i -10cm w pasie. Mogę z czystym sumieniem zakładać dla zmyłki sukienki, które mnie poszerzają :D 
    Podziękowali 1Milagro
  • edytowano kwiecień 2020
    *-) 
    Podziękowali 2Dorotak Cart
  • Nie widać za bardzo sukienki ale to jedyne zdjęcie z wczoraj i dziś jakie mam.. skoro mowa o kreacjach wielkanocnych.u nas ja robię zdjęcia raczej więc mnie nie ma na nich :-) 
  • Dzięki!T super, to może nie. Ale dumna jestem ogromnie z tego, że przy moich dolegliwościach waga i centymetry w końcu spadają. Mój Endo na ostatniej wizycie twierdził jeszcze, że tak krótko po 5 porodzie i przy tsh powyżej 8 to w ogóle niemożliwe :D 
    A tu w ogrodzie, kieckę porywał wiatr :)

    Podziękowali 3Barbasia Izka madzikg
  • Czy któraś ma jakieś spódnice/ sukienki firmy sisters? Kuszą mnie a nie jestem pewna ich jakości.
  • @Dorotak myślę też że Twoim atutem są fajbe nogi
    Podziękowali 1Dorotak
  • Cześć mam pytanie czy znacie jakieś sklepy gdzie można kupić sukienki w stylu sprzedawanych w marie zelie, za kolano itp ale w niższej cenie?
  • @paulaarose jeśli taniej to podobne ma np Orsay ostatnio,.ale skład już nie ten. H&M te serie z naturalnych materiałów ma w cenach porównywalnych do promocji w MZ.  Najtaniej to szukać w dobrych lumpach ;) 
    O polskich sklepach taniej bym nie marzyła, szczególnie od MZ, które potrafi mieć wyprzedaż -60% i do tego jeszcze rzucić na newslettera -20% na kod. Takim sposobem mam za 150zl sukienkę z ceną wyjściowa 700. Nie jest warta 700. Za to wełniana spódnica za 67 już jest sensownym wydatkiem ;)


    Polecam dzisiejszy newsletter z MZ
     xD
  • Dorotak powiedział(a):
    @paulaarose jeśli taniej to podobne ma np Orsay ostatnio,.ale skład już nie ten. H&M te serie z naturalnych materiałów ma w cenach porównywalnych do promocji w MZ.  Najtaniej to szukać w dobrych lumpach ;) 
    O polskich sklepach taniej bym nie marzyła, szczególnie od MZ, które potrafi mieć wyprzedaż -60% i do tego jeszcze rzucić na newslettera -20% na kod. Takim sposobem mam za 150zl sukienkę z ceną wyjściowa 700. Nie jest warta 700. Za to wełniana spódnica za 67 już jest sensownym wydatkiem ;)


    Polecam dzisiejszy newsletter z MZ
     xD





    @Dorotak ; nawet spojrzałam dzisiaj na stronę marie zelie i faktycznie fajne promocje, z 3 stówek na stówkę :)

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.