Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

wątek sukienkowy

1124125127129130140

Komentarz

  • Dzis mają jeszcze jakaś dodatkowa promocje. Były kiecki po 97 z dzianiny o 147z tkanin z podszewką. To już są bardzo sensowne ceny. 
    Nie znalazłam polskiej marki z tak samo atrakcyjnymi jak na promkach w MZ. 
    Bo wyjściowe to szkoda gadać, ostry narzut mają ;) 
  • @Dorotak a przypomnij mi prosze jak z ich rozmiarowka, zgadza sie z ta z innych sklepow? Czy trzeba no rozmiar wiekszy/mniejszy zamawiac 
  •  Mi się wyświetla reklama skórzanych i veganskich butów... :|
  • asiao powiedział(a):
     Mi się wyświetla reklama skórzanych i veganskich butów... :|
    Buty ze skóry ananasa! Widziałam ;D 
  • Leli powiedział(a):
    @Dorotak a przypomnij mi prosze jak z ich rozmiarowka, zgadza sie z ta z innych sklepow? Czy trzeba no rozmiar wiekszy/mniejszy zamawiac 
    Ja w sieciowkach to wchodzę z 40/42 a w MZ noszę S, 36/38... Warto sprawdzić wymiary w tabeli, dużo mówią o ich rozmiarówce. Chyba chwyt taki, zawsze to fajniej mieć na metce S, niż L...
    Podziękowali 1Leli
  • Dorotak powiedział(a):
    asiao powiedział(a):
     Mi się wyświetla reklama skórzanych i veganskich butów... :|
    Buty ze skóry ananasa! Widziałam ;D 
    W razie czego buta mozna bedzie zjesc, sprytnie.

    Podziękowali 3asiao Dorotak Milagro
  • Coraz młodsza jesteś!
  • @Ojejuju, bardzo ładna łączka i figura!
  • Kupiłam sobie jakiś czas temu sukienkę na wesele (już się nią chwaliłam - to ta w mazy).
    Wesele się prawdopodobnie nie odbędzie w terminie albo my na nie nie polecimy. Najpierw ze złości wcisnęłam kieckę w najdalszy kąt szafy, potem (też ze złością) oznajmiłam mężowi, że jakby mnie szlag trafił, to przynajmniej mnie w ładnej sukience pochowają, a teraz wyjęłam kieckę z kąta, powiesiłam w szafie na honorowym miejscu i codziennie mi przypomina, że życie jest tylko dziś - wczoraj do mnie nie należy a jutro nie wiadomo, czy nadejdzie.

    Takie moje wewnętrzne memento mori B)
  • Cart, Ty nos tę sukienkę! W niedzielę na ten przykład. Bo rozumiem, że nie do sprzątania, ale w niedzielę? A w Święta czemu jej nie założyłaś? Ja moja na wesele, które zostało przesunięte noszę z pełną premedytacją w niedziele. No dobra. Zdążyłam dwa razy założyć ;) 
    Moje memento mori - zdążę kupić na wesele nowa, nim znajdą nowy termin xD
    Podziękowali 1Izka
  • Na święta miałam kupione dwie inne. B) B) B)
    Podziękowali 2Dorotak mysikrolica
  • Cart&Pud powiedział(a):
    Na święta miałam kupione dwie inne. B) B) B)
    Da się podziękować trzy razy? :D 
    Podziękowali 1Cart
  • @Ojejuju znakomita figura :) 
  • @Cart&;Pud w ktoryms momencie Twojej wypowiedzi spodziewalam sie, ze padnie slowo "nozyczki", bo bylo ze zloscia to, ze zloscia tamto :D Ufff! Mimo wszystko wykazalas sie stoicyzmem.
    Podziękowali 1OlaZ
  • Czy znacie sukienki firmy lental.pl? Ceny przystępne, fasony mi się podobają, tkanina wiskozowa..... zastanawiam się nad zakupem.
  • Rejczel powiedział(a):
    @Cart&;Pud w ktoryms momencie Twojej wypowiedzi spodziewalam sie, ze padnie slowo "nozyczki", bo bylo ze zloscia to, ze zloscia tamto :D Ufff! Mimo wszystko wykazalas sie stoicyzmem.
    Były i nożyczki, a jakże!
    Ale posłużyły tylko do obcięcia metek :D

  • Cos mi te zakupy online nie wychodzą 
  • Mam spory brzuch, wąskie  biodra, szukalam sukienki, w  której można karmić i niedrogiej. Takie coś w lidlu znalazłam 
  • Zostawic czy oddac? 4 zamowilam. Następne dwie to nawet nie nadają sie do pokazania. Może cos doradzicie. Poprzednio zamowilam dwie z dropmilk i też oddalam
  • @karolinamika myślę, że przydałby się do nich biustonosz lepiej zbierający piersi, żeby podnieść je wyżej. Wtedy cała figura bardzo zyska.
    Podziękowali 1Mle
  • Zdecydowanie cycki w górę.
  • I nie zapinaj się tak wysoko, zwłaszcza w tej w kratkę. 
  • ta druga fajna
  • edytowano kwiecień 2020
    Uprasue i zobaczę. A z biustonoszem gorzej bo dzielę je na dwie kategorie.  PierwszaTrzymający mega niewygodny, wrzynajacy sie obwodem I druga nie trzymajacy, tylko troche niewygodny. 
  • To wrzuć sobie w obserwowane wyszukiwanie peperbery i Bravissimo 
    Warto. Bywają perełki dla wielkobiustnych.
    Podziękowali 1karolinamika
  • Biustonosz lepszy musi być. 
    Pierwszą oddaj.
    Druga fajna
    Podziękowali 1karolinamika
  • O, bravissimo, nie znałam. To na pewno by pomogło. A co to znaczy obserwować wyszukiwanie? 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.